Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 156933 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 26, 2013, 23:59:22 pm »
Ertix - zimak się raczej pod tym by nie podpisał :D

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 27, 2013, 00:30:52 am »
Cytat: Ertix
Edit Down: Kolejny co widzi Tarisowe duchy jak mniemam? xP

Raczej chodzi o to, że Zimak przestał walczyć niedługo po przegranej z Olpisakiem w LTP

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 27, 2013, 01:10:52 am »
Ja to widzę tak, jeżeli wystartujemy z oficjalami ( na co mam nadzieję) mogą stać się dwie rzeczy:
1. Pomysł wypali i wszyscy będą hepi
2. Pomysł nie wypali i ludzie stracą nimi zainteresowanie i tyle... bywa
Gdybanie nic nie da, skoro są chętni to jedziemy z koksem. W najgorszym przypadku po prostu sezon zostanie zakończony wcześniej. Nawet gdyby miało być nudne ( w co wątpię) to co... niebo przecież na nas nie spadnie.
(click to show/hide)

Podpisano, Pieseł Barbarzyńca

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 27, 2013, 21:28:41 pm »
Co do zakazu obrażania się w tawernie to czy moja postać może odczuwać RPG'ową niechęć do królewiczy pasującą bądź co bądź do jej charakteru?
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 27, 2013, 22:26:04 pm »
Cytuj
Co do zakazu obrażania się w tawernie to czy moja postać może odczuwać RPG'ową niechęć do królewiczy pasującą bądź co bądź do jej charakteru?

Raczej w Ukrytym Wymiarze tak, bo w końcu to podziemny temat. Ale w publicznej nie wiem.
******

Ile tych postów natrzepałem...

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 27, 2013, 22:38:55 pm »
Cerasis - jak najbardziej, w końcu to naturalne - byle w granicach dobrego smaku. Bez chamstwa i obrzucania się jakimiś ciężkimi epitetami.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 27, 2013, 22:50:04 pm »
a tak wracając do oficjali - Klimek nie był przypadkiem jednym z tych,co "nie rzucim GSu skąd nasz ród, nie damy pogrześć gothiczqa"? Bo tak mi się po poście Testo nasunęło.

Ned - akurat jeśli chodzi o was to mam przykre wrażenie, że czy by była ta hibernacja i przenosiny czy nie, od strony życia wyglądałoby to tak samo. Przynajmniej patrząc po tym co się (nie)działo w lipcu i pierwszej połowie sierpnia.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 28, 2013, 09:15:28 am »
Cerasis:
Możesz pałać niechęcią, czy nienawiścią do członków Królestwa w tawernie na TN. Jednak wszystko ma swoje granice i pamiętaj, że o sile postaci decyduje ranga zakonna. Zatem uważaj z kim będziesz się mierzył ;D

Akurat potwierdzę spostrzeżenia Sentenzy na temat stanu Królestwa. Jeszcze przed przeprowadzką rozmawiałem na IRCu z jednym z Królewiczów, który pisał, że u nich w statutach jest tylko 18 członków, a Podziemie ma 2 razy tyle. Pisał również, że mało kto do Królestwa przychodzi, a jeśli nawet, to albo nie przechodzą próby, albo sami rezygnują. Od razu zaznaczę, że nie krytykuję tutaj żadnej strategi, czy rządzenia w Królestwie. Zaznaczam jedynie, że problemy kadrowe Królestwa były jeszcze na GS, bo nawet sędziego do konkursu ciężko było znaleźć.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 28, 2013, 10:26:32 am »
dlatego uważam, że przydałaby się jakaś.. hm.. "globalna" strategia dla SP na resztę roku, zwłaszcza po starcie strony.

a tak z weselszych rzeczy - patrzcie co znalazłem na GS szukając czegoś dla Lifu http://cypek.s.fm.interia.pl/mapastolicy.jpg :D pure retro :D
Smutne jest tylko to, że pamiętam, jak była to oficjalna mapa, co nie najlepiej świadczy o moim wieku xd

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 28, 2013, 11:14:36 am »
dlatego uważam, że przydałaby się jakaś.. hm.. "globalna" strategia dla SP na resztę roku, zwłaszcza po starcie strony.
Ja mam jeden pomysł, by urządzić coś w czasie września na IRC. Jednak do tego będzie potrzebny nowy kanał (no domyślam się, że #pojedynki będą zajmowane przez oficjale, a na #sp bardziej będą ludzie przychodzić na pogaduszki). Zresztą Sent, napiszę do Ciebie w sprawie tego pomysłu dziś lub jutro na GG.

a tak z weselszych rzeczy - patrzcie co znalazłem na GS szukając czegoś dla Lifu http://cypek.s.fm.interia.pl/mapastolicy.jpg :D pure retro :D
Smutne jest tylko to, że pamiętam, jak była to oficjalna mapa, co nie najlepiej świadczy o moim wieku xd
Odezwał się staruszek :P A ja niby tego nie pamiętam myślisz? Fajnie się patrzyło na stolicę Królestwa, która była trochę wiekszym gospodarstwem Onara ;D
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 28, 2013, 11:44:16 am »
jednak wszystko ma swoje granice i pamiętaj, że o sile postaci decyduje ranga zakonna. Zatem uważaj z kim będziesz się mierzył ;D
Co mi przypomniało o drobnej rozpisce jaką popełniłem kiedyś na temat starć postaci w odpowiedzi na propozycje różnych systemów RPG:
Cytat: ja kiedyś
O zwycięstwie w starciu decydują trzy statystyki:
Ranga - wiadomo, wyższa bije niższą
Staż - nie wiem jak jest u reszty, ale u nas postać użytkownika z większym stażem w ŚP jest silniejsza niż postać na tej samej randze osoby krócej przebywającej w Przymierzu
Kontekst sytuacji - wiadomo, że IV rangowy łucznik przegra z IV rangowym nożownikiem, jeśli walczą w pomieszczeniu 2x2m
Smutne jest tylko to, że pamiętam, jak była to oficjalna mapa, co nie najlepiej świadczy o moim wieku xd
E tam, nie jest taka antyczna - też ją pamiętam. :P Aczkolwiek wtedy miałem 13 lat i robiło na mnie piorunujące wrażenie, że w ogóle są jakieś mapy.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 28, 2013, 12:07:06 pm »
Wieki nie widziałem mego dzieła, dzięki Sent :D
Swoją drogą jest jeszcze wersja po której można chodzić ludzikiem...
To były czasy bodajże przed tworzeniem porządnego lore, pewnie nawet przed WB2 gdy jeszcze nie było teorii że Zakony to giganty (Królestwo ok. 700x300 km). Ehh starzy jesteśmy.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 28, 2013, 12:43:30 pm »
Jeśli mówisz o historii przybysza to niestety ale link wygasł :P ale wciąż jest w naszych sercach.

EDIT: A nie, wróć, jeden mirror (psie kiszki, doceniam inwencję ;d) działa
http://forum.gothic.phx.pl/showpost.php?p=132323&postcount=1 enjoy :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2013, 12:46:38 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 28, 2013, 12:46:56 pm »
Cytuj
E tam, nie jest taka antyczna - też ją pamiętam. :P Aczkolwiek wtedy miałem 13 lat i robiło na mnie piorunujące wrażenie, że w ogóle są jakieś mapy.
Zabawne, że to pamiętasz, skoro mapa powstała mniej więcej 2-3 lata zanim ty czy ja zarejestrowaliśmy się na GS'ie :D

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 28, 2013, 12:53:17 pm »
Zabawne, że to pamiętasz, skoro mapa powstała mniej więcej 2-3 lata zanim ty czy ja zarejestrowaliśmy się na GS'ie :D
Ty, a co z tymi co właśnie zobaczyli ją w poście Senta na nowym forum, a powstała 8 lat temu?? :P

Pamiętam jak była oficjalną mapą stolicy - o to mi chodziło.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz