Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 157009 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #930 dnia: Wrzesień 19, 2017, 19:18:00 pm »
Jeżeli sądzicie, że przez brak ruchu na ŚP (albo w ogóle, że ŚP) miał cokolwiek do tego, że serwis jest mało czytywany, to nie macie bladego pojęcia o tym, jak się robi cokolwiek.

Ale podpowiem. Co mi tam.

BRAK CONTENTU!

Pierdolenie o ŚP (które defacto jest przeżytkiem z tamtej dekady), jest bez sensu, bo nikt sie tym nie zainteresuje, chociażbyście to ubrali w ładne lore, sprzedali to jako "przygodę życia" itd. to nie przyciągnie NIKOGO. Z resztą same fora internetowe nie przyciągają NIKOGO w dobie social media.

Krótka piłka - nie było artów - nic się nie dzieje na stronie. Tyle. Pomijam oczywiście takie sprawy jak pozycjowanie w google czy fanpage na facebooku.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #931 dnia: Wrzesień 19, 2017, 19:34:33 pm »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2017, 19:52:33 pm wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #932 dnia: Wrzesień 19, 2017, 20:20:51 pm »
MoG: To jest połączone. Doskonale pamiętam, jak liczyliśmy, że członkowie ŚP zaczną pisać artykuły na portal. Od pcozątku było wiadome, że tutejsze atrakcje same w sobie nikogo nie przyciągną. Stworzyłem nawet zachętę - artykuł na portal traktowałem na równi z referatami w prośbach o awans. Za tą sprawą trafiło tam kilka opowiadań i chyba z 2 teksty. Do stworzenia portalu potrzeba co najmniej kilka mocno zaangażowanych osób. W praktyce wyszło, że zapędy twórcze ma co najwyżej kilka osób.

W dobie social media przetrwały tylko fora specjalistyczne. Gdzie nie chodzi o nastukanie 20 postów dziennie, tylko szperanie, bo może ktoś opisał jak dopasować konkretną zwrotnicę z głośnika z serii X do głośnika z serii Y.

Swoja drogą muszę Ci także przyznać druga rację, kompletnie zapomniałem o autokorekcie google i jej wpływie na pozycjonowanie...

See ya.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #933 dnia: Wrzesień 19, 2017, 22:35:21 pm »
To co w Roku Pańskim 2017 znajduje się w Świętym Przymierzu na ziemiach Królestwa?

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #934 dnia: Wrzesień 19, 2017, 22:53:50 pm »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #935 dnia: Wrzesień 19, 2017, 22:57:56 pm »
Pytam dla kolegi. Chciał się tam wybrać na wycieczkę, ale słyszał kiedyś wieści o jakichś niepokojach, przewrotach, i zmianie Królestwa w Dominium. Jak opisałbyś to, co teraz tam się znajduje? Czy są to bardziej ruiny, wielka dziura przez którą można wypaść ze świata, opuszczone lecz nietknięte miasta i wioski?

...czy może naprawdę jest tam to?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2017, 22:59:43 pm wysłana przez C »

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #936 dnia: Wrzesień 19, 2017, 23:05:05 pm »
To co w Roku Pańskim 2017 znajduje się w Świętym Przymierzu
W czym?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #937 dnia: Wrzesień 19, 2017, 23:12:19 pm »
Ach... teraz rozumiem. Cokolwiek tam się teraz znajduje, musiało jakoś sprawić, że postradałeś pamięć. Nie przejmuj się tym jednak. Może tak jest dla ciebie lepiej.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #938 dnia: Wrzesień 20, 2017, 00:49:17 am »
 :o :o :o

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #939 dnia: Wrzesień 20, 2017, 00:58:40 am »
idź spać, mnikjom

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #940 dnia: Wrzesień 20, 2017, 01:01:17 am »
 :o :o :o
(click to show/hide)

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #941 dnia: Wrzesień 20, 2017, 01:26:18 am »
Ach... teraz rozumiem. Cokolwiek tam się teraz znajduje, musiało jakoś sprawić, że postradałeś pamięć. Nie przejmuj się tym jednak. Może tak jest dla ciebie lepyiej.

XDDD
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #942 dnia: Wrzesień 20, 2017, 17:49:38 pm »
Jak trzeba to by pewnie jakieś Xanasy i Rafalle zwołał :P

Hahhhaha... rozjebałeś mnie tym xD
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #943 dnia: Wrzesień 20, 2017, 20:26:57 pm »
Samo zrezygnowanie z Innosa traktowałem jako krok do przodu, bo zawsze czułem, że stać nas na więcej niż tylko powielanie schematów z gier. Nie wyszło tutaj, po prostu szkoda.
Nie trzeba mieć doktoratu z psychologii, żeby odkryć prosty schemat - dzieciak gra w grę, podoba mu się świat, wchodzi do neta i odkrywa miejsce, gdzie może się poczuć jak w grze, a ograniczony jest tylko swoją wyobraźnią.

Tajki był schemat działania fanklubu. Dlatego był on taki żywy, bo opierał się właśnie na Gothicu. Jego popularność była uzależniona od tej właśnie gry.
Dopiero jak oldmembersi zaczęli dokładać elementy z innych światów to zaczęło się sypać. Swojego czasu zapanowała nawet swojego rodzaju "gothicofobia".
Zresztą wzbogacanie świata Gothica to tylko pół problemu, bo całości dopełniła komplikacja nowego uniwersum, o czym już pisałem. Zbyt duża ilość czynników do uwzględnienia nie służy aktywności w wyprawach.

fakt, nie znam w pełni klimatu "starego, dobrego ŚP"
Stary! Jak ja dołączyłem do fanklubu to już wtedy słyszałem, że teraz to nie to samo co kiedyś, że nie ma już "klimatu starego ŚP" itp. Ale jak zapytałeś jednego z drugim o co chodzi w tym słynnym "starym klimacie" to nikt nie potrafił wytłumaczyć.

Że też wtedy nie zapaliła mi się lampka, żeby wiać stąd jak najdalej.

Żałuję, że zmarnowałem tutaj tyle czasu. Akcje z Addonem czy trollowanie Smutasa nie były tego warte.
Klasztor - Fechtmistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #944 dnia: Wrzesień 20, 2017, 20:29:03 pm »
ten cały post
(click to show/hide)

Ocierając łzy rozbawienia, i tak już na poważnie i dla wyjaśnienia, bo heheszki wymykają się spoza kontroli, staram się ciągnąć na własną rękę dzieje Świętego Przymierza, także po konwersji Klasztoru i zamknięciu Królestwa/Dominium, dlatego pytałem. Nie masz żadnego interesu w opowiadaniu mi twojej wizji pozostałości niegdyś wielkiego zakonu, więc nie mam do ciebie żalu, że funpostujesz.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')