Autor Wątek: Gothic  (Przeczytany 94595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 17, 2015, 11:11:43 am »
well, co innego gry na półce (nawet jak to z extraklasyki) co innego kartonik z gazety - w ten sposób np zawsze zapominam przejśc tego two worlds, bo zwyczajnie kartonik jest w szufladzie i zawsze o nim zapominam

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Gothic
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 17, 2015, 11:22:26 am »
Ta, racja, zapomniałem o ładnej talii kart, którą mi dzieciaki mojej siostry pogubiły. :<
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Gothic
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 17, 2015, 11:22:37 am »
 O to mi właśnie chodziło. Mój kartonik z Gothic 1 jest nie dość, że w szufladzie, to na dodatek nie wiadomo w której i nawet nie jestem pewien, czy w mojej. Tak się zwycięża z sentymentem!

Teraz mogę grać w inne rzeczy.

Z drugiej strony - G3 jeszcze nie ograne. Wystarczy jeden (najnowszy) patch i można grać? Nasłuchałem się tyle o G3/ZB, że nie dotknąłem się tego do dzisiaj. Powiedzmy, że nie usłyszałem odpowiedzi na to pytanie na SB
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gothic
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 17, 2015, 11:36:38 am »
Patch do G3 naprawia mnóstwo błędów. Nawet te, przez które gry nie można ukończyć (jak znikające NPC) :D Można grać śmiało :)

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 17, 2015, 11:41:27 am »
ale gra i tak jest średnia, hihihi.
a walka lujowa. hihihi

Ja to mam z głosu (? chyba) goticzka 1, w szufladzie, gdzieś. Nie moje, bo pożyczone od kolegi 5 lat temu.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 17, 2015, 11:43:38 am »
W ZB można grac jedynie bez patchy w celach komediowych. W innym wypadku robi sie z tego nudna, nieudana gra, choć o ciekawym pomyśle na punkt zawiązania akcji. G3  może bawić z patchem, ale należy mieć odpowiednie nastawienie (nie spodziewać się beliar wie czego)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Gothic
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 17, 2015, 13:04:18 pm »
Z innej beczki, gram teraz w modyfikacje Returning, która jest tak mega hype'owana.

Jak to u ruskich - bez sensu. Tzn. nie powiem, że jest nudno, ale te nowe questy dupy nie urywają. Zacznijmy może od początku, poziom trudności - gram na Łatwym, a czasem mi się odechciewa. A jest jeszcze normalny, trudny i rzeźnik. Ja rozumiem, że Gothic przyzwyczaił do trudu w grach (teraz dla nas G1 wydaje się być łatwy, ale pamiętacie początki?), więc teraz każdy mod musi być co raz trudniejszy, ale to już przesada.
Dalej, wspomniane dodatkowe questy czy gildie. Jakaś gildia handlarzy (serio?), myśliwych (pierwszy quest - zabij 200 potworów), zabójców/morderców (są ekstra dla gimbazy chyba) i byłe Bractwo Śniącego.
Co jest bez sensu - mnóstwo rzeczy. Ja wiem, że G2 ma ograniczony świat, ale kurde wypadałoby jakoś logicznie to zrobić. Fort Paladynów znajduje się przy wieży Dextera, niedaleko farmy Onara. Okej...? Ktoś myślał, jak to robił, czy średnio?
Plus oczywiście super sekretna organizacja Opiekunów, którzy mówią nam, że było jeszcze czwarte bóstwo, ale się zmyło. Serio nie można zrobić jakiejś ciekawej fabuły, bez dodatkowego pierdolomendo a'la Pradawni w MT, Opiekunowie w Returningu itd.?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 17, 2015, 13:13:56 pm »
MoG, returning to typowy ruski mod, gdzie trza najebać w luj potworów i zwiększyć poziom trudności potworów i wymagań jebiąc balans rozgrywki w dupę, gdzię na początku gry w chuj trudno jest, by pod koniec rozpierdalać wszystko, no i jak dobrze kojarzę, jeżeli nie wybijesz wszystkiego w 1 i 2 akcie, w 3 masz male szanse. :X

Wujowy mod strasznie, zlepek kilku rożnych światów z rożnych modów, jakieś posrane owe gildie i nowa fabuła (ić zapierdol demony, łoo)

No i GD, kurwa, tam jest tylu orków, że chuj człowieka strzela jak się gra, ten mod to 150h rozgrywki, rzecz w tym, że 120h to ebana walka i bieganie i Loading screeny.

Z dobrych mdów, to polecam Velaya, czy też PiratenLeben, lub inny niemiecki mod. :x
Ruskich nie polecam. :D
Można mówić, że MT był suaby, ale w porównaniu go do Returninga (czy teraz modnego Global Moda, jeszcze większe gówno) to jest to mistrzostwo sztuki modderskiej. ;D
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Gothic
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 17, 2015, 14:07:07 pm »
Nie wiem co wam w tym MT nie pasi, jak dla mnie zajebiaszczy mod. Niektóre pomniejsze wątki są troche przesadzone jak np ludożerca ale generalnie fajny i wciągający modzik. Przemytnicy są bardzo fajnie zrobieni, ale z drugiej strony te drugie bractwo jest niedopracowane po całości i wystarczy jakieś 30min aby wykonać dla nich wszystkie kłesty. No i mnóstwo źródeł zdobywania ogromnych ilości bryłek rudy, z którymi absolutnie nie ma co zrobić, a to mnie zawsze w grach trochę drażni. Są też bugi, niektóre nie pozwalają przejść gry bez użycia kodów (np wtedy, gdy przemytnicy wysyłajo nas do bandytów) ale koniec końców dałbym temu modowi mocne 7/10 i powiem, że przeszedłem go już trzykrotnie i ostatnio zastanawiam się, czy nie powrócić do niego po raz 4.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gothic
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 17, 2015, 15:55:56 pm »
Mnie w MT nie pasowała ekonomia (zjumana w 3D) i przykładowo bluzgi, które tak mocno odstawały od reszty gry. Nudne to i niepotrzebnie przedłuża grę.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Gothic
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 17, 2015, 16:31:11 pm »
Z dobrych mdów, to polecam Velaya, czy też PiratenLeben, lub inny niemiecki mod. :x
Ruskich nie polecam. :D

Jedyny dobry (chociaz mowienie jedyny w przypadku, kiedy gralo sie tylko w ten jeden, to gruba przesada xD) ruski mod, to ten, co parodiował wiele różnych rzeczy z kultury i ogólnie świata. Ten o którym z MoGiem rozmawialiśmy na Pyrkonie, ale którego tytuł nam wyleciał z głowy. Generalnie fabuła polega na tym, że jesteś amerykańskim szpiegiem w Rosji i masz coś tam wyśledzić. Jakoś tak ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 17, 2015, 16:50:02 pm »
Podróżnik, to fakt, jedyny dobry, ruski mod. Chuj, że trudny i broń strzelecka jest lipna, ale fabuła bycza i gra się fajnie, ale to do bazy wojskowej, no, może do dojścia do krypty z fallouta, pózniej jest suabo i nudno. :<

A dokładnie to, Podróżnik, za liniami wroga.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2015, 16:53:19 pm wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Gothic
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 17, 2015, 19:38:28 pm »
No i na pewno propsy za tłumaczenie w Podróżniku. :D
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Gothic
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 17, 2015, 19:41:13 pm »
No ja właśnie do bazy wojskowej doszedłem i dalej za ten most już nie dałem rady ;p
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Gothic
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 17, 2015, 20:01:10 pm »
Podróżnik to przy okazji chyba najlepszy mod, jaki kiedykolwiek wyszedł do NK.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?