Autor Wątek: Seria "Grand Theft Auto"  (Przeczytany 37818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 03, 2013, 14:48:12 pm »
Powinno działać, ale we dwóch to się zgubicie na mapie. Jeśli chcesz grać przez neta (a nie po LANie) z większą ilością osób, to sieć domowa raczej nie jest potrzebna.

Anyway, co do stabilności, to mi się nigdy nie wywaliło, więc powinno być spoko, zabawa też może być przednia, chociaż najczęściej jest to po prostu losowa zbieranina ludzi krążących po niemal pustej mapie (nie ma ruchu drogowego ani przechodniów, tylko auta poustawiane) i strzelających do siebie jak się nadzieje jeden na drugiego.


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 03, 2013, 15:58:50 pm »
W multiplayer chcę grać tylko, jak się do mnie kuzyni zjadą, dlatego pytałem o sieć domową.

nie ma ruchu drogowego ani przechodniów, tylko auta poustawiane
No właśnie o to miałem pytać. Jestem bardzo zawiedziony! Liczyłem, że mapa jednak będzie żyła.

Głownie chodzi mi o ściganie się na nieokreślonym torze, tzn. start z jednego miejsca i dotarcie do drugiego, bez wytyczenia odgórnej trasy. W końcu GTA oferuje dużo ciekawsze możliwości, których nie raz brakuje mi przy zwykłych wyścigówkach.
Klasztor - Fechtmistrz

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 04, 2013, 10:54:02 am »
Może już coś z tym zrobili, też się tym zawiodłem, ale grałem już dobre parę lat temu.

Wyścigi są, jak to wygląda dokładnie to nie wiem, nigdy się tym nie jarałem : P Prawdopodobnie trasy są wytyczone, jeśli dobrze pamiętam. Coś w stylu tego co masz w singlu.

Ofkoz nic nie stoi na przeszkodzie żeby się po prostu ugadać na określone zasady z innymi graczami.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 04, 2013, 10:57:05 am »
Ofkoz nic nie stoi na przeszkodzie żeby się po prostu ugadać na określone zasady z innymi graczami.
No i o to mi właśnie chodzi. Bo wtedy będę mógł sobie wybrać pojazd i - co dla mnie jest najważniejsze - nie będę musiał przejeżdżać przez punkty kontrolne, których w wyścigach w GTA jest za dużo.
Klasztor - Fechtmistrz

Domas

  • Wiadomości: 59
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 04, 2013, 18:45:18 pm »
Jedyne GTA, które postanowiłem zrobić na 100% to Liberty City Stories (PSP). Obecnie posiadam 86% i do zrobienia zostało tylko 8 Szałów zabijania, 6 paczek do zebrania, bodajze 7 skoków i misja strażaka. Czyli wszystkie rzeczy, których nienawidzę w GTA. Katorgą jest zbieranie tych paczek itp. bez mapek. Jednak przyznam, że satysfakcja swojego rodzaju jest.

A tak z innej beczki, co sądzicie o GTA: LCS?

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 04, 2013, 19:48:50 pm »
Paczki w starszych częściach to nic w porównaniu do gołębi w "czwórce" czy właściwie wszystkich znajdźkach w "piątce" (choć w sumie ostrygi z SA też były irytujące). Zdecydowanie łatwiej je znaleźć, bo nie są rozmieszczone w najbardziej niedostępnych miejscach.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Domas

  • Wiadomości: 59
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 04, 2013, 20:15:10 pm »
To co najbardziej irytuje w misji strażaka to to, że nie można wyjść z wozu. Nawet nie mamy tych 30 sekund, by znaleźć kolejny tylko od razu misja niezaliczona. Gdy na 10 (by ukończyć trzeba przejść 12) poziomie wóz wywrócił mi się na bok w takim pechowym miejscu, ze nie mogłem go ustawić manewrując kołami. Nie palił się. Chcialem wysiasc i przestawic go za pomocą innego pojazdu, ale misja została przerwana. Szlag mnie trafił.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 25, 2014, 08:58:20 am »
Znów zabrałem się za dokończenie SA.

Sobie przechodzę San Andreas i do 100% został mi tylko ten walnięty i nie do przejścia wyścig 8-track
Wczoraj wieczorem go zrobiłem. Jest to prosty wyścig, jeśli nie dodaje się gazu i jeśli już trzeba hamować, to używa się wstecznego. No i ważnym elementem jest zostawić w tyle "peleton" w pierwszym lub drugim okrążeniu. Jeśli mi się nie udawało, to od razu wczytywałem poprzedni zapis.

Robienie 100% w serii GTA zawsze zamienia się w nerwicę natręctw pod sam koniec.
Potwierdzam.

Wyścigi w GTA to zawsze była dla mnie tragedia. Te z VC jeszcze można było przełknąć, bo była możliwość wyboru odpowiedniego do trasy samochodu.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 25, 2014, 09:40:28 am »
bo po VC już nie było GTA.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 25, 2014, 15:03:27 pm »
Szczerze nic specjalnego mnie nie urzekło w żadnej części GTA w którą grałem,nigdy żadnej nie przeszedłem całej bo po prostu była nudna. System jazdy samochodem był strasznie nie przyjemny, ale jako gra do rozwałki całkiem ok się spisywała. Od GTA o wiele lepsza jest Mafia, mimo, że są tylko dwie części to i tak GTA nie sięga jej do stóp. Żeby nie było grałem w GTA: 2, 3, 4, SA, VC, jakieś VC stories, 5, LC.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 01, 2015, 18:55:12 pm »
W sumie podbijam to, o czym ostatnio rozmawiało się na czacie.

Cytuj
GuRt [12:13]: http://swiatgta.pl/download-2/  <- "wersja najstarsza"
Ta wersja to niesławne "bazarowe" spolszczenie GTA 2, ewidentnie robione przez... tych innych Słowian. Słowem: ebickie :--DDD Polecam. (Do gry trzeba dokleić łatkę pozwalającą uruchamiać ją na winXP, należy też z pobranego .zipa sporządzić plik .iso i montować w napędzie wirtualnym, by móc cieszyć się radio w grze.)

A tutaj, jako ciekawostka, powyższa wersja GTA 2 na low-endowym komputerze z wyłączonym frame limiterem. Dosyć zabawne!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gdR50DlFLIo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gdR50DlFLIo</a>

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 27, 2015, 11:34:31 am »
GTA V dostało 10/10 w CDA. Szkoda, że recenzja była tak krótka i zabrakło tam praktycznie wszystkiego, co chciałem przeczytać.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 27, 2015, 12:53:23 pm »
A to się fajnie składa, bo ta gra nie ma praktycznie niczego, za co można by 10/10 dostać.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 27, 2015, 13:09:30 pm »
A słyszeliście o banowaniu kont za posiadanie modów? FOV mod do multi, albo trainery do singla (niemające wplywu na multi)?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Seria "Grand Theft Auto"
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 27, 2015, 14:08:35 pm »
A słyszeliście o banowaniu kont za posiadanie modów? FOV mod do multi, albo trainery do singla (niemające wplywu na multi)?
Cóż, w Diablo II też nie można grać w większej rozdziałce na Battle.net, więc banowanie za FOV jest zrozumiałe.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta