Autor Wątek: Gothic  (Przeczytany 94604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Gothic
« Odpowiedź #195 dnia: Październik 05, 2015, 20:17:03 pm »
Nie przesadzajcie, lasy były okej. Jeśli chodzi o cukierkowość i sztuczność terenów zielonych to i tak nic nie przebije Bubliviona w tej kwestii :P

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic
« Odpowiedź #196 dnia: Październik 05, 2015, 20:27:47 pm »
Maniek - a to inna sprawa.

Xero - weź, to jak kopanie inwalidy :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Gothic
« Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 21, 2015, 19:04:21 pm »
gdyby ktoś był zainteresowany (a pierwsza część filmu była świetna) - pojawiła się druga część z cyklu "Gothic w pigułce"

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wwhltafMJTw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wwhltafMJTw</a>

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Gothic
« Odpowiedź #198 dnia: Marzec 19, 2016, 18:04:38 pm »
No co tam, fani Gothiczka?

Tak się, panowie, gra jak szlachcic (tak, odkopuję gimbazjalnego mejmeja sprzed ponad pięciu lat: "le szlachta"), nie jakiś brudny chłop:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jPUmpWXMNnM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jPUmpWXMNnM</a>

To szybkobieg G2 NotR, ale ponownie, tak jak w przypadku speedruna G1, tak i z tego tutaj można się nauczyć sztuczki czy dwóch, by grać komfortowo w Lhivery, Returningi i inne wynalazki ruskiej myśli moderskiej uznające, że przecież to zabawka dla dzieci a nie gra, jeśli chrząszcz nie ma szansy nas zabić.

Dla was, mali goście, wybieram najsmaczniejszy kąsek z całego runa: zwróćcie uwagę na to, że zjedzenie bryłki czarnej rudy spowalnia wszystkich poza PCtem (w sensie Player Characterem, w sensie Bezimiennym) o 50%, natomiast pod koniec jej działania, wszyscy poza PC zostają dwukrotnie przyspieszeni. Ale co się stanie, jeśli pod koniec Bezer będzie przemieniony w zwierza? Nie pozostawię was w niepewności: dostanie dwukrotne przyspieszenie do wszystkich animacji i efekt ten będzie się utrzymywał także po anulowaniu przemiany. Niestety wygląda na to, że efekt przemija z wczytaniem zapisanego stanu gry, ale mimo wszystko fajny exploit!

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gothic
« Odpowiedź #199 dnia: Marzec 20, 2016, 10:38:02 am »
No ja właśnie ogrywam G1 na "jednym życiu" ;) Fajnie się gra, gdy nie można robić loadingu, gdy się zginie albo coś skopie ;d

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Gothic
« Odpowiedź #200 dnia: Marzec 22, 2016, 09:55:14 am »
Z tego moda nie korzystałem, ale ma usprawniać działanie pierwszych dwóch Gothiczków na nowych maszynach, w tym znacznie przyspieszać czas wczytywania, pozwalać na wyłączenie LOD i dodać poprawne wsparcie dla rozdzielczości szerokoekranowych (ze zwiększonym kątem widzenia w poziomie).

http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1340357-Release-Gothic-%C2%BD-%C2%97-SystemPack-%28ENG-DEU%29

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gothic
« Odpowiedź #201 dnia: Marzec 22, 2016, 15:21:37 pm »
Też kiedyś o tym myślałem, ale tylko skończyłem na zabawie w pliku .ini żeby móc szerokoekranowo grać. Na wyższej rozdziałce mi mody nie były potrzebne ;d ALe co kto lubi

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Gothic
« Odpowiedź #202 dnia: Marzec 26, 2016, 16:09:39 pm »
Ogrywał ktoś tą całą Edycje Rozszerzoną? Warto się za to brać czy lepiej zagrać na Golden Modzie albo Mrocznych Tajemnicach?
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic
« Odpowiedź #203 dnia: Marzec 26, 2016, 16:13:03 pm »
ER > MT to na pewno.

W pizdziet questów, stąd też większe koszta nauki, na 5 lvl nie będziesz już koksem.
Nowe modele broni dystansowej bardzo przyjemne, gra w kości polega na tym, że pojawia ci się wyniki czy wygrałeś czy nie, można stawiać do 50 bryłek, wiec dość szybko idzie nabić w chuj kasy.

Nowe ścieżki dołączenia do NO i SO. W sumie fajne.

No, ogólnie lepsze od MT.

Ale za to golden mod dużo mniej ingeruje w rozgrywkę.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Gothic
« Odpowiedź #204 dnia: Marzec 26, 2016, 17:33:21 pm »
Ja już też się tak zbieram do tej ER, ale coś nie mogę się zebrać. Skoro jednak mówisz, że lepsze niż MT, to chyba zaraz ściągnę i zainstaluję :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gothic
« Odpowiedź #205 dnia: Marzec 27, 2016, 11:09:54 am »
Ja sobie dałem spokój z tymi modami. Za bardzo zmieniają grę.

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Gothic
« Odpowiedź #206 dnia: Marzec 27, 2016, 14:02:22 pm »
Ja sobie dałem spokój z tymi modami. Za bardzo zmieniają grę.

No właśnie dlatego chce je zainstalować. Tyle razy grałem w zwykłego Gothicka, że fajnie by było coś zmienić.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic
« Odpowiedź #207 dnia: Marzec 27, 2016, 14:40:24 pm »
Ja sobie dałem spokój z tymi modami. Za bardzo zmieniają grę.
W sumie, to chyba na tym polegają mody? :D
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic
« Odpowiedź #208 dnia: Marzec 27, 2016, 15:05:52 pm »
Leg - kwestia oczekiwan i jakosci wykonania :P Mnie na przyklad nie przeszkadzało, że jedyne co zmieniały mody w moim Fallu NV to podmiana pancerza enklawy na ładniejszy :P Nie mam nic przeciwko kompletnej konwersji jesli chce zagrac w kompletna konwersje, ale jeśli chcę sobie tylko poprawić nieco jakość życia (bo ja wiem, większy ekwipunek, dodatkowy domek itp.) a gra atakuje mnie dodatkowo wplataniem dodatkowej "fabuły" to jest to już drażniące :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic
« Odpowiedź #209 dnia: Marzec 27, 2016, 15:13:37 pm »
Taa, cóż, początkowo to oferowała ER, tylko się ciut rozrosła. :V

Jak ktoś nie chce dużej ingerencji w fabułe, to polecam Golden Moda, który to jest dokończoną wersją G1. :p

Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.