Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 159221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #285 dnia: Październik 12, 2013, 15:21:50 pm »
tak, zawsze były spary z gothica, bo ŚP było powiązane z gothicem. skoro zmieniliśmy gothica na ogół gier RPG, to niech będą spary z różnych gier, nie tylko gothic
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #286 dnia: Październik 13, 2013, 16:56:42 pm »
Inicjatywa godna poparcia. Proponowałbym wykorzystać jakoś czas tuż po pojedynku oficjalnym z Gothica. Na kanale zostaje wtedy wciąż niemała liczba osób, która nieraz jest nienasycona wrażeniami. Gradacja  w nowych typach pojedynków jest zaiste na miejscu. Zacznijmy to od czegoś prostego - później, kto wie, może pojawi się ciekawa konkurencja między oficjalami z Gothica i np. TES'a.

P.S Podsumowanie wczorajszej walki już dodane - sprawne i prawidłowe.

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #287 dnia: Październik 13, 2013, 19:43:52 pm »
mysle ze na poczatek wystarczylaby jakas mniez zobowiązująca forma Ligii czy czegos. Kto chce z kim chce kiedy chce, byle log pojawil sie w temacie. I dac miesiąc by zobaczyć jak idzie i dograć szczegóły.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #288 dnia: Październik 14, 2013, 17:05:38 pm »
Inverse, weź popraw to archiwum konkursów, bo częśc postów się czytać nie da przez zwiększoną czcionkę (nie wiem jak to zrobiłeś). Poza tym pełno tam bbcode, linki sa schrzanione itd.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #289 dnia: Październik 14, 2013, 18:58:31 pm »
Proponuję ustalić oficjalne kolory poszczególnych zakonów w bbcode. Niby błahostka, ale czasem nie wiadomo jak kogo oznaczyć (np. w podsumowaniach po oficjalu).

Choćby tutaj jest lista: http://www.foxydreams.aaf.pl/lista-kolorow-bbcode-d-vt65.htm

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #290 dnia: Październik 14, 2013, 19:06:57 pm »
Cytuj
Proponuję ustalić oficjalne kolory poszczególnych zakonów w bbcode. Niby błahostka, ale czasem nie wiadomo jak kogo oznaczyć (np. w podsumowaniach po oficjalu).
A myślałem, że to oczywiste...

Podziemie
Królestwo
Klasztor

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #291 dnia: Październik 14, 2013, 19:13:56 pm »
Dla klasztoru royal blue.
Dla podziemia indigo.
Dla królestwa Crimson.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2013, 20:39:01 pm wysłana przez Paladyn Łowca »

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #292 dnia: Październik 14, 2013, 19:16:12 pm »
Znowu przy podsumowaniach zawsze z Actmanem używaliśmy:

Królestwo - Red
Podziemie - dankViolet
Klasztoro - DeepSkyBlue


Wielki Klasztor - Wtajemniczony

Murtag

  • Wiadomości: 247
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #293 dnia: Październik 14, 2013, 19:24:15 pm »
Chodzi raczej nie tyle o kolor, co o jego odcień. Wątpię, żeby któryś Zakon chciał odstąpić od dotychczasowych barw, ale fakt pozostaje faktem, że w zestawieniu ze skórkami oferowanymi przez forum aż oczy bolą od czytania tekstu w zwyczajnym red, blue albo purple.

Jak już mamy wybierać barwy zakonne (jeśli Kapituły poprą pomysł), to lepiej skupmy się na własnym podwórku. Szczerze mówiąc jakby mi jakiś Przypał (no offence) narzucił barwę Podziemia, to bym jej nie zaakceptował niezależnie od tego jak dobra by nie była. Także rozsądnym wyjściem byłoby przedyskutowanie i podjęcie tej decyzji w zaciszu zakonnego subforum.

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #294 dnia: Październik 14, 2013, 19:29:09 pm »
W sumie rzeczywiście tak będzie najlepiej. To jest na tyle luźna sprawa, że można to załatwić w "pogaduszkach". Niech sobie każdy nad tym pomyśli, a potem po prostu poinformuje o decyzji.

Cytat: Murtag
Chodzi raczej nie tyle o kolor, co o jego odcień. Wątpię, żeby któryś Zakon chciał odstąpić od dotychczasowych barw, ale fakt pozostaje faktem, że w zestawieniu ze skórkami oferowanymi przez forum aż oczy bolą od czytania tekstu w zwyczajnym red, blue albo purple.
Jasne. Na ciemniejszych skórkach najbardziej dobitnie to widać.

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #295 dnia: Październik 14, 2013, 19:39:05 pm »
Cytuj
Chodzi raczej nie tyle o kolor, co o jego odcień. Wątpię, żeby któryś Zakon chciał odstąpić od dotychczasowych barw, ale fakt pozostaje faktem, że w zestawieniu ze skórkami oferowanymi przez forum aż oczy bolą od czytania tekstu w zwyczajnym red, blue albo purple.
A ja właśnie wrzuciłem te domyślne barwy i na każdym skinie czyta się je dobrze.

Zawsze w sumie były używane te, które ja wrzuciłem, ostatnio jakoś klasztor przybrał modę i zaczął się przerzucać na jakiś tam błękitny. Nie wiem po cholerę, bo akurat ten błękit na jasnym skinie denerwuje. Domyślne kolory na każdym skinie wyglądają dobrze.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Murtag

  • Wiadomości: 247
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #296 dnia: Październik 14, 2013, 19:50:01 pm »
Jak na moje są zbyt intensywne i zlewają się z tłem. Nie chce mi się teraz zmieniać skina, żeby się upewnić jak to wygląda na jasnym, ale na ciemnym moje oczy aż krzyczą, gdy zmuszam je do czytania tekstu w tych kolorach. Powinieneś się wybrać do okulisty xero... a może to ja muszę go odwiedzić? ;P
Z drugiej strony kolorowanie tekstu jest na tyle rzadko stosowane, że ja osobiście nie widzę palącej potrzeby zmiany czy też unormowania barw zakonnych.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2013, 19:52:12 pm wysłana przez Murtag »

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #297 dnia: Październik 14, 2013, 20:30:53 pm »
A tak w ogóle to kiedy Klasztoro wrzuci się do Komnat?
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #298 dnia: Październik 14, 2013, 20:51:20 pm »
Pytałem już - co Wy tacy spragnieni naszych komnat?
Klasztor - Fechtmistrz

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #299 dnia: Październik 14, 2013, 20:58:10 pm »
A dlaczego was tam nie ma?
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!