Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 156936 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #450 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:51:22 pm »
z tymi uczestnikami robimy inaczej - jak wysyłają prace, to mają zaznaczyć czy nie chcą by była opublikowana. Jak post będzie spieprzony, to i tak mogą sami go edytować, bo w wolnej chwili bawię się opcją "change user".

aczkolwiek inv jakbyś się bawił, to raczej tylko nowymi konkursami, tzn tymi co już na RPGC były lub tuż przed przenosinami. Te stare to tak jak wcześniej, jeden post w specjalnym temacie, bo prac do nich to i tak nie odzyskamy.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #451 dnia: Styczeń 20, 2014, 16:15:26 pm »
Cytuj
z tymi uczestnikami robimy inaczej - jak wysyłają prace, to mają zaznaczyć czy nie chcą by była opublikowana. Jak post będzie spieprzony, to i tak mogą sami go edytować, bo w wolnej chwili bawię się opcją "change user".

Popieram, dyskutowaliśmy już chyba o tym szeroko. W ostateczności zawsze mogą też usunąć opublikowaną pracę.
Milion Lat W Lochu

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #452 dnia: Styczeń 29, 2014, 22:33:49 pm »
ok, tak w ramach eksperymentu społecznego i nieco rozruszania ŚP wychodzimy z nową inicjatywą - każdy zakon ma jakieś stare atrakcje, które z okazji przeprowadzki nieco sie przykurzyły (lub  zdążyły przykurzyć jeszcze na długo przed nią),  a szkoda by umierały. W związku z tym dajmy im drugie życie, w nowym, większym środowisku: na TN.
Z naszej strony dwie już tutaj leżą:
http://forum.rpg-center.pl/index.php?topic=418.0 mroczna arrena poświecona wiedźminowi
http://forum.rpg-center.pl/index.php?topic=38.0 gothicowy chowany

może niei były tak całkiem martwe, ale zmiana otoczenia na pewno im pomoże, zwłaszcza jak ludzie z innych zakonów ich nie znają i jest to dla nich nowość. Jakie są zasady macie w pierwszym poście, jak działają one w praniu to macie w postach następnych. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić do uczestnictwwa oraz  wyciągnięcia z szafy własnych starych zabawek, tak dla rozruszania i integracji

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #453 dnia: Styczeń 30, 2014, 15:25:03 pm »
Właśnie nie wiem czy mam zrobić sezon od nowa, czy zostawić Ceracie te 4 punkty. Wszystko od Ciebie zależy wiśnia.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #454 dnia: Styczeń 30, 2014, 21:41:01 pm »
A ja tylko przypomnę o tym, co pisałem w quizie TES. Jeśli do soboty nikt się nie zgłosi będę zmuszony zakończyć atrakcję w takim stanie w jakim ją pozostawiłem.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #455 dnia: Styczeń 30, 2014, 22:07:46 pm »
Ja tam się nie zgłoszę, pilnuję GuRta żeby nie wygrał, sorewicz :D
P.A 65%

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #456 dnia: Styczeń 30, 2014, 22:13:54 pm »
ja grałem tylko w morro :x

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #457 dnia: Styczeń 30, 2014, 22:35:40 pm »
Endaron:
Lepiej zacznij od nowa naliczać punkty, tak jak ja to robię w Chowanym na TN. A zakonne punkty może potem jakoś rozliczyć. Na razie na TN niech wszyscy mają równie szanse, na ile to możliwe (bo wiadomo, zawsze ludzie z Podziemia mają więcej doświadczenia w atrakcjach i wiedzą, czego można się spodziewać w nich).
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #458 dnia: Styczeń 31, 2014, 00:29:19 am »
ja grałem tylko w morro :x
Same here, a chciałem się zgłosić właśnie. Niby mógłbym walić z TES wiki, ale wiecie - to bez sensu.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #459 dnia: Styczeń 31, 2014, 01:04:36 am »
A ja tylko przypomnę o tym, co pisałem w quizie TES. Jeśli do soboty nikt się nie zgłosi będę zmuszony zakończyć atrakcję w takim stanie w jakim ją pozostawiłem.

Masz mało czasu i nie masz kiedy regularnie wrzucać pytań - no ok, to komplikuje sprawę. Ale trudno teraz wziąć kolejnego prowadzącego - bo jak ktoś coś ogarnia z TES, to raczej już uczestniczy jako zawodnik. Moja propozycja jest taka: możesz skomponować na zapas zestaw pytań i poszukać neutralnego (niewyspecjalizowanego w TES) współprowadzącego do zadawania tych pytań regularnie + sprawdzać czy odpowiedzi poprawne. O ile to nie jest tak, że nie masz już kompletnie czasu - tylko po prostu względnie niewiele i dość nieregularnie.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #460 dnia: Styczeń 31, 2014, 17:03:34 pm »
Właśnie nie wiem czy mam zrobić sezon od nowa, czy zostawić Ceracie te 4 punkty. Wszystko od Ciebie zależy wiśnia.

Dawaj od nowa.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #461 dnia: Luty 01, 2014, 10:38:21 am »
Cytuj
Masz mało czasu i nie masz kiedy regularnie wrzucać pytań - no ok, to komplikuje sprawę. Ale trudno teraz wziąć kolejnego prowadzącego - bo jak ktoś coś ogarnia z TES, to raczej już uczestniczy jako zawodnik. Moja propozycja jest taka: możesz skomponować na zapas zestaw pytań i poszukać neutralnego (niewyspecjalizowanego w TES) współprowadzącego do zadawania tych pytań regularnie + sprawdzać czy odpowiedzi poprawne. O ile to nie jest tak, że nie masz już kompletnie czasu - tylko po prostu względnie niewiele i dość nieregularnie.
Przez ostatnie 1,5 miesiąca nie miałem czasu nawet wejść na forum nie mówiąc o pisaniu, zawsze coś wypadło itd. Zobaczymy, pomyślę do końca weekendu.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #462 dnia: Luty 01, 2014, 12:05:37 pm »
Cytuj
Masz mało czasu i nie masz kiedy regularnie wrzucać pytań - no ok, to komplikuje sprawę. Ale trudno teraz wziąć kolejnego prowadzącego - bo jak ktoś coś ogarnia z TES, to raczej już uczestniczy jako zawodnik. Moja propozycja jest taka: możesz skomponować na zapas zestaw pytań i poszukać neutralnego (niewyspecjalizowanego w TES) współprowadzącego do zadawania tych pytań regularnie + sprawdzać czy odpowiedzi poprawne. O ile to nie jest tak, że nie masz już kompletnie czasu - tylko po prostu względnie niewiele i dość nieregularnie.
Przez ostatnie 1,5 miesiąca nie miałem czasu nawet wejść na forum nie mówiąc o pisaniu, zawsze coś wypadło itd. Zobaczymy, pomyślę do końca weekendu.
Wiesz - krótka piłka, zastępca się znajdzie, wystarczy wziąć kogoś elder-scrollsowo-neutralnego(a przynajmniej nie mającego zamiaru uczestniczyć w quizie jako zawodnik) i zaufanego/odpowiedzialnego do zadawania i sprawdzania, tobie zostanie machnąć te kilka pytań na zapas. To ostatnie raczej nie powinno ci zeżreć dużo czasu - odniosłem wrażenie, że jesteś w miarę na bieżąco z TES III/IV/V. No ale mówię - twój czas i twoja decyzja. Ja tylko obstawiam za tym, że szkoda urywać w połowie i szkoda podbierać jednego z potencjalnych zawodników do sędziowania i zadawania.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #463 dnia: Luty 01, 2014, 12:49:35 pm »
Jak będzie trzeba, to mogę pozadawać pytania, przygotowanie przez Xero. Sam nie biorę udziału w atrakcji, a mogę pomóc w jej dokończeniu.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #464 dnia: Kwiecień 20, 2014, 20:35:12 pm »
Wesołych świąt!Braku kaca i pojemnego bebecha!