Autor Wątek: Gothic  (Przeczytany 94437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Gothic
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 17, 2015, 23:06:36 pm »
Cytat: Gr0t
Z drugiej strony - G3 jeszcze nie ograne. Wystarczy jeden (najnowszy) patch i można grać? Nasłuchałem się tyle o G3/ZB, że nie dotknąłem się tego do dzisiaj. Powiedzmy, że nie usłyszałem odpowiedzi na to pytanie na SB

Tylko uważaj, jak ja na nowym kompie zainstalowałem ostatnio G3 z patchami, questpackiem i contentmodem, to mi chodził nie lepiej niż na 7letnim xD

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Gothic
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 18, 2015, 12:28:07 pm »
Swoją drogą, tyle razy przeszedłem Noc Kruka, a człowiek uczy się nowych rzeczy nawet teraz. Wiedzieliście, że Henry może za darmo nas wpuścić do obozu Piratów? :F
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Gothic
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 18, 2015, 12:37:18 pm »
A w jaki sposób? Bo myślałem, że najtańsza wejściówka kosztuje 200zł.

A poza tym to najbardziej opłaca się dać 400, bo dostajemy jeszcze chyba jakieś dodatkowe kłesty.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Gothic
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 18, 2015, 12:44:27 pm »
Swoją drogą, tyle razy przeszedłem Noc Kruka, a człowiek uczy się nowych rzeczy nawet teraz. Wiedzieliście, że Henry może za darmo nas wpuścić do obozu Piratów? :F

Nie wiem, czy czasem ostatnim razem też mi się to nie udało, ale nie pamiętam. Jak to trzeba było zrobić?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gothic
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 18, 2015, 13:07:17 pm »
Chyba większość questów zrobić dla piratów przed otrzymaniem ich. Albo wybić bandytów samych. Wiem, że to z tym coś było.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Gothic
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 18, 2015, 13:44:22 pm »
Wiadomość od Malcolma do Henry'ego o drewnie.
Mięso dla Morgana od Jacka.
Misja z zabiciem bandytów w wieży od Henry'ego.

I najlepsze.

Paczka dla Skipa od Baltrama.

Normalnie wszyscy zawsze dają mu paczke w Khorinis, nie? No ja też, ale potem pobiłem Skipa, żeby dorwać się do skrzyni w namiocie (w Returningu się sapie o to) i zabrałem mu paczke. Efekt taki, że można mu dwa razy dać tą samą paczke. ;P Wtedy daje też dwie butelki rumu twierdząc, że jedną już wychlał jak czekał na paczke.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Gothic
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 18, 2015, 16:33:13 pm »
Paczka dla Skipa od Baltrama.


Czemu nikt z nas o tym wcześniej nie pomyślał?

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gothic
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 18, 2015, 16:53:32 pm »
To taki sam myk jak z odczytaniem pulpitów w Bibliotece pod koniec gry dla większego expa. Ciekawe ile jeszcze takich ciekawostek jest ukrytych :D

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Gothic
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 18, 2015, 17:27:21 pm »
Nie tylko pulpity, wszystkie zadania poboczne, dadzą więcej expa, gdy je zrobisz w 5 rozdziale.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Gothic
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 18, 2015, 17:57:46 pm »
To jest już chyba wiedza powszechna, że doświadczenie za większość zadań w Nocy Kruka (nie wiem, czy w G2 też) wynosi jakąś tam bazową wartość pomnożoną przez numer rozdziału. Tak samo chyba działa doświadczenie za kradzież kieszonkową.

Nie, aby miało to wielkie znaczenie. Pod koniec gry i tak nie uda się sprawić, by większość niemilców (w tym orkowie) umierała po jednym ciosie zamiast dwóch-trzech.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Gothic
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 18, 2015, 18:35:40 pm »
Akurat w G2 idzie tak sprawić, ale to przez drop jagód i korzeni z orków i goblinów

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Gothic
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 18, 2015, 19:19:47 pm »
Czemu nikt z nas o tym wcześniej nie pomyślał?
Bo każdy daje paczke Skipowi od razu. Nikt nie pomyśli, że Baltram mógłby kogoś wysłać na drugą strone portalu, byleby dostać dwie butle rumu.
Tak samo chyba działa doświadczenie za kradzież kieszonkową.
Akurat tu się mylisz. W G2 było tak z KK, natomiast w NK dostajesz 50, potem 60 itd. w zależności ile osób okradniesz.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Gothic
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 06, 2015, 01:09:55 am »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yuvISO5qGG8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yuvISO5qGG8</a>

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Gothic
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 06, 2015, 20:34:26 pm »
świetny materiał, nigdy nie interesowałem się aż tak od kulis powstawaniem Gothic'a, bardzo przyjemnie się oglądało. Nie mogę się doczekać drugiej części filmu

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Gothic
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 09, 2015, 12:06:00 pm »
Pany, jakie byście polecili mody do Nocy Kruka rozszerzające fabułę? Chodzi mi o coś takiego jak Mroczne Tajemnice do G1. Tylko nie polecajcie Returninga, bo w niego już raz próbowałem zagrać. :P Ostatnio naszła mnie chęć na goticzka, ale chciałbym zagrać z jakimś urozmaicającym modem.

Chętnie bym też wypróbował te mody, które wykorzystują DX11 do poprawienia grafiki, na screenach wygląda to super ale nie wiem jak zainstalować :(
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!