Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 157035 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Ertix

  • Wiadomości: 637
  • Nosferatu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 26, 2013, 17:05:46 pm »
Ekipa z Podziemia również jest, ale nie widzę powodu by ją podawać na Terytorium Neutralnym, wystarczy chyba odpowiedni temat w samym Podziemiu, kapituły i tak mają wgląd.

Co do oficjalnych sędziów to mowa o Kasslerze i actmanie, którzy takową chęć wyrazili.

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 26, 2013, 17:10:19 pm »
Cytat: Ertix
Co do oficjalnych sędziów to mowa o Kasslerze i actmanie, którzy takową chęć wyrazili.
A kto wie, czy komuś jeszcze się nie zamarzy dołączyć do niebieskiej kadry, co by dwójka osób za wiele na głowie nie miała.


Wielki Klasztor - Wtajemniczony

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 26, 2013, 17:22:16 pm »
Murt - nie no, rozumiem, tylko jak każdy mówi to samo co ty to się okazuje że my nie wybieramy pięciu najlepszych, tylko pięciu staramy się w ogóle znaleźć. Patrz post testo gdzie wychodzi na to, że takich pewnych jest trzech, a dwóch podejrzewa się o to, ze będą chętni, ale oficjalnego potwierdzeenia jeszcze nie ma bo muszą ożyć.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 26, 2013, 17:25:45 pm »
Czterech. Oddam rangę jeśli Klimek nie będzie chciał walczyć w oficjalach.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Ertix

  • Wiadomości: 637
  • Nosferatu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 26, 2013, 17:31:23 pm »
Cytat: Ertix
Co do oficjalnych sędziów to mowa o Kasslerze i actmanie, którzy takową chęć wyrazili.
A kto wie, czy komuś jeszcze się nie zamarzy dołączyć do niebieskiej kadry, co by dwójka osób za wiele na głowie nie miała.
Pominę fakt że swego czasu wystarczył 1 sędzia do przeprowadzania pojedynku, więc 2 to i tak nadwyżka, ale jest co by nikt nie mógł się przywalić.

Czterech. Oddam rangę jeśli Klimek nie będzie chciał walczyć w oficjalach.
Co w tym momencie daje pewną kadrę Królestwu skoro drugi raz walczyć ta sama osoba może dopiero po 3 tygodniach od ostatniej walki, 4 to minimum.

W Podziemiu skład również został ogłoszony - więc, ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do naszych chęci?

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 26, 2013, 17:51:40 pm »
W Podziemiu skład również został ogłoszony - więc, ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do naszych chęci?
Ja, ale róbta co chceta. :P
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Ertix

  • Wiadomości: 637
  • Nosferatu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 26, 2013, 18:13:05 pm »
W Podziemiu skład również został ogłoszony - więc, ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do naszych chęci?
Ja, ale róbta co chceta. :P
Akurat Ty to tam wiesz...

Neda pytamy z tego co mi się wydaje bo w kółko Sent mnie do niego odsyła.

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 26, 2013, 19:47:13 pm »
Ech, te oficjalne pojedynki :P

Cóż, co do terminu i kadry, to nie będę się wypowiadał. Jednak zarzut, że nie można trafić na ciekawe nowe pytanie, ale które nie dotyczy statystyk i liczb, to jest nieprawdą. Przejrzyjcie pytania z quizu na TN, Ci co mają dostęp do naszego zakonu, niech spojrzą też tam. Niektóre pytania były przegięciem, ale zdarzyło mi się wymyślić kilka naprawdę dobrych. Popatrzcie na pojedynki, w których sędziowałem. O G3 może dawałem standardowe pytania z wiadomych względów, ale z poprzednich części naprawdę czasem uczestnicy mieli problemy, choć odpowiedź nie była trudna. Dlatego wierzcie mi, jeśli ktoś akurat przeszedł niedawno Gothica, to z łatwością może wymyślić ciekawe pytanie, na które odpowiedź mieści się w 15-20 znakach.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 26, 2013, 20:04:33 pm »
Mnie nie przeszkadza jakość pytań. Mogę odpowiadać (lub nie, łorewa) nawet na pytania o imię Gomeza, byle zrobić imprezę samą w sobie. Nic nie dawało takiego dreszczyku emocji jak oficjale i w tej sytuacji rozmienianie ich na drobne jest bez sensu, bo wszystkie inne aspekty zabawy chowają się w cieniu tego dreszczyku i nie ma co zwracać na nie uwagi.

A jeśli już wszystko miałoby być na tip top, to niech sędziują Królewicze i Podziemniaki. Wtedy pytania będą spoko.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 26, 2013, 20:45:12 pm »
Cytuj
A jeśli już wszystko miałoby być na tip top, to niech sędziują Królewicze i Podziemniaki. Wtedy pytania będą spoko.
Zapewniam cię, że nie ma takiej potrzeby. Z tego co zauważyłem Kassler zadaje takie pytania, na które odpowiedź wcale nie jest oczywista i nie były powtarzane miliony razy.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 26, 2013, 21:59:54 pm »
Tak, dlatego mamy ekipę z Królestwa, z Podziemia i sędziów z Klasztoru którzy chcą by trupem to nie było.
Jeśli macie ochotę na kolejny jednostronny sezon, po którym fioletowi będą mieli powód do noszenia dwóch telewizorów pod pachami, proszę bardzo. Ja was tylko ostrzegam. U was skompletowanie kadry (i to silnej, doświadczonej kadry) nie jest żadnym problemem. Kilku rezerwowych też by się pewnie znalazło. U nas jest z tym znacznie gorzej.

Po prostu obawiam się, że to wszystko skończy się gorzej niż sławetny niedokończony sezon.

jak dla mnie od zawsze był to jeden z filarów na którym opierało się ŚP, także wielce się zdziwiłem słysząc, że piątkowe pojedynki między zakonne przestały być praktykowane.
Od 2009 roku już dwa razy. Przez ostatnie cztery lata rozegrano w sumie półtora sezonu.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Ertix

  • Wiadomości: 637
  • Nosferatu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 26, 2013, 22:39:21 pm »
Łapie, obawiasz się że jeśli w kółko będzie wygrywać Podziemie to i zawodnicy Królestwa się zniechęcą i przestaną brać udział, mam nadzieję że tak nie będzie...

No to brakuje nam tutaj jeszcze wypowiedzieć Klasztoru, GuRt/Fremen? Jak już wspominałem, na sędziów zgłosili się Kassler i actman

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 26, 2013, 23:05:18 pm »
Skoro jest ekipa do walki i skład do sędziowania + naprawdę jakaś tam iskierka nadziei, że to wypali, to ok. Niech wracają oficjale.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 26, 2013, 23:11:07 pm »
Bardziej obawiam się, że - z całym szacunkiem dla chcących walczyć Królewiczy - sezon będzie nudny. U was generalnie wielu oldmembersów trzyma się dobrze, u nas jakoś poodpadali i tylko Łowca jest aktywny. Wasza liga, bez względu na to, co o niej myślę (czytaj: o jej formule), działa pełną parą. Poza tym, Podziemie jest jedynym zakonem, który działa już całkowicie (albo prawie całkowicie) sprawnie, tak jak na GS. Pozostałe zakony są w gorszej kondycji. Nie wiadomo, czy to przez wakacyjne urlopy, czy niektórym fanklubowiczom po przejściu na inną stronę się już po prostu odechciało (szczerze mówiąc, nie dziwiłbym się im). Pewnie zajmie to jeszcze sporo czasu, zanim całe ŚP, a nie tylko jeden zakon, stanie na nogach.

No ale mówię - jeśli bardzo wam zależy, to ułóżcie jakiś konkretny plan, będziemy myśleć. Nie będę stawał okoniem, bo to bez sensu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 23:13:19 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Ertix

  • Wiadomości: 637
  • Nosferatu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 26, 2013, 23:57:34 pm »
Bardziej obawiam się, że - z całym szacunkiem dla chcących walczyć Królewiczy - sezon będzie nudny.
Cytuj
<Testoviron> krolewicz to, z calym szacunkiem, nie podziemniak
<Testoviron> staje do walki, daje z siebie wszystko, jak wygrywa to sie cieszy a jak przegrywa to trenuje ostro zeby tego nie powtorzyc, i nic wiecej
<Testoviron> nie ma tu miejsca na zniechecenie
+1

To za temat od pojedynków najlepiej chyba będzie jeśli weźmie się ktoś z Klasztoru, w tym przypadku Kassler/actman

Edit Down: Kolejny co widzi Tarisowe duchy jak mniemam? xP
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2013, 00:00:52 am wysłana przez Ertix »