Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 157056 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #915 dnia: Wrzesień 18, 2017, 22:50:26 pm »
Sent. Ale choćbyś chciał (i nawet gdyby nie powstał Nawigrator) to i tak gunwo ze wszystkich planów by wyszło. Dlaczego? Bo po prostu atmosfera się zepsuła. Odkąd jestem (byłem?) w ŚP, nie widziałem takiego hejtu każdy na każdego. I to zabiło tą niewielką społeczność. Ty nie przepadasz za wardaszem i legionem, oni mają to samo. C - sam przed chwilą zobaczyłeś. Nwm na cholerę się tak spina. Były jakieś nedy które sobie poszły bo się obraziły, freemany które są ale ich nie ma, itd. itd. itd. itd. Każdy coś do kogoś ma.

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #916 dnia: Wrzesień 18, 2017, 23:14:45 pm »
Wykasowałeś całe Królestwo? Ostro. O tym chyba nie mówiłeś. (Użytkownicy bez uprawnień nie widzą forów innych zakonów.)
było mówione chyba ze 3 razy, tu, w OwO

Nie rozumiem tylko jak arbitralne zamknięcie jednego zakonu ma w jakikolwiek sposób poprawić sytuację :P
nie ma nic poprawiać?
Dlatego odciąłem całkowicie aparaturę podtrzymującą życie
tak więc ten tego

Osobiście uważam, że lepszym wyjściem byłoby po prostu zacząć coś robić
tak się składa że robiliśmy i robimy. sesje RPG? Fenrir, Paladyn i Królestwo. PBF'y? Dawniej dochodził do tego Dollan, wraz z nim było dwóch typków poza ŚP, po jego zaginięciu ponownie zamknęło się to na Królestwie i tej dwójce. Aktywność na komunikatorach głosowych? Na Cursie jest 50-200, w porywach do tysiąca wiadomości na czacie każdego dnia, na głosa regularnie wbijam ja, legion, łowca, mutek, paladyn, ostatnio pola, od czasu do czasu Yuki i Asirra i jeszcze inni. Na tym genialnym discu, założonym przez twoją małą oficjal betę, wieje martwicą od 2 tygodni. O pracach przy tym lore Dominum, którego tak nienawidzisz za przekroczenie objętości 10 stron worda, nie wspomnę
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #917 dnia: Wrzesień 18, 2017, 23:39:56 pm »
Wiem mnik, sam o tym pisałem te paręnaście postów temu, jak była dyskusja czemu ŚP padło, a rpgc nie odpalił. Cztery lata temu było tak naprawdę tak samo, tylko mniej się rzucało w oczy, bo i ludzi było więcej. Dlatego też tak trochę śmieszkuję z tego wymyślania górnolotnych powodów i pompatycznych ogłoszeń dlaczego trzeba było zamknąć królestwo, kiedy każdy wie, że prawda jest zdecydowanie bardziej prozaiczna i niekoniecznie dobrze świadcząca o ludziach :P Dlatego moze i lepiej, ze wyszło jak wyszło - niezadowoleni mogą się w końcu rozwijać tak jak chcą, a nie że musimy koniecznie wszyscy siedzieć razem działając sobie nawzajem na nerwy.

Choć mimo wszystko uważam, z nie jest tak źle jak myslisz. Skłamałbym mówiąc, że zawsze wszystkich kochałem, ale naprawdę, to tylko internet. Tydzień czy dwa nie wchodzenia sobie w drogę i mogę dać komuś carte blanche, przynajmniej na tyle, by coś razem robić bez rzucania się sobie do gardeł. Dotyczy to zresztą całego podziemia, bo tak jak te trzy lata temu Sturm miał pretensje do mnie, mnie irytował Ert, zaś Erta Sturm, tak miesiąc temu wszyscy się z tego śmialiśmy jacy głupi byliśmy. I dlatego też z pewnym dystansem podchodzę do tego co tu się rabeuszuje, szczególnie jak Ward raz za razem napina się chuj wie o co :P

a jak juz o nim mowa:
tak, wiem ward, że na disco aktywnośc jest obecnie dość randomowa, pisałeś to już dwa razy. No i? Przecież ciebie to nie obchodzi :P Get a life, dude :P
Na marginesie jeśli z tamtej dyskusji wyciągnąłeś tylko, że "nienawidzę" twojego lore (derp), to szczerze ci współczuję :P A potem się dziwisz, że ludzie nie chcą poznać tej twojej "atmosfery cursea" o której pisałeś chyba już ze cztery razy :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2017, 23:44:03 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #918 dnia: Wrzesień 19, 2017, 00:14:23 am »
A ja od siebie dodam tylko...

gdybyście ten zapał i energię z jaką sobie wzajemnie dosrywacie włożyli w pracę nad przywróceniem tu życia zamiast wzajemnych bezsensownych przepychanek, to powiadam wam - dużo lepiej by się nam wiodło

AMEN

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #919 dnia: Wrzesień 19, 2017, 00:38:00 am »
nie mojego, to raz. i nie, wyciągnąłem o wiele więcej. ale to, wraz z pochodnymi, było najważniejsze
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Ertix

  • Wiadomości: 637
  • Nosferatu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #920 dnia: Wrzesień 19, 2017, 01:41:27 am »
A ja tam bym chętnie nadal ponapieprzał się w gothicowe pojedynki, ta atrakcja chyba w głównym stopniu wciągnęła mnie na dobre w ŚP. No i jeszcze wielogodzinne dysputy na irku. To coś nazywa się chyba klimatem. ;)
That's a spirit!

Swoją drogą, jakby się znalazło jakimś cudem 16 chętnych, wyrąbane o przynależność, to turniej mogę zorganizować jak za starych lat.

Sent, Twoja wypowiedź wymaga rozwinięcia która nie powinna tu mieć miejsca, a w samym Podziemiu też tego ciągnąć nie będę, niech zdechnie xD I żeby nie było odnoszę się teraz do sytuacji w naszym zakonie, gdzie świeża krew spotykała mur w postaci osób wyższych rangą co miała kija w dupie i miała na nich wyjebane, przekonałem się o tym nie raz nie dwa.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #921 dnia: Wrzesień 19, 2017, 09:14:12 am »
Ward - słowem, nie zrozumiałeś z tego nic a nic :P

Ert - wydaje mi się, że 8 to bardziej realistyczny scenariusz, a i z tym może być problem :p I wiem do czego pijesz, aczkolwiek ja myślałem o tym co się działo później, już na RPGC. Tu nie było problemu z nowymi bo nigdy nie udało się dojść do etapu by ich można było rekrutować ^^

xero - ironia polega na tym, że przepychanki są własnie tym hot topicem, który wszystko trzyma ;D Ale tak serio, już naprawdę nie przesadzajmy - jeśli pominąć jedną osobę, to dyskusja jest spokojna i bez bólu dupy, ot nieszkodliwe wspominki o przeszłości. Takie traktowanie każdej zwykłej różnicy zdań jak wypowiedzenie wojny to też był zresztą powód przez który SP wygląda dziś, jak wygląda. Czasem trzeba zrobić krok wstecz by na wszystko spojrzeć z dystansu, zanim przystąpi się do budowy czegoś nowego.

(poza tym obecnie jestem chory i odsypiam ciezki kwartał w pracy, wiec na pracę tutaj jeszcze zbieram siły :P Napisanie krótkiego posta w owo wymaga ich zdecydowanie mniej :P)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #922 dnia: Wrzesień 19, 2017, 10:13:20 am »
Ward - słowem, nie zrozumiałeś z tego nic a nic :P
zrozumiałem bardzo dużo, a jeszcze więcej jak wlazłem na te ochłapy co zalegają w waszej bibliotece. ino większość z tego przestała być aktualna, głównie ze względu na fakt że dominium przestało istnieć jako zakon/fanklub.
a z tego co zostało najważniejsze jest to, że w pewnych kwestiach masz podejście tak skrajnie odmienne odemnie, że kwalifikuje się to jako podejście debilne

Swoją drogą, jakby się znalazło jakimś cudem 16 chętnych, wyrąbane o przynależność, to turniej mogę zorganizować jak za starych lat.
z naciskiem na cud. no, chyba że ten legendarny nawrót aktywności w podziemiu wciąż się trzyma. choć słyszałem co innego. bez cudu nie wiem czy 8 by się zebrało
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Ertix

  • Wiadomości: 637
  • Nosferatu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #923 dnia: Wrzesień 19, 2017, 10:47:18 am »
a
z naciskiem na cud. no, chyba że ten legendarny nawrót aktywności w podziemiu wciąż się trzyma. choć słyszałem co innego. bez cudu nie wiem czy 8 by się zebrało
Faktycznie były takie fale, ale to na GS - tutaj szanse na to są wręcz ujemne.

8 osób to chyba równo tyle ile aktualnie się tu jeszcze udziela xd

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #924 dnia: Wrzesień 19, 2017, 11:14:17 am »
Cytuj
z naciskiem na cud. no, chyba że ten legendarny nawrót aktywności w podziemiu wciąż się trzyma. choć słyszałem co innego. bez cudu nie wiem czy 8 by się zebrało
Moce Ertixa w kwestii mobilizacji są nieograniczone, więc żebyś się nie przeliczył. Jak trzeba to by pewnie jakieś Xanasy i Rafalle zwołał :P

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #925 dnia: Wrzesień 19, 2017, 12:03:43 pm »
nicki tak stare, że nawet nie kojarzę. ale jasne, niech woła, chętnie poznam i spróbuję się w starym dobrym pojedynku

ciekawi mnie tylko, czemu przez te wszystkie lata tych mocy nie użył
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #926 dnia: Wrzesień 19, 2017, 12:19:16 pm »
Ward, serio - cieszy mnie twoja troska o stan naszej biblioteki (aktualne wersje są jedynie w zakonie btw) oraz jak starasz się być na bieżąco z tym kto gdzie pisał w podziemiu i kiedy, ale serio, czy ty musisz ciągle pluć się w każdym poście o to, co kto gdzie robi(ł) i jak? Dyskusja naprawdę była tu o wiele przyjemniejsza bez tych twoich ciągłych krucjat pod adresem osób, z którymi się nie zgadzasz.

xero - o ile ma ich fb, bo niestety wszelkie zapiski pamietaja czasy, gdy ludzie korzystali z GG :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #927 dnia: Wrzesień 19, 2017, 13:51:25 pm »
troska? ty mnie chyba nie zrozumiałeś, sent. nie mówię że wasza biblioteka stała się nieaktualna. tylko sprawy o które się plułeś stały się nieaktualne
a ochłapy waszego lore skierowały mnie, i tworzone przeze mnie opisy, w nieco inną stronę niż myślałem. w stronę, w którą powinienem pójść ze dwa lata temu
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #928 dnia: Wrzesień 19, 2017, 17:17:17 pm »
Czyli na zewnątrz?

Serio sie zastanawiam po co tu jeszcze siedzisz. Przypomina to trochę łażenie na GS w celu marudzenia, jak poszliśmy na RPG-C.

A tak, racja, tylko tego tam nikt nie robił, bo mieliśmy tyle integralności w sobie, żeby tego nie robić.

https://youtu.be/ImNwxxd_rJM?t=2m51s

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #929 dnia: Wrzesień 19, 2017, 17:49:14 pm »
XD

« dnia: Dzisiaj o 17:17:17 »
NAJSS.
^^
Czyli na zewnątrz?

Serio sie zastanawiam po co tu jeszcze siedzisz. Przypomina to trochę łażenie na GS w celu marudzenia, jak poszliśmy na RPG-C.

A tak, racja, tylko tego tam nikt nie robił, bo mieliśmy tyle integralności w sobie, żeby tego nie robić.

https://youtu.be/ImNwxxd_rJM?t=2m51s
No chyba jednak robił
no i teraz i tak ktoś tu się bawi w jakąś śmieszną wojenkę podjazdową, (#pdk)
No i:
Pasywno agresywna wypowiedź. Mniam.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Hehe, #pdk

Porozmawiać nie wolno? Przedstawić swojej strony wydarzeń, nie tylko sentowej? :D
Proste, przeszkadzaliśmy z naszym lore i zapałem do jego budowania (pomijam jakość, bo wiadomo, dupy nie urywa) i chęci do pomocy, wiec postanowiliśmy nie przeszkadzać. ;)
I prosze, nie piszcie tu o nożach w plecy, bo to jakiś śmieszny żart nie mający nic wspólnego z rzeczywistością.

Poza tym, jakie ŚP XD

ŚP już od dawna nie żyje, z 3 zakonów został wasz, bo nim my "odeszliśmy" czyli powiedzieliśmy to co każdy już dawno wiedział ale bał się to wypowiedzieć, komora hibernacyjna klasztoru się popsuła i niezauważony przez nikogo też umarł.
Po prostu chcieliśmy rozwijać dalej to co stworzyliśmy, ale bez ograniczeń jakimi było śp.
A to że nie nikt z nas (mam na myśli całe śp, no dobra, nas i senta, i tak każdy wie o co chodzi) nie potrafił się dogadać i strzelał fochy albo wbijał noże w plecy (#pdk) to po prostu doszliśmy do wniosku:
po co się męczyć? My was nie przekonamy do naszej wizji, wy do naszej. Nie dojdziemy do konsensusu bo to już był taki etap że było to nie możliwe, wiec pozostał tylko rozwód.

Wszyscy jako śpowicze jesteśmy współwinni tego że śp zdechło, tego że ten portal nie wypalił. Bo on nie wypalił przez śp, to był jego gwoźdź do trumny już na samym starcie.
A dlaczego?
Proste, to co kiedyś było fajną rywalizacją miedzy zakonami rozwinęło się w coś chorego i wypaczonego, w wieczne obwinianie się i opluwanie przez wszystkie strony, produkowanie bezwartościowych stron tekstu w jałowych dyskusjach takich jak ta. To że żadna ze stron nie chciała ustąpić, a jak jednak któraś to zrobiła, dała tego palca, to a druga chciała wyrwać rękę. #pdk


a
z naciskiem na cud. no, chyba że ten legendarny nawrót aktywności w podziemiu wciąż się trzyma. choć słyszałem co innego. bez cudu nie wiem czy 8 by się zebrało
2-3 lata temu był z tym problem, a teraz? To raczej nie realne. A nawet jeśli zgłosi się te kilka osób, to jak co do  czego zostanie ich tylko 3-4.

Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.