Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 157082 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 04, 2013, 10:26:43 am »
Co, jak co, ale przenosin Krzywego się nie spodziewałem. :D
Jak dla mnie KZ to kawał historii. Tylko jednak przerobiłbym obecne na archiwum i zaczął nowe.
Cytuj
Kij też będzie przeniesiony?
Jak dla mnie to mógłby zostać wyniesiony.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 04, 2013, 12:46:20 pm »
w sumie można, ale niech  już mog przeniesie jak jest, wydzieli się tylko trzy nowe posty po przenosinach i spokój

Damiano - o zmiany się nie bój. Zaczynamy od starego by było swojsko, nowości jeszcze w tym miesiącu.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 04, 2013, 13:01:18 pm »
Przeniosę pewnie dzisiaj. Dużo tego gówna jest (w zasadzie większość to Gówno przez duże G, serio nie wiem po co Sent mi każe wszystko przenosić, ale niech będzie).
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 04, 2013, 13:33:07 pm »
Przeniosę pewnie dzisiaj. Dużo tego gówna jest (w zasadzie większość to Gówno przez duże G, serio nie wiem po co Sent mi każe wszystko przenosić, ale niech będzie).
because fuck you, thats why!



nie no, jak mowi drag, kawał historii. Nawet jeśli duża część tej historii to gówno

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Regulamin eśpe
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 04, 2013, 14:13:18 pm »
Należałoby pomalutku zastanowić się nad zmianami w regulaminie ŚP. Chodzi mi głównie o sprawę awansów na IV rangę i wymogu stworzenia referatu dla Cael Gothic, które tutaj nie ma racji bytu. Do rozważenia – czy znieść wymóg w ogóle, czy zmienić go na obowiązek stworzenia pracy wzbogacającej lore własnego zakonu lub ogólnie ŚP. Osobiście jestem za drugą opcją.
Poza tym:
- kwestia usuwania za nieaktywność (po jakim czasie) i powrotów
- kwestia transferów międzyzakonnych (złagodzić, zaostrzyć, zostawić jak jest?)
- kwestia wydzielenia (bądź nie) w dziale z opowiadaniami przestrzeni dla twórczości ŚP-owej
- kwestia warunków wysłania podania o przyjęcie – obecnie opcje grup publicznych są aktywne od początku rejestracji.
Milion Lat W Lochu

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 04, 2013, 15:32:27 pm »
1. Cael - jestem za trzecią opcją stosowaną obecnie w Podziemiu: olać i zaorać. Tak jak tworzenie n-tego artykułu o gothicu na coraz bzdurniejszy temat nieczemu nie służyło, tak nie służy temu wymyślanie na siłę tekstów o lore. Może jak portal ruszy to jakieś felietony czy coś, ale też bym był ostrożny
2. nieaktywność i transfery - zamieni się to najpewniej na "decydują kapituły" i tyle. I tak nigdy nie było respektowane a juz na pewno nie w tym przewlekłym GSowym kryzysie. Ale to jak nas będzie więcej niż 4 online
3. twórczość - na razie macie TNowy fanfic, najwyżej się wyniesie gdzieś indziej (bo to kwestia czy fanfic jest tylko dla oficjalnych dla lore czy dla wszystkiego)
4. nowi - tym sie raczej nie mamy co przejmowac az do startu i rozkręcenia się portalu

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 04, 2013, 15:57:55 pm »
Lada dzień będziemy mieli wortal. Co za problem zamienić obowiązek napisania referatu na obowiązek napisania artykułu na stronę? Tematów na pewno nie zabraknie.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 04, 2013, 22:50:09 pm »
Lada dzień będziemy mieli wortal. Co za problem zamienić obowiązek napisania referatu na obowiązek napisania artykułu na stronę? Tematów na pewno nie zabraknie.

Zwłaszcza jeśli mówimy o wortalu o grach RPG.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:19:10 pm »
Gdzie gier RPG jest od groma, więc jeśli bawić sięw szczegóły, to spokojnie ponad sto takich rzeczy można zrobić.

Cytuj
3. twórczość - na razie macie TNowy fanfic, najwyżej się wyniesie gdzieś indziej (bo to kwestia czy fanfic jest tylko dla oficjalnych dla lore czy dla wszystkiego)
A co z tymi pracami, które tam się nadają, ale będą dalej pisane? Na przykład jakaś praca, która będzie wyrwana z wątku jakiegoś większego? Też tam, czy można do Twórczości? Nie wiem, jak to wyglądało właśnie na GSie i czy ktoś coś takiego robił, że część jakiegoś opowiadania, które jeszcze nie zostało opublikowane, albo tema konkursu dał autorowi pomysł na coś większego, ale całość ogółem nie pasowała do konkursu, więc wysłał tylko odpowiednią część.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:55:25 pm »
Przenosiny trochę potrwają jakby co.

Swoją droga, kiedy można się spodziewać Królewskich i Klasztornych spisów ludności w Komnatach?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Ertix

  • Wiadomości: 637
  • Nosferatu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 05, 2013, 00:14:29 am »
Swoją droga, kiedy można się spodziewać Królewskich i Klasztornych spisów ludności w Komnatach?
Raczej nie prędko...

Swoją drogą mam nadzieję że ten portal faktycznie raz dwa powstanie, bo zaczynam mieć poważne wątpliwości co do pierwotnej koncepcji tych przenosin.

EDIT DOWN: Czekaliśmy już wystarczająco.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2013, 01:24:13 am wysłana przez Ertix »

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 05, 2013, 01:13:33 am »

Swoją droga, kiedy można się spodziewać Królewskich i Klasztornych spisów ludności w Komnatach?

Czekamy jeszcze na zaginionych, żeby dwa razy nie aktualizować.
Milion Lat W Lochu

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 05, 2013, 07:54:48 am »
A co Wy tacy spragnieni naszych komnat?
Klasztor - Fechtmistrz

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 06, 2013, 17:14:57 pm »
Jutro, 7 września o 19:00, mamy kolejny pojedynek oficjalny. Przypomnienie dla koordynatorów, ażeby nie zapomnieli zawczasu wyznaczyć zawodników. Dla pozostałej części fanklubu - serdeczne zaproszenie.

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 06, 2013, 19:36:18 pm »
Kurde. Znowu sobie nie popatrze. :c

Zapraszam ciagle do mojego konkursu. Jeszcze tylko potrzeba pieciu uczestnikow ;)
Podziemie Beliara - Poszukiwacz