Autor Wątek: Gothic  (Przeczytany 94772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic
« Odpowiedź #315 dnia: Czerwiec 09, 2017, 12:53:09 pm »
Jak spolszcza to zagram bo wyglada ciekawie.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Gothic
« Odpowiedź #316 dnia: Czerwiec 09, 2017, 13:06:59 pm »
hmmm... G3 był lepszy od G2 na jednym polu-grafice
więc weźmy go i zróbmy na nowo, na silniku graficznym G2.
gratuluję pomysłu
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Opos

  • Wiadomości: 3
Odp: Gothic
« Odpowiedź #317 dnia: Czerwiec 09, 2017, 13:42:54 pm »
Ten mod nie ma fabuły z G3 i nie jest to przenisienie G3 na G2NK, fabuła jest całkowicie inna :D

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Gothic
« Odpowiedź #318 dnia: Czerwiec 09, 2017, 17:49:43 pm »
hmmm... G3 był lepszy od G2 na jednym polu-grafice

Nie tylko na tym jednym polu. Wielkość i różnorodność świata to też zaleta G3. No i mechanika walk łukiem oraz czarem, bo z bronią się nie popisali :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Gothic
« Odpowiedź #319 dnia: Czerwiec 09, 2017, 19:44:29 pm »
fakt, mechanika strzelectwa jest sporym plusem. czary... nie, w czarach nie ma specjalnej rewelacji, przebijającej G2

świat... okej, jest większy. czy jest bardziej różnorodny od G2, licząc noc kruka? debatowałbym. czy jest lepszy? lol nope
G3 cierpi na całoświatyzm. w takich grach jak G1-2, W1-2 czy DA masz mały wycinek/wycinki świata, i powiedziane jest że tam dalej jest dużo dużo więcej. i to buduje realizm. w takim skyrimie czy G3 masz cały świat-i jest on mały. to jest cały kontynent? to jest całe królestwo myrtany? imperium, które wystawiło elitę elit-100osobowy oddział paladynów? w myrtanie przedztawionej w G3 całe bractwo nie ma prawa liczyć więcej niż 30-40 ludzi-nie ma dla nich miejsca i celu.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Gothic
« Odpowiedź #320 dnia: Czerwiec 09, 2017, 22:52:29 pm »
Gdyby Gothic 3 skupił się na polowaniu na ostatnią Świątynię Beliara... a świat był jednym wielkim polem bitwy... mogli by wtedy spokojnie ograniczyć świat - tam są tysiące orków, czyli tam nie pójdziesz.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Gothic
« Odpowiedź #321 dnia: Czerwiec 09, 2017, 23:04:05 pm »
totalnie to widzę. vengard, zrobiony jak wyzima w W1 albo nowigrad w W3, do tego mapa-dwie na innych wyspach (wyspy południowe?), może nieco kontynentu wokoło vengardu (dalej nie idziemy bo dalej front, stan wojenny, zakaz wstępu i nie ma potrzeby tam iść), na koniec odrębna mapa na zakończenie gry, jak DI we dwójce. i najlepiej ta końcowa misja rozbudowana w stylu misji samobójczej z ME2
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Gothic
« Odpowiedź #322 dnia: Czerwiec 11, 2017, 13:29:16 pm »
Za dużo Wiedźmina  8)

Ale macie trochę racji w tym wszystkim ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Opos

  • Wiadomości: 3
Odp: Gothic
« Odpowiedź #323 dnia: Czerwiec 11, 2017, 17:50:34 pm »
A jest może osoba na tym forum, która zna język niemiecki i chciałaby pomóc z tłumaczeniem modyfikacji do Gothic'a? :D

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic
« Odpowiedź #324 dnia: Czerwiec 25, 2017, 16:14:14 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6G3_fsFAiSM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6G3_fsFAiSM</a>

Ale ziomek ma plecy :D

Coś czuje, że ten mod będzie zbyt przejhajpowany tak jak Czas Zapłaty, który koniec końców okazał średniakiem i to słabym, z masą zadań pt. "domyśl się co auto miał na myśli".
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2017, 16:47:17 pm wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Gothic
« Odpowiedź #325 dnia: Czerwiec 25, 2017, 17:15:16 pm »
Takimi materiałami pompują sobie balonik do niewyobrażalnych rozmiarów, bo modyfikacji na taką skalę, z profesjonalną ekipą jeszcze nie było. Ciekawe, co z tego wyjdzie, życzę im jak najlepiej

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Gothic
« Odpowiedź #326 dnia: Czerwiec 26, 2017, 21:46:51 pm »
Coś czuje, że ten mod będzie zbyt przejhajpowany tak jak Czas Zapłaty, który koniec końców okazał średniakiem i to słabym, z masą zadań pt. "domyśl się co auto miał na myśli".

Masą takich zadań to była w Przeznaczeniu. Tutaj myślę, że może się udać to znacznie lepiej. Jakby chłopaki mieli odwalać kaszanę, to nie angażowaliby w to tyle znanych ludzi. Trzymam kciuki :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Gothic
« Odpowiedź #327 dnia: Lipiec 03, 2017, 08:18:31 am »
Ja z niecierpliwością czekam, mam nadzieję, że chłopakom wyjdzie porządny mod, z konkretnym klimatem. Podobnie liczę, że poziom moda będzie podobny do hype, jaki generuje.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Gothic
« Odpowiedź #328 dnia: Lipiec 03, 2017, 13:02:00 pm »
O ile mody do Gothica nigdy mnie nie interesowały (największy w jaki grałem to był chyba Juran), to na ten nawet się nakręciłem i na pewno ogram jak już wyjdzie.
P.A 65%

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic
« Odpowiedź #329 dnia: Lipiec 26, 2017, 17:08:01 pm »
 przypadkiem trafiłem w polecanych - https://www.youtube.com/watch?v=eUsK1FR041E
chyba jedyny mod HD do gothica, który przypadł mi do gustu. I podobno jest już nawet wersja do ściągnięcia

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!