Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 103526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ertix

• Nosferatu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #975 dnia: Sierpień 20, 2019, 21:23:09 pm »
Zajadę pseudo reklamą - z której nie mam żadnych korzyści, stąd pseudo.

W sklepie play jest darmowa apka Quizhouse, jest tam kategoria Gothic - kto chce niech mnie wyzywa, nick Ertix tak jak tutaj. To pytania z odpowiedziami ABCD, także nawet jak ktoś nie zna odpowiedzi to może strzelać xd

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #976 dnia: Sierpień 20, 2019, 22:30:16 pm »
Teraz to już trzeba by chyba było wrócić do pytań typu "Kto jest szefem Starego Obozu?"
ale to akurat dobrze, bo w szczytowym okresie poziom tych pytań był już naprawdę absurdalny dla newcomera :P Jak nie ma teraz takiego rozstrzału w wymaganym skillu to moze nawet by się jacyś chętni znaleźli :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

• Deszczowy Sługa Chaosu
« Odpowiedź #977 dnia: Sierpień 21, 2019, 10:08:48 am »
Powiem tak, ja kiedyś sam się zdziwiłem, ile jeszcze z Gothica pamiętam ;D

Co do poziomu pytań, to wszystko zależy. Nie miałem nic przeciwko pytaniu o tytuł lub treść książki. To było jeszcze w porządku, szczególne że wtedy nikt nie robił screenów z gry i nie wrzucał ich na wiki o Gothicu. Problemy dla mnie zaczęły się od momentu, jak zaczęto pytać o rzeczy typu "ile ciemnych grzybów jest na danym terenie", gdzie te informacje pochodziły ze strony, na której można było znaleźć mapę z zaznaczonymi np. miksturami, przedmiotami, bronią, czy roślinami. Wtedy rozbijało się o kwestię "czy któryś z zawodników wkuwał na pamięć informacje ze strony z mapą lub czy w ogóle ją znał"...

Zresztą wyrosłem z ery quizów. Może w grupie znajomych na konwencie bym jeszcze się w to pobawił. Jednak tak przez internet? Nie dzięki, to wolę sesję rpg zorganizować przez internet.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #978 dnia: Sierpień 21, 2019, 17:21:09 pm »
Zresztą wyrosłem z ery quizów. Może w grupie znajomych na konwencie bym jeszcze się w to pobawił. Jednak tak przez internet? Nie dzięki, to wolę sesję rpg zorganizować przez internet.
challenge accepted :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!