Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 156921 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #405 dnia: Grudzień 14, 2013, 14:49:34 pm »
Nie wiem, jak "wadliwa formuła cebulackiej królewskiej ligi" ma się do obecnego zastoju w LW, który jest spowodowany przecież... daj mi minutkę na potwierdzenie...
(click to show/hide)

Jedyny błąd, jaki więc popełniono w związku ze startem ligi (mówię: popełniono, bo musiałbym skłamać, zwalając całą winę na organizatorów, pochodzących z zakonu, który w takim czy innym składzie jednak non stop na ircu bywa) to olanie oczywistej tendencji spadkowej w ircowej aktywności, która od jakiegoś czasu występuje chuj-wie-dlaczego. Dajcie więc ludziom trochę cycków, piwa, i czego tam jeszcze do regularnego ircowania potrzeba (Królestwo na tym jedzie od lat i się nie skarży ^^), niech wejdą na #sp w tak silnym składzie jak chociażby 3-4 miesiące temu, pozwólcie formule cebulackiej faktycznie być tym, co bezpośrednio zniechęca do udziału MIMO że na ircu się jest, a dopiero potem obsrywajcie ją gównem.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #406 dnia: Grudzień 14, 2013, 15:08:52 pm »
Nie dociera do nich nic a nic... Nadal to dla nich wina tej nieszczęsnej formuły... Ciężko zrozumieć to, że Liga ma zastój, bo LUDZIOM SIE KURWA NIE CHCE WBIĆ? Formuła nie ma tu nic do rzeczy. I kropka. Przecież ci, co nie walczą mogli w ogóle się do tej Ligi nie zapisywać.  Ok, czill /W7

Po co w ogóle te puste dyskusje? To nic nie polepsza, sytuacja nie ulegnie poprawie od tej gównoburzy a jedynie się pogorszy atmosfera w naszym gronie. Tak, ciśnijmy sobie dalej wzajemnie, dyskutujmy, że tym się nie chce bardziej, a innym mniej. Tak, prowadźmy prawdziwie polacko-cebulacką wojenkę zamiast wziąć się w garść i zaproponować coś, co mogłoby usprawnić kondycję fanklubu.

Arim z Nedem się kłócili m. in. o to, który wniósł coś do "tematu" Sorry, ale ja uważam, że żaden z was nie wniósł nic do tematu, podobnie jak pozostali dyskutanci (ja też). Cała dyskusja to jedna wielka kłótnia, która tylko sprawia, że nam wszystkim żyły z dupy na kark wyłażą. Jak powstają atrakcje to nie ma chętnych, ale jak trzeba się użerać między sobą i przekrzykiwać to nagle powstają gigantyczne posty pełne pomyj i tekstów, które sprowadzają się do zdania "moja racja jest najmojsza".

To mówię ja, nic nie znaczący Królewski czwartorangowiec. Czekam na dissy dinozaurów.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2013, 15:10:23 pm wysłana przez Testoviron »
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #407 dnia: Grudzień 14, 2013, 16:26:16 pm »
Tylko po czym wy się cudów spodziewaliście? Średnio na forum jest 7-8 ludzi, w miarę regularnie piszących, może 25-30, tak więc nie ma co się dziwić, że zainteresowanie poszczególnymi akcjami jest raczej średnie. Trzeba poczekać na otwarcie portalu i ewentualnych nowych userów, bo póki co wszystko będzie wyglądało podobnie.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #408 dnia: Grudzień 14, 2013, 17:44:39 pm »
Cytuj
niech wejdą na #sp w tak silnym składzie jak chociażby 3-4 miesiące temu

Wtedy to była akcja "Dużo nowych na wakacje i GS Padł" plus później "Wybory nowego Czarnego Mistrza". Pierwsza połowa zniknęła, bo nie przeszła miesiąca próbnego, druga połowa nie odnalazła się nadal na nowym forum, trzecia połowa nie ma czasu, bo szkoła, bo praca, bo kara na internet, a czwarta połowa (czyt. Ert) zniknęła po wyborach.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #409 dnia: Grudzień 14, 2013, 22:12:55 pm »
Cytat: Arim
Chodziło mi o to, że powinien być terminarz jak np w ligach piłkarskich. Czyli na każda kolejkę tworzymy pary i dajemy im 3 dni na rozegranie pojedynków, olanie 2 kolejek skutkuje wywaleniem z ligi i jakąś karą. Wtedy może by się ludzie bardziej mobilizowali.
To tylko pogorszyłoby sytuację. Uwierz mi, wiem, co mówię (nie dlatego, że ja tak uważam, tylko dlatego, że terminarz to w ŚP nie pierwszyzna). W dodatku - o ironio - byłoby to znaczące usztywnienie "sztywnej formuły".
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #410 dnia: Grudzień 16, 2013, 20:09:48 pm »
ok, docierają do mniee głosy, że ludzie mają ochotę na konkurs literacki, ale taki porrządny, na opowiadanie na określony temat. Myślałem nad reedycją konkursu na przygodę ddrużyny czy inny klasyk, ale może macie lepsze propozycje, a nie będę dla nieokreślonej propozycji zakładał sondy. Tak więc są jakieś propozycje, czy mam wybrać sam? :P //w najgorszym razie po prostu konkurs na opowiadanie :P//

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #411 dnia: Grudzień 16, 2013, 20:15:59 pm »
Konkurs na opis wyprawy. Ściągnijmy Ka7 żeby znowu sędziowała :P

Nie żebym gwarantował swój udział, bo jestem zawalony pracą. Ale postaram się ;p

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #412 dnia: Grudzień 16, 2013, 20:22:30 pm »
Podbijam. Na opis wyprawy może być.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #413 dnia: Grudzień 16, 2013, 20:23:50 pm »
arim, C? bo wiem ze wy tez zainteresowani

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #414 dnia: Grudzień 16, 2013, 20:27:39 pm »
Ściągnijmy Ka7 żeby znowu sędziowała
I może Ci wreszcie portret narysuje. :)
Klasztor - Fechtmistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #415 dnia: Grudzień 16, 2013, 20:36:56 pm »
Mi bez różnicy, może być pojedyncza przygoda, wyprawa po coś czy coś w tym stylu w każdym bądź razie ja się pisze.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #416 dnia: Grudzień 16, 2013, 21:45:22 pm »
Konkurs na Wyprawę:
+1

Ściągnijmy Ka7 żeby znowu sędziowała :P
Z Kaseven rozmawiałem jednego razu i zapraszałem Ją na to forum. Pisała, że dziękuje za link, ale raczej nie będzie się zbytnio udzielała, bo jednak ma sporo roboty.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #417 dnia: Grudzień 16, 2013, 21:55:29 pm »
Byle tylko nie ograniczać za mocno inwencji :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #418 dnia: Grudzień 21, 2013, 00:44:43 am »
...


...



.
.
.





Dobra, czemu nie? Przydałoby się rozruszać to i OwO. Wygram ten konkurs ku chwale Beliara.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #419 dnia: Grudzień 21, 2013, 09:58:14 am »
m'kay, wygrzebię gdzie.ś stary regulamin i postawię topic

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!