Autor Wątek: Gothic  (Przeczytany 93877 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Gothic
« Odpowiedź #345 dnia: Wrzesień 07, 2017, 15:46:33 pm »
słyszałem o wielu przenosinach jednej gry do innej. od skyrima, przez gothiki, diablo, chyba którejś części DA aż po minecraft (budowa miasta, a potem całej wyspy khorinis w MC). o żadnym z tych projektów nie słyszałem, by się skończył. pomiając oczywiście projekty oficjalne, kończące się wydaniem przez pierwotnego wydawcę tej samej gry po raz drugi (np CoD4 remastered czy metro33 redust)
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic
« Odpowiedź #346 dnia: Wrzesień 07, 2017, 16:13:47 pm »
z drugiej przebiegnięcie się po kolonii w prawdzimym HD to już jest coś, nawet jeśli sił tradycyjnie starczyłoby jedynie na wymodelowanie terenu

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Gothic
« Odpowiedź #347 dnia: Wrzesień 07, 2017, 16:33:58 pm »
Edycję Rozszerzoną polecam, bo sam przeszedłem. Jest to na zasadzie takiej, jak Noc Kruka do dwójki i rozbudowuje naprawdę mnóstwo niedokończonych elementów w grze, dodaję masę nowych i przede wszystkim nie kaleczy całego lore gry, jest jak najbardziej z nim spójna. No a polecam tym bardziej zwłaszcza, że ostatnimi czasu powypuszczali dużo łatek do ER, więc bugów jest jeszcze mniej (ja w zasadzie nie miałem żadnego, a przegrałem masę godzin).

A jeśli kiedyś udałoby Ci się skończyć G1:ER i chciałbyś coś podobnego do G2:NK, to polecam Przeznaczenie. Osobiście nie starczyło mi sił na jej ukończenie, ale swoim stylem bardzo przypomina ER do jedynki. Może tylko z tą różnicą, że czasem masz wrażenie, że delikatnie przegięli z trudnością i zawartością fabularną w pewnych zadaniach, ale jak najbardziej warta polecenia modyfikacja. Również rozwijana cały czas.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Fyo

  • Wiadomości: 15
Odp: Gothic
« Odpowiedź #348 dnia: Wrzesień 08, 2017, 08:03:57 am »
http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1036 udostępnili na swoim facebooku niedługo po tym, jak o to pytałem ;-). Chyba mają tu swoich ludzi ^^.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2017, 08:35:38 am wysłana przez Fyo »

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic
« Odpowiedź #349 dnia: Wrzesień 08, 2017, 12:06:43 pm »
16 maja 2014, 10:19

Art ma ponad 3 lata, zdążyło do tego czasu wyjść sporo nowych modów. ;)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Fyo

  • Wiadomości: 15
Odp: Gothic
« Odpowiedź #350 dnia: Wrzesień 08, 2017, 16:52:15 pm »
Nie no, wiem, że wyszedł dawno. Ale na Facebooku to udostępnili. Chyba, bo już nie jestem pewien czy To nie wynik jakiegoś stalkingu czy podsluchiwania myśli ;-(

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic
« Odpowiedź #351 dnia: Wrzesień 08, 2017, 19:01:14 pm »
całkiem możliwe, bo posty sponsorowane od dłuższego czasu są prawdziwą plagą. Ew ktoś po prostu odgrzał starocia jako news

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Ertix

  • Wiadomości: 637
  • Nosferatu
Odp: Gothic
« Odpowiedź #352 dnia: Październik 22, 2017, 13:04:47 pm »
Nikt nie wypowiada się na temat dodatku do G2 + NK o nazwie Returning? Ruska modyfikacja, jest spolszczona, dość duża modyfikacja, dodaje sporo rzecz do gry zostawiając większość tego co już było, na samym początku się deklaruje poziom trudności u Xardasa - jak się bierze dziecinnie łatwy to gra crashuje bodaj xd Za to ludzie w drugą stronę narzekają, że poziom jest za trudny : P

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Gothic
« Odpowiedź #353 dnia: Październik 22, 2017, 17:05:25 pm »
Bo ta modyfikacja to niesamowite gówno by Russians. Grind w single player RPG? Nie dziękuję. To nie japońska produkcja, żeby się w takie gówno bawić.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic
« Odpowiedź #354 dnia: Październik 22, 2017, 19:41:46 pm »
Tak to jest jak mody robią hardkorowi fani którym podstawka jest zbyt łatwa, a jedyny sposób jaki znają by było trudniej, to podbicie statsów potworom :P Ale to i tak chyba lepiej niż w diccuricu bodaj, gdzie potwory afaik się spawnowały się niemal bez przerwy, co w pewnym momencie czyniło grę praktycznie nie do przejścia

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Gothic
« Odpowiedź #355 dnia: Październik 23, 2017, 11:48:29 am »
Nikt nie wypowiada się na temat dodatku do G2 + NK o nazwie Returning? Ruska modyfikacja, jest spolszczona, dość duża modyfikacja, dodaje sporo rzecz do gry zostawiając większość tego co już było, na samym początku się deklaruje poziom trudności u Xardasa - jak się bierze dziecinnie łatwy to gra crashuje bodaj xd Za to ludzie w drugą stronę narzekają, że poziom jest za trudny : P

Ja grałem w Przeznaczenie, które bazowało na Returningu i paru innych modach. Przyznam szczerze, że nie skończyłem, bo stanąłem w V rozdziale. Zmęczyło mnie to już, bo faktycznie poziom był trudny, ale bardziej od tego wkurwiała mnie bieganina od punktu A do pkt B, jakby nie można było teleportów dać dużo wcześniej. I do tego usunięto pierścień prędkości, który po założeniu nakładał efekt stały jak po wypiciu mikstury szybkości. Sama trudność jeszcze spoko, ale z tym ganianiem to po prostu przegięli. Zwłaszcza w początkowych rozdziałach.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic
« Odpowiedź #356 dnia: Październik 23, 2017, 18:43:12 pm »
twoja relacja przypomina mi moją przygodę z Arcanią, poddałem się po drugim akcie z tego samego powodu :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Gothic
« Odpowiedź #357 dnia: Październik 24, 2017, 12:18:17 pm »
Ale to pewnie i tak zupełnie inny poziom. Tutaj questy był naprawdę ciekawe, ale zamiast kazać z Khorinis biec na sam koniec Jarkhendaru czy Górniczej Doliny, żeby z kimś pogadać, a potem z powrotem na drugi koniec mapy, tylko żeby coś dopytać i znowu tam wracać, to jednak takie trochę sztuczne wydłużanie gry. Można było to rozwiązać jakimiś zwojami teleportacyjnymi czy czymkolwiek.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic
« Odpowiedź #358 dnia: Październik 24, 2017, 16:24:35 pm »
No arcania wyglądała dokładnie tak jak piszesz. Plus zadania na zasadzie "masz zrobić rzecz X, ale by to zrobić, musisz pogadać z Y, który chce byś zrobił dla niego Z, co wymaga pogadania z A, który chce coś od B, który ma na pieńku z C, ktory to prosi cię o przysługę". Dżizas, jak ja szczerze nie cierpię tej gry :P

Z innych newsów - wszystkie gothice na GOGu zyskały właśnie pełną polską lokalizację. Czemu warto mieć gothica na gogu? Ponieważ bodaj jako jedyny nie posiada żadnych zabezpieczeń, co oznacza, że po zakupie możecie sobie skopiowac instalator na komputer, lapka i na dysk przenośny w ramach backupu i będzie wam on działał zawsze i wszędzie, nawet jak sam GOG dawno padnie.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Gothic
« Odpowiedź #359 dnia: Lipiec 22, 2018, 05:02:15 am »
Nie wiem, czy ktoś to już tutaj wrzucał i na ile jest to faktycznie oficjalny materiał. Pomijając całą resztę, zastanawia mnie wspominka na temat multiplayera na samym końcu.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fJJer44u5Lg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fJJer44u5Lg</a>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2018, 05:06:34 am wysłana przez Lifu »

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!