Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 156932 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #210 dnia: Wrzesień 19, 2013, 21:36:45 pm »
Czyli, że co. Znowu nie ma kto walczyć?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #211 dnia: Wrzesień 19, 2013, 22:11:18 pm »
Bez obaw, w obu Zakonach są stosowne składy, w każdym tygodniu ktoś wystąpi. Pojawiła się jedynie potrzeba omówienia pewnych kryzysowych sytuacji, w których za wszelką cenę nie chcemy dopuścić do walkowera.

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #212 dnia: Wrzesień 19, 2013, 22:48:15 pm »
Nie mów, że się nie spodziewałeś. ;P
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #213 dnia: Wrzesień 19, 2013, 22:51:51 pm »
Nie mów, że się nie spodziewałeś. ;P
spodziewałem, ale myślałem, że młodzieńczego entuzjazmu starczy na dłużej niż trzy walki :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #214 dnia: Wrzesień 19, 2013, 22:54:30 pm »
Kiedy tu sami emeryci i renciści.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #215 dnia: Wrzesień 19, 2013, 23:25:53 pm »
Kiedy tu sami emeryci i renciści.
tacy są jeszcze gorsi, przypomnieć krakowskie przedmieście?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 19, 2013, 23:34:47 pm »
Cytuj
EDIT: Po walce na #pojedynki odbędzie się ogólna narada, dotycząca zmian w regulaminie pojedynków. Poruszymy przede wszystkim kwestię zdolności do walki dopiero po 3 tygodniach od poprzedniej. Inicjatorem dyskusji na ten temat jest Testoviron.

Co?

"Inicjatorem dyskusji", to ja mogę być najwyżej w sprawie zdjęcia oficjali, o czym rozmawiałem z Ertem. Co do trzytygodniowego postu, nie widzę ani przeciwwskazań, ani tym bardziej lepszego rozwiązania niż obecne.
Musiałem też przegapić moment, w którym funkcja sędziego zaczęła też obejmować nadzór nad całym projektem. Panie ścieżka przybyłych.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Ertix

  • Wiadomości: 637
  • Nosferatu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 19, 2013, 23:55:22 pm »
Aha, czyli całość się rozbija o to że pewnej soboty miał walczyć Sandro ale go nie było bo jego życie licealne w które wkroczył odbiera mu cały czas? (odpowiednie komentarze do krzywego zwierciadła) Przecież to nie pierwszy raz kiedy ktoś ze strony Podziemia nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i daje w tej dziedzinie przysłowiowej dupy, więc nie wiem z czego robicie problem. A sama nazwa oficjal została raczej z sentymentu, więc chcecie gdybać o tym jak te sobotnie walki nazywać? Bo w sumie to ki czort wie o co wam chodzi xd

Jak ktoś był wyznaczony do walki a nie może każda dowolna inna osoba z jego zakonu która może walczy, tyle.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2013, 00:38:01 am wysłana przez Ertix »

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 20, 2013, 09:39:11 am »
hm, sam nie wiem Ert, może chodzi o to, że jest pięciu zawodników w kadrze, z których w praktyce starczy, że przychodzą trzej (obowiązek trzy tygodni przerwy, chyba że źle liczę jak ta przerwa się liczy), a tu już się kombinuje jak zrobić, by w praktyce starczyło dwóch zawodników? Albo że najpierw wielkie jęki na złą kapitułę, trzy miesiące marudzenia "jak przyjdzie wrzesien to wam wskrzesze oficjale zobaczycie", w przeddzien wrzesnia zapewnienia o 10 zawodnikach zwartych i gotowych, a po trzech tygodniach przysłowiowy chuj? :?

jak ludzie chcą poprzychodzic i 'tylko ot tak powalczyc' to można to robić w ramach ligi, ustalając tylko mniej więcej terminy kiedy sędziowie mają czas, by i publika wiedziała kiedy się pojawić. Nie trzeba zaraz tworzyć wokół tego otoczki oficjali, bo wygląda to jak kaczyński przemawiający w imieniu całego narodu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2013, 09:45:47 am wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 21, 2013, 13:51:30 pm »
Cytuj
z których w praktyce starczy, że przychodzą trzej (obowiązek trzy tygodni przerwy, chyba że źle liczę jak ta przerwa się liczy)
Czterej. Pierwszy walczy - drugi walczy (pierwszy tydzień) - trzeci walczy (drugi tydzień) - czwarty walczy (trzeci tydzień) - może walczyć pierwszy/piąty.

Ogólnie, to widzę, że z królestwa odszedł mag alkoholu2, który bodaj był jednym z tych walczących (chyba, że zapiski macie nieaktualne). A patrząc na kondycję kadrową już nie pojedynków królestwa, ale królestwa jako zakonu, to nie dziwię się, że W7 mógł zaproponować jakieś spotkanie by pogadać. Ja osobiście jeśli już by coś zmieniać, to byłbym za ukróceniem terminu kolejnej walki do minimum dwóch tygodni przerwy (tak by w sytuacjach naprawdę awaryjnych kadra mogła w razie czego utrzymać się z 3 zawodników - piszę to głównie patrząc na królestwo)

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 21, 2013, 14:00:04 pm »
Cytuj
A patrząc na kondycję kadrową już nie pojedynków królestwa, ale królestwa jako zakonu,

To nie od nas musiał walczyć koleś spoza kadry, bo nikt inny nie przyszedł.

Cytuj
to nie dziwię się, że W7 mógł zaproponować jakieś spotkanie

Powtarzam - nie przypominam sobie, żebym proponował jakiekolwiek spotkanie.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #221 dnia: Wrzesień 21, 2013, 14:44:22 pm »
Cytat: xeroloth
to nie dziwię się, że W7 mógł zaproponować jakieś spotkanie
Cytat: Testoviron
Powtarzam - nie przypominam sobie, żebym proponował jakiekolwiek spotkanie.
Testoviron jedynie wystosował pytanie do Actmana, co robić w sytuacjach, kiedy wyznaczona do walki osoba nie stawi się na pojedynku, a na kanale jest inny przedstawiciel kadry, który jednak jest ograniczony przez limit czasowy. I właśnie dzięki temu wynikła słuszna i potrzebna dyskusja.

Takie sprawy trzeba dokładniej omówić. Dlaczego po oficjalu, na #pojedynki? Bo będą tam osoby, które się tym interesują, które walczą, sędziują, kibicują (albo koordynują kadry). I jestem przekonany, że dojdzie do merytorycznego rozważania nad problemem, bez zbędnych komentarzy i dopowiedzeń, z czym w OwO często mamy do czynienia.

Do tej pory wszystko w kwestii pojedynków oficjalnych przebiega bez zarzutów. Nie jest tak, że odtrąbiam tu stuprocentowy sukces. Może nie startowały osoby zawczasu do tego wyznaczone, ale nie doszło do żadnego walkowera (co w każdym razie jest sukcesem i dowodem na elastyczność kadr). Każde z trzech widowisk było co najmniej ciekawe (lud oceni). Pozostaje nam jednak bardziej się zdyscyplinować i uściślić reguły gry. W ten sposób co tydzień walczyć będzie ten, który został do tego oddelegowany przez Koordynatora, a ewentualne zastępstwo będzie organizowane po prostu sprawniej.


Cytat: Testoviron
Musiałem też przegapić moment, w którym funkcja sędziego zaczęła też obejmować nadzór nad całym projektem. Panie ścieżka przybyłych.
Nikt nie odbierze reprezentantom Wielkiego Klasztoru prawa, do troski nad projektem, organizowania debat na temat ewentualnych zmian w regulaminie i żywego zaangażowania w pojedynki. Wytykanie mi niższej rangi jest co najmniej nie na miejscu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2013, 14:48:13 pm wysłana przez Kassler »

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #222 dnia: Wrzesień 21, 2013, 14:53:52 pm »
Jest bardzo na miejscu. W twojej sytuacji troska (jakkolwiek godna pochwały, bo w istocie taka jest) powinna raczej znaleźć upust w zwróceniu się do swoich przełożonych z przydatnymi sugestiami i ewentualnym pytaniem, co dalej. A jeśli przełożeni mają to w dupie, bo nie chcą sobie brudzić rąk najnowszym sezonem oficjali, to do koordynatorów kadr, czyli Ertiksa i mnie, którzy są wyżsi rangą (zwłaszcza Ert) i w dodatku organizują całość (nie muszę chyba przypominać, jak się zaczęła zabawa w oficjale na RPGC). Słowem: nie rób z siebie organu decyzyjnego.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #223 dnia: Wrzesień 21, 2013, 15:49:25 pm »
Czterej. Pierwszy walczy - drugi walczy (pierwszy tydzień) - trzeci walczy (drugi tydzień) - czwarty walczy (trzeci tydzień) - może walczyć pierwszy/piąty.
dziwna ta pojedynkowa matma tbh, bo w sobotę gdy walczy czwarty to mija właśnie trzeci tydzień kary i pierwszy powinien już móc walczyć.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #224 dnia: Wrzesień 21, 2013, 15:53:08 pm »
Jeśli chodzi o ścisłość, to jak np. pierwszy walczył od 19 do 19:30, to za trzy tygodnie o 19:00 jeszcze nie może walczyć, tylko musi jeszcze czekać te 30 minut.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz