Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 156957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 21, 2013, 16:16:00 pm »
Sent, masz nawet w regulaminie Areny:
Cytuj
Zawodnik może zgłosić się do kolejnego Pojedynku dopiero po zakończeniu przez innych członków danego Zakonu, trzech walk (najszybciej w czwartym tygodniu od poprzedniej walki).

Testoviron, skoro tak rzucasz do Kasslera o rangę, to popatrz chociaż trochę na siebie i wpisz ją w sygnaturę. Bo wstyd, byś tego nie miał.

Cytuj
W twojej sytuacji troska (jakkolwiek godna pochwały, bo w istocie taka jest) powinna raczej znaleźć upust w zwróceniu się do swoich przełożonych z przydatnymi sugestiami i ewentualnym pytaniem, co dalej.
On zareagował bardziej, jak sondy na TN. Wpadasz na pomysł, zbierasz opinie i dopiero lecisz z tym do przełożonych. Skoro jesteś taki dokładny.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 21, 2013, 16:21:39 pm »
Czas pomyśleć nad czymś nowym, co zastąpi oficjale, ale można to przeprowadzać na IRCu regularnie.

Co dokładnie? Nie wiem. Może jakieś koła fortuny czy coś? Xero jest ekspertem od sex zabaw na IRCu, więc może wpadnie na coś.

Bo nie czarujmy, na samym IRCu siedzi sporo osób, ale nie każdy startuje w pojedynkach.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #227 dnia: Wrzesień 21, 2013, 16:24:59 pm »
Cytat: MoG
Co dokładnie? Nie wiem. Może jakieś koła fortuny czy coś? Xero jest ekspertem od sex zabaw na IRCu, więc może wpadnie na coś.
I może niekoniecznie związane z Gothiciem, a raczej wyczerpujące szeroko pojętą tematykę RPG Center. Czemu nie.

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #228 dnia: Wrzesień 21, 2013, 16:26:22 pm »
Zwłaszcza, że mamy raczej rebranding, a pojedynki Gothicowe bedą już domeną dinozaurów, bo ludzie, którzy bedą tutaj *przychodzić* niekoniecznie rozwalili Gothica 57 razy jak Ertix.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 21, 2013, 16:29:22 pm »
Cytuj
to popatrz chociaż trochę na siebie i wpisz ją w sygnaturę.

Sorewicz; nie wiem, jak mogłem nie zauważyć, że nie mam rangi wpisanej. Zwłaszcza że parę dni temu pouczałem o tym samym Antybristlera. Już poprawiam.

Cytuj
On zareagował bardziej, jak sondy na TN. Wpadasz na pomysł, zbierasz opinie i dopiero lecisz z tym do przełożonych.

Spoko, sama idea jego zaangażowania jest w pytkę. Chodzi mi raczej o władczą manierę, z jaką zabiera się za wszystko, co robi - w tym za to, do czego nie został powołany.

Cytuj
Skoro jesteś taki dokładny.

Staram się
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #230 dnia: Wrzesień 21, 2013, 16:48:43 pm »
Czas pomyśleć nad czymś nowym, co zastąpi oficjale, ale można to przeprowadzać na IRCu regularnie.

Co dokładnie? Nie wiem. Może jakieś koła fortuny czy coś? Xero jest ekspertem od sex zabaw na IRCu, więc może wpadnie na coś.

Bo nie czarujmy, na samym IRCu siedzi sporo osób, ale nie każdy startuje w pojedynkach.

Może pojedynki z innych bardziej znanych gier? TES jest serią, do której pytania można spokojnie układać w nieskończoność. Tyle, że w Gothic grał tutaj dosłownie każdy, a np. w takiego Obliviona, czy Fallouty już nie [np. ja gdzie o Oblivionie nasłuchałem się paru rzeczy, wcześniej miałem za słabego kompa, a teraz mi się nie chce go ogarniać]

Poza tym, pojedynki, to pojedynki. Jakoś nie widzę oficjali w innej formie.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

Murtag

  • Wiadomości: 247
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #231 dnia: Wrzesień 21, 2013, 16:57:27 pm »
Cytuj
I może niekoniecznie związane z Gothiciem, a raczej wyczerpujące szeroko pojętą tematykę RPG Center.
Jak już ktoś zdążył zauważyć, wszystkich członków ŚP łączy fakt, że grali w Gothica, dlatego pojedynki miały sens. Wprowadzone pojedynki z innych gier będą prawdopodobnie cieszyć się jeszcze mniejszym powodzeniem z racji tego, że na przykład w takiego TESa grała co trzecia osoba. Owszem można organizować atrakcje związanie z innymi grami RPG, ale niekoniecznie w tej formie.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #232 dnia: Wrzesień 21, 2013, 17:05:14 pm »
Dlatego piszę, że nie pojedynki, a coś nowego. >.<

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 21, 2013, 17:07:45 pm »
xero - to moze gdzies dalej to było, bo jak sprawdzałem przed odpisaniem to widzałem tylko to zdanie o trzech tygodniach :\

inv & mur - tak, każdy. Niektórzy ostatni raz te 7 lat temu, jak wyszło NK :x Jak mówiłem w rozmowie z Arimem na SB - oficjale są mało interesujące bo się przejadły i są na takim poziomie szczegółowości pytań, że mózg rozjebany. Pojedynek z czegokolwiek co nie jest gothicem miałby tę przewagę, że byłby świeży i pytania byłyby mocno ogólne, na pewno nie gorsze niż z toczącego się obecnie quizu gdzie obok wymysłów draga są też moje banały z Inquisitora które znajdzie się w 15 sekund używając forumowej wyszukiwarki.

Zresztą, zaraz pojedynek.. w skryptach ktore chyba jeszcze kologo zbierał byly familiady, koła fortuny, quizy.. co tylko chcecie.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 21, 2013, 17:17:50 pm »
Cytuj
w skryptach ktore chyba jeszcze kologo zbierał byly familiady, koła fortuny, quizy.. co tylko chcecie.
To wszystko praktycznie miał ode mnie :D

Jak macie pomysły na jakieś ircowe zabawy, to piszcie, ja mogę zawsze pomóc od strony technicznej, bo nie wiem czy byłbym w stanie to wszystko cały czas organizować samemu. Uwierzcie, na dłuższą metę to strasznie męczące.

Mogę zaoferować na tą chwilę:
- Koło Fortuny
- Familiadę
- Quiz

po dopracowaniu mogę jeszcze załatwić:
- scrabble
- milionerów

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Murtag

  • Wiadomości: 247
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #235 dnia: Wrzesień 21, 2013, 17:58:11 pm »
Cytuj
inv & mur - tak, każdy. Niektórzy ostatni raz te 7 lat temu, jak wyszło NK :x Jak mówiłem w rozmowie z Arimem na SB - oficjale są mało interesujące bo się przejadły i są na takim poziomie szczegółowości pytań, że mózg rozjebany.
Dlatego zaznaczyłem, że miały sens, kiedy jeszcze Gothic był na topie. Teraz są organizowane ze względy na tradycję, przyzwyczajenia i sentyment. Nie wróżę jednak sukcesu innym grom na tym polu.

Jeśli chodzi o inne formy rywalizacji, to rzuciłem jakiś czas temu w Podziemiu pomysłem zorganizowania Quizu z wiedzy o twórczości Tolkiena i chociaż start konkursu stoi póki co pod dużym znakiem zapytania, to gdyby znaleźli się chętnie z innych zakonów, mógłbym przenieść atrakcję na TN.
Co prawda nie ma to żadnego związku z grami RPG, ale myślę, że każdy posiada jakąś wiedzę o Władcy Pierścieni (chociażby zaczerpniętą z filmów) i pokuszę się o stwierdzenie, że taka zabawa zyskałaby sobie większą rzeszę uczestników niż jakikolwiek erpeg.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #236 dnia: Wrzesień 21, 2013, 18:32:59 pm »
strona jest wbrew pozorom ogólnofantastyczna. Gry komputerowe, bitewniaki, pnp, książki, co wymyślicie. Tolkien się wpisuje.  I ze Star Wars może być, jak tolkien zbyt niszowy (może wyniesienie tego poza podziemie to faktycznie niebyłby zły pomysł).

zresztą o pojedynkach tez mowilem ze raczej to widzę jako ogolnorpg bo kazdy w cos grał, nie z konkretnej gry/serii.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #237 dnia: Wrzesień 22, 2013, 19:17:12 pm »
Jako, że jedno pytanie wypadło(z mojej winy nomen omen), to WQR przedłużamy do poniedziałku. I uwaga, nowość: Ostatnie pytania będą trudniejsze niż pozostałe, ale za to pierwsza osoba odpowie dobrze na oba, otrzyma 5 pkt zamiast 3! Pozostałym punkty zliczamy normalnie.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Murtag

  • Wiadomości: 247
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #238 dnia: Wrzesień 22, 2013, 20:00:16 pm »
A jak będą punktowane pozostałe osoby? 5/2/1? Dużo od tego może zależeć. ;)

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 22, 2013, 22:19:01 pm »
Nom, 5/2/1. Swoją drogą, aktualna punktacja będzie jutro, bo pogoniłem Kassa żeby posprzątał swój bajzel.

EDIT:
Tabela zaktualizowana.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2013, 22:48:14 pm wysłana przez dziki »
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz