Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 156920 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Ertix

  • Wiadomości: 637
  • Nosferatu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #975 dnia: Sierpień 20, 2019, 21:23:09 pm »
Zajadę pseudo reklamą - z której nie mam żadnych korzyści, stąd pseudo.

W sklepie play jest darmowa apka Quizhouse, jest tam kategoria Gothic - kto chce niech mnie wyzywa, nick Ertix tak jak tutaj. To pytania z odpowiedziami ABCD, także nawet jak ktoś nie zna odpowiedzi to może strzelać xd

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #976 dnia: Sierpień 20, 2019, 22:30:16 pm »
Teraz to już trzeba by chyba było wrócić do pytań typu "Kto jest szefem Starego Obozu?"
ale to akurat dobrze, bo w szczytowym okresie poziom tych pytań był już naprawdę absurdalny dla newcomera :P Jak nie ma teraz takiego rozstrzału w wymaganym skillu to moze nawet by się jacyś chętni znaleźli :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #977 dnia: Sierpień 21, 2019, 10:08:48 am »
Powiem tak, ja kiedyś sam się zdziwiłem, ile jeszcze z Gothica pamiętam ;D

Co do poziomu pytań, to wszystko zależy. Nie miałem nic przeciwko pytaniu o tytuł lub treść książki. To było jeszcze w porządku, szczególne że wtedy nikt nie robił screenów z gry i nie wrzucał ich na wiki o Gothicu. Problemy dla mnie zaczęły się od momentu, jak zaczęto pytać o rzeczy typu "ile ciemnych grzybów jest na danym terenie", gdzie te informacje pochodziły ze strony, na której można było znaleźć mapę z zaznaczonymi np. miksturami, przedmiotami, bronią, czy roślinami. Wtedy rozbijało się o kwestię "czy któryś z zawodników wkuwał na pamięć informacje ze strony z mapą lub czy w ogóle ją znał"...

Zresztą wyrosłem z ery quizów. Może w grupie znajomych na konwencie bym jeszcze się w to pobawił. Jednak tak przez internet? Nie dzięki, to wolę sesję rpg zorganizować przez internet.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #978 dnia: Sierpień 21, 2019, 17:21:09 pm »
Zresztą wyrosłem z ery quizów. Może w grupie znajomych na konwencie bym jeszcze się w to pobawił. Jednak tak przez internet? Nie dzięki, to wolę sesję rpg zorganizować przez internet.
challenge accepted :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #979 dnia: Wrzesień 22, 2019, 21:07:22 pm »
Teraz to już trzeba by chyba było wrócić do pytań typu "Kto jest szefem Starego Obozu?"

Ahahaha... to fakt  :D

ale to akurat dobrze, bo w szczytowym okresie poziom tych pytań był już naprawdę absurdalny dla newcomera :P Jak nie ma teraz takiego rozstrzału w wymaganym skillu to moze nawet by się jacyś chętni znaleźli :P

Potwierdzam. W pewnym momencie zacząłem się zastanawiać, czy to ja jestem taki kiepski, czy inni zamiast wkuwać matmę czy inną fizykę, to wkuwają wiedzę o Gothicu  8)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #980 dnia: Wrzesień 22, 2019, 21:51:57 pm »
Potwierdzam. W pewnym momencie zacząłem się zastanawiać, czy to ja jestem taki kiepski, czy inni zamiast wkuwać matmę czy inną fizykę, to wkuwają wiedzę o Gothicu  8)
Pomyśl, że teraz pewnie też lepiej od nas zarabiają ;D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #981 dnia: Wrzesień 24, 2019, 20:08:05 pm »
Pomyśl, że teraz pewnie też lepiej od nas zarabiają ;D

Czy Ty chcesz mnie kompletnie dobić? xD
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #982 dnia: Październik 26, 2019, 01:39:09 am »
No elo

Widzę, że ktoś się tu jeszcze kręci a ponadto został poruszony temat pojedynków, co właśnie mnie tu najbardziej trzymało. :) Z moją wiedzą już jest gorzej, bo wyzwałem Ertixa na pojedynek i chyba na tylko jedno pytanie odpowiedziałem dobrze xD

Ale nie ukrywam, że chętnie znowu zabawił bym się w taki turniej. ;)

Pamiętam, jak odbywał się ostatni turniej dla całego ŚP pomiędzy trzema zakonami i jak zazwyczaj na ircu przebywało około 5 osób tak tego dnia zwaliło się ze 20 a w tym gronie była większość Kapituł, których wcześniej w ogóle na ircu nie widywałem. Ahh, to były czasy, czułem się jak na prawdziwych igrzyskach :D I ten wpierdul, który dostałem od przedstawiciela Podziemia, niestety godność jego wyleciała mi z pamieci. Może to był Orbus?

Tak se zajrzałem do Komnat i patrzę, że mam rangę Rycerza Zakonu a nie pamiętam kiedy na nią zasłużyłem i kiedy zostałem oficjalnie awansowany :O
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2019, 01:49:35 am wysłana przez Klimek »
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #983 dnia: Październik 26, 2019, 14:13:35 pm »
A czy to ważne? jak dają to bierz, jak biją to uciekaj xD

A do turniejów, to by trzeba pewno Erta zawołać przez tą quizową apkę, bo tak to znowu przeczyta za miesiąc i się wszystko rozjedzie

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #984 dnia: Październik 27, 2019, 19:43:12 pm »
Tylko teraz zamiast raz dziennie, to powinniśmy to organizować raz w tygodniu. I to w niedzielę  :P
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #985 dnia: Październik 27, 2019, 20:14:43 pm »
Też nie zawsze może być czas, mnie życiowa partnerka by za jajca powiesila jakbym niedzielny wieczór spędzał przy kompie zamiast z nią (jedyny wspólny wolny dzien w tygodniu, tak to sie mijamy). ;P Zapewne wielu ma tak samo, bo to niestety nie są te dawne zlote czasy gdy jedynym obowiazkiem bylo chodzenie do szkoły ;(
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #986 dnia: Październik 27, 2019, 21:49:41 pm »
Spoko, jak Ert usłyszy ze jest ktoś chętny na pojedynek, to tak nią zakręci, że sama cię na tę walkę wyśle xD Tylko ktoś by serio musiał do niego zagadać na tej quizowej apce, wiodę szczęśliwy bezsmartfonowy żywot i tej apki sobie nie pobiorę, zaś mail który zostawił do kontaktu jest typowo przymierzowy i wątpię by z niego regularnie korzystał.

Ale fakt, że na starośc z tym czasem to śmieszna sprawa. Bo człowiek może i by wygospodarował te dwie godziny na gierki czy inne quizy, ale najczęściej po robocie i innych ważnych domowych sprawach najczęsciej już mu się nie chce :p o zgrywaniu tego czasu z innymi to już nawet nie mówię, bo zwykle każdemu pasuje kiedy indziej...

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #987 dnia: Październik 28, 2019, 07:53:17 am »
Wg. mnie w obecnych czasach nie ma szans na powrót pojedynków, znów by było trzech zapaleńców do walki i nikt więcej, czasy się zmieniły, my się zestarzeliśmy i nie mamy tyle czasu co kiedyś.

Dawniej w oficjalach walczyło się co tydzień w piątki, kto by teraz miał na to czas :P Uwielbiałem pojedynki, ale raczej bym nie wrócił...

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #988 dnia: Październik 28, 2019, 09:44:24 am »
Ja bym bardzo chętnie walczył i sędziował abym tylko sie zgral z kims kto ma czas wtedy kiedy ja :D
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #989 dnia: Październik 28, 2019, 19:04:58 pm »
xero - technicznie rzecz biorąc, trójka w zasadzie wystarczy na jeden wieczorek zabawy :P Wątpię zresztą, by nawet tym zapaleńcom chciało się z tego zrobić stały cotygodniowy event :p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!