Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 156930 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #435 dnia: Styczeń 08, 2014, 16:18:11 pm »
https://web.archive.org/web/20050428162129/http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=8105
Do tego polecam poczytać teksty Ardhada w 3,4 i 6 numerze Głosu Khorinis.

W Królestwie od gothica zaczęliśmy odchodzić na przełomie 2010-2011... lenna, później doszły próby odejścia od kręgów magii, itd. więc 2011 wydaje się dobrym rokiem.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #436 dnia: Styczeń 08, 2014, 16:21:19 pm »
Najlepszego!

GuRt, to i tak nic w porównaniu do pierwszych wojen bogów, które zaczynały jako pięć osobnych tematów, do dziś spoczywających na GSie ^^' Jak byłaby wola, to wrzucę tutaj chociaż linka, Fremen był pod wrażeniem :D (..chyba że znowu mylę czy gadałem o tym z MW czy WMW ._.)

nowa formuła przymierza - tbh, trza by celować już w okolice WB2 jak gurt narysował mapę ŚP. A co najmniej koniec WB2, jak powstawała nowa mapa i gothic robił tylko za tło, które jest bo jest. Najbezpieczniejsza data to mimo wszystko RPGC, bo wcześniej to chociaż próbowano to kolanem w ramy gothicowe wepchnąć, nawet w Klasztorze.

a, i pojedynki to były za ardhada, potem to nie było pojedynków.

i zgadzam sie z damiano, jak roboty za dużo to nie wiadomo w co ręce włożyć.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #437 dnia: Styczeń 08, 2014, 16:36:02 pm »
Najbezpieczniejsza data to mimo wszystko RPGC, bo wcześniej to chociaż próbowano to kolanem w ramy gothicowe wepchnąć, nawet w Klasztorze.
W ramy gothicowe to wpychano przed 2011. Wtedy było usilne podciąganie pod to uniwersum w akompaniamencie Maca, że Gothic to przyszłość narodów, a Gothic MP to wybawienie świata.
Klasztor - Fechtmistrz

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #438 dnia: Styczeń 08, 2014, 17:37:39 pm »
Najlepszego!

Sam chciałem wspomnieć o dziesięcioleciu ŚP, ale widzę, że inni też byli czujni ;) Taka rocznica do dobra okazja do organizowania dużych konkursów/atrakcji (można pomyśleć o jakichś ciekawych nagrodach...) - oczywiście raczej nie w tej chwili, bo mało się na forum dzieje, ale kiedy wortal ruszy i napłyną nowi można się za coś konkretnego zabrać. Może przy okazji zachęcimy trochę ludzi do wstąpienia (jak już będzie kogo zachęcać ^^).

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #439 dnia: Styczeń 08, 2014, 18:41:55 pm »
Chronologia ŚP:
1. Pierwsze ŚP - 5 I 2004 - 18 XI 2004
2. Drugie ŚP 19 XI 2004 - IX 2005
3. Trzecie ŚP X 2005 - 12 VIII 2013
4. Czwarte ŚP 13 VIII 2013 - obecnie

Jeżeli chodzi o rozwój lore to pomyślałem o tym że można stworzyć kalendarz, umieścić wydarzenia w czasie, napisać historię.

Tidas

  • Wiadomości: 33
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #440 dnia: Styczeń 09, 2014, 09:54:05 am »
Cóż ja jestem od 2011 więc wiele się nie zmieniło chociaż
http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?p=594232#post594232

Teraz Klimek by mnie zabił za takie coś :D

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #441 dnia: Styczeń 09, 2014, 19:45:52 pm »
Tak w ogóle to o jakim ŚP mówimy? Przecież prawdziwe ŚP zostało na GS. :D
Klasztor - Fechtmistrz

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #442 dnia: Styczeń 09, 2014, 20:29:45 pm »
Tam nie ma żadnego ŚP już. Tylko statek-widmo.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #443 dnia: Styczeń 09, 2014, 20:32:15 pm »
nawet statku-widma już nie ma. znikł po prostu
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #444 dnia: Styczeń 09, 2014, 20:33:30 pm »
Zapytajcie tamtejszą administrację, czy podziela Wasze zdanie. :)
Klasztor - Fechtmistrz

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #445 dnia: Styczeń 09, 2014, 20:38:58 pm »
Statek widmo jest, ale jest widoczny tylko dla członków. (a ja zostałem dodany do sześcioosobowej grupy, co było dla mnie zaskoczeniem, bo nikt się mnie o to nie pytał, ale nie narzekam.) ;D
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #446 dnia: Styczeń 17, 2014, 23:34:34 pm »
inv, na ile aktualna jest lista konkursów na subforum archiwalnym? Bo zostawiłeś tam [post w budowie] :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #447 dnia: Styczeń 17, 2014, 23:45:36 pm »
fuck. dzięki za przypomnienie. tak długo mnie nie było, ze o tym kompletnie zapomniałem.

Tak więc... um... Lista jak widać nie jest w ogóle aktualna, zaś co się tyczy całego tematu... On jest mniej więcej w połowie tego całego bajzlu. Muszę tylko znaleźć ostatni post, który skopiowałem i skończę uzupełnianie go o resztę zarchiwizowanych konkursów. No i popoprawiać błędy w formatowaniu.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #448 dnia: Styczeń 20, 2014, 13:24:45 pm »
Chwilę bawiłem się tematem z konkursem Murta (tym w archiwum), dajcie znać czy taki format na przyszłość jest ok, czy może jakoś inaczej (zastanawiam się np. czy wyników nie dać jednak w osobnym poście)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #449 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:38:20 pm »
Tak jest najlepiej. No bo nie trzeba nigdzie indziej wchodzić, żeby zobaczyć prace, regulamin i wyniki, tylko wszystko jest w jednym miejscu.

I postanowiłem zrobić tak, jak w temacie Murta, chociaż jedyne, co bym zmienił, to to, żeby każdy uczestnik wedle własnego uznania dodał post ze swoją pracą, żeby nie było sytuacji typu 'ale ja nie chciałem, żeby to się tam znalazło', albo 'spieprzyłeś tego posta'.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz