Autor Wątek: Gothic  (Przeczytany 37913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wardasz

Odp: Gothic
« Odpowiedź #345 dnia: Wrzesień 07, 2017, 15:46:33 pm »
słyszałem o wielu przenosinach jednej gry do innej. od skyrima, przez gothiki, diablo, chyba którejś części DA aż po minecraft (budowa miasta, a potem całej wyspy khorinis w MC). o żadnym z tych projektów nie słyszałem, by się skończył. pomiając oczywiście projekty oficjalne, kończące się wydaniem przez pierwotnego wydawcę tej samej gry po raz drugi (np CoD4 remastered czy metro33 redust)
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #346 dnia: Wrzesień 07, 2017, 16:13:47 pm »
z drugiej przebiegnięcie się po kolonii w prawdzimym HD to już jest coś, nawet jeśli sił tradycyjnie starczyłoby jedynie na wymodelowanie terenu

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

« Odpowiedź #347 dnia: Wrzesień 07, 2017, 16:33:58 pm »
Edycję Rozszerzoną polecam, bo sam przeszedłem. Jest to na zasadzie takiej, jak Noc Kruka do dwójki i rozbudowuje naprawdę mnóstwo niedokończonych elementów w grze, dodaję masę nowych i przede wszystkim nie kaleczy całego lore gry, jest jak najbardziej z nim spójna. No a polecam tym bardziej zwłaszcza, że ostatnimi czasu powypuszczali dużo łatek do ER, więc bugów jest jeszcze mniej (ja w zasadzie nie miałem żadnego, a przegrałem masę godzin).

A jeśli kiedyś udałoby Ci się skończyć G1:ER i chciałbyś coś podobnego do G2:NK, to polecam Przeznaczenie. Osobiście nie starczyło mi sił na jej ukończenie, ale swoim stylem bardzo przypomina ER do jedynki. Może tylko z tą różnicą, że czasem masz wrażenie, że delikatnie przegięli z trudnością i zawartością fabularną w pewnych zadaniach, ale jak najbardziej warta polecenia modyfikacja. Również rozwijana cały czas.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!

Fyo

« Odpowiedź #348 dnia: Wrzesień 08, 2017, 08:03:57 am »
http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1036 udostępnili na swoim facebooku niedługo po tym, jak o to pytałem ;-). Chyba mają tu swoich ludzi ^^.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2017, 08:35:38 am wysłana przez Fyo »

Legion

• Redaktor
  • make war, not love
« Odpowiedź #349 dnia: Wrzesień 08, 2017, 12:06:43 pm »
16 maja 2014, 10:19

Art ma ponad 3 lata, zdążyło do tego czasu wyjść sporo nowych modów. ;)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Fyo

« Odpowiedź #350 dnia: Wrzesień 08, 2017, 16:52:15 pm »
Nie no, wiem, że wyszedł dawno. Ale na Facebooku to udostępnili. Chyba, bo już nie jestem pewien czy To nie wynik jakiegoś stalkingu czy podsluchiwania myśli ;-(

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #351 dnia: Wrzesień 08, 2017, 19:01:14 pm »
całkiem możliwe, bo posty sponsorowane od dłuższego czasu są prawdziwą plagą. Ew ktoś po prostu odgrzał starocia jako news

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!