Autor Wątek: Seria "Grand Theft Auto"  (Przeczytany 37817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 24, 2017, 16:12:23 pm »
Raczej chodzi o futurystyczny setting. Ja chce GTA VIce city. ;P Może być nawet współcześnie a'la CSI: Miami, z rozleglymi bagnami i katamaranem.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 24, 2017, 16:28:16 pm »
Jedyne do czego mogę się przyczepić to mało napadów, myślałem że będzie tego więcej i że będzie można zarobić sporo kasy do kupienia tych nieruchomości itd. Ostatni skok daje Ci mnóstwo kasy, no ale po co Ci ona na koniec gry, bo ja po przejściu wątku nie bawię się w jeżdżenie taksówkami czy w holowanie aut.

Pytanie co do grania na giełdzie po zleceniach Lestera, zawsze wykupywałem akcje i sprzedawałem je od razu po zabiciu celu, czy to dobrze? Czy warto było odczekać do jakiegoś pułapu, bo nie wiem na ile można sobie pozwolić...

Fakt, reklamowali napadami, a był ich raptem kilka, szkoda, spodziewałem sie wielu więcej.

Tak, dobrze robileś, chyba tylko w przpadku jednego warto było kupic po czy cos.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 29, 2017, 15:03:41 pm »
Raczej chodzi o futurystyczny setting (GTA2).
Tak jest. Parę concept artów Anywhere City:




mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 30, 2017, 10:56:16 am »
całe życie w nieświadomości :D na swoją obornę moge powiedzieć tyle, że w dwójkę najmniej grałem zaś z góry wygląda dość tradycyjnie :P

A co do tych napadów z GTA5, to może lepiej że było ich kilka ale za to przemyślane - obecnie plagą jest reklamowanie ficzera, który powtarzany jest później co 15 min do znudzenia (i pół biedy jak ten ficzer faktycznie jest tak głęboki, jak reklamowano).

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 02, 2017, 08:20:43 am »
Tak sobie przeglądam wiki GTA, konkretnie strony związane z San Andreas, i jak zwykle dowiaduję się sporo ciekawostek, o których nie miałem pojęcia. Wiedzieliście, że będąc na randce, inna dziewczyna Carla może pojawić się w okolicy, w samochodzie, zmuszając go do ucieczki przed nakryciem? To prawda. Zdobyłem w tej grze 100%, ale nigdy wcześniej o tym nie słyszałem.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 02, 2017, 10:26:29 am »
Ja akurat o tym słyszałem jeszcze za czasów, jak w to grałem  8) Fajny motyw i nawet mi się to trafiło :D
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 02, 2017, 11:46:46 am »
Ta. Np. Jak Dennise Cie przyczai, to jedzie swoim samochodem, ktory stoi u niej przed domem.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

ninastarolecka

  • Wiadomości: 7
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 15, 2018, 09:56:48 am »
GTA V jest super zrobione imo, ale w moim serduszku i tak na zawsze będzie SA.  :P
Nawilżenie, regeneracja, odżywienie - tak działa przeciwzmarszczkowe serum Richevon https://kobieta.wp.pl/krem-przeciwzmarszczkowy-jak-wybrac-ten-idealny-poznaj-richevon-6282134612825729a

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 16, 2018, 20:33:33 pm »
ja ostatnio grałem chwilę w GTA: Chinatown Wars na DSa. Naprawdę fajny styl graficzny, ale póki co pokonały mnie dwie rzeczy - pierwsza to zupełnie nieintuicyjny (dla mnie) system walki opierający się na lock'owaniu przeciwników, zaś druga to niestety niska czytelność tego co się dzieje na ekranie. Raz że field of view mógłby być większy, dwa że skręcanie krzyżakiem nie jest super dokładne, trzy że ten cellshading, choć wygląda obłędnie na tm sprzęcie, mocno utrudnia rozróżnienie co jest przeciwnikiem a co nie. Szkoda, bo zapowiadał się fajnie, ale jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Roszpunek

  • Wiadomości: 15
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 16, 2022, 12:16:47 pm »
Posiadam San Andreas i V. Do Gta sa mam niesamowity sentyment, pamiętam jak pykałem w nią w święta i nie mogłem odejść od niej dopóki nie przeszedłem misji, miałem duży problem z zatrzymaniem chyba pociągu :D. W piątke czasem sobie zagram dla rozluźnienia, bo lubię tą grafikę i fabułę (Trevor najlepszy).

Adonis

  • Wiadomości: 15
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 14, 2022, 15:18:58 pm »
San Andreas to jedyna część jaką posiadam i w sumie nie chciałam innej, jakoś za bardzo się do niej przyzwyczaiłam i była dla mnie wwystarczająca :D
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"

Hokum

  • Wiadomości: 15
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 14, 2022, 15:46:40 pm »
W V dużo gram, lubię tą grafikę i bohaterów, ale na zawsze będzie moim top gta sa i cj :D