Autor Wątek: Oko w Oko  (Przeczytany 97926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wardasz

 • Wiadomości: 883
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #960 dnia: Wrzesień 23, 2017, 23:06:34 pm »
Nie wiem czemu to pisałeś, i nie obchodzi mnie to. Ale na pewno nie były te słowa źle odebrane przez jakąś niechęć do mnie, bo ta narodziła się potem, właśnie po jednej z takich wypowiedzi-po tym, jak wsadziłeś mi w usta słowa, których nie powiedziałem.

Stara reguła-nie chcesz tracić czasu na jakąś dyskusję, nie czytaj jej. A co do przeszkadzania, to gdybym chciał ci przeszkadzać to byś to zauważył na portalu. A nie przypominam by ostatnio coś dziwnego się na nim działo ;)
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

GuRt

 • Wiadomości: 1662
 • None was given.
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #961 dnia: Wrzesień 24, 2017, 00:42:25 am »
Wy to naprawdę nie wiecie kiedy skończyć. A jeśli ja muszę komuś robić taką uwagę, to naprawdę znaczy że coś jest nie tak.

Czy koniecznie trzeba robić te kolejne przytyki, naginać prawdę próbując wybielić działania swoje lub kolegów, wzywać do udzielania wyjaśnień, po których i tak będzie się odwracało kota ogonem? Czy naprawdę kazdy nie może się zająć sobą i pozwolić, by to czas pokazał kto lepiej na tym wszystkim wyjdzie? Te kolejne elaboraty w owo i tak nic nie zmienią, bo mleko się rozlało, po co w kółko podgrzewać atmosferę.
Wydaje mi się, że póki jeszcze jestem w kapitule, to mam obowiązek zająć stanowisko w paru sprawach i zabrać głos. Zwłaszcza, że w ŚP główną stawką są teraz wspomnienia. Bo to się naprawdę kończy albo skończyło i byłoby naprawdę przyjemnie móc sobie miło wspominać czas spędzony w Przymierzu. To jest kilka, a dla niektórych nawet kilkanaście lat z naszych żyć. I nie będę stał i przyglądał się obojętnie, jak ktoś zasłużony po wielu latach pracy w ŚP i na RPGC ma dostawać na odchodne etykietkę zdrajcy. Ani wtedy, kiedy się pomawia albo obraża ludzi, których tu poznałem i z którymi się zżyłem - dlatego, bo zrobili coś wbrew oczekiwaniom i zgodnie z własnymi przekonaniami. "Parę gorzkich słów padło" - elegancko powiedziane, ale OK, każdy ma prawo się czuć rozczarowany, kiedy coś idzie nie po jego myśli.

Ale brakuje ważniejszych słów - proszę, dziękuję, przepraszam. Mów i myśl sobie Sent co chcesz o Łowcy i jego ekipie, ale po latach współpracy należą się także (a może przede wszystkim) podziękowania. A gdybyś kiedykolwiek zdobył się na przyznanie się do błędu i powiedział jedno szczere "przepraszam", to uwierz mi, że zapadłaby cisza i odzyskałbyś ogrom szacunku.

Żeby było łatwiej, mogę zacząć od siebie. Przepraszam wszystkich, którym obiecałem kiedykolwiek powrót Klasztoru czy ŚP do wielkiej świetności. Nie wiedziałem, na co się porywam, składając takie obietnice i jest mi z tego powodu głupio i przykro. Wielokrotnie prosiłem o cierpliwość i wytrwałość - i nadal proszę, bo jako osoby pochodzące z Klasztoru jeszcze mamy coś do przygotowania i zaprezentowania, chociaż wiem, że nie ma szans aby to cokolwiek zmieniło w kwestii żywotności zakonu czy Przymierza. I proszę o to zdając sobie sprawę, ile lat to już trwa - a za dotychczas poświęcone: czas, uwagę i cierpliwość naprawdę serdecznie dziękuję. Czuję się odpowiedzialny za podjęte decyzje i ich wpływ na kierunek, w którym zmierzała niebieska frakcja. Jeżeli ktoś w związku z tym czuje się rozczarowany czy pominięty, również przepraszam. Uważam, że było warto, chociaż nie tylko mi to oceniać. Wiem, że nie byłem w stanie znaleźć rozwiązania, które zadowoliłoby wszystkich. Mam chociaż nadzieję, że udało mi się uniknąć zbytniego marnowania waszego czasu, a przynajmniej o to się starałem. I że kiedyś w końcu z idei sięgających jeszcze Klasztoru sprzed wielu lat wykrystalizuje się coś, co chociaż parę osób uzna za coś wartościowego.

To chyba tyle.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

 • Administracja
 • Wiadomości: 6001
 • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #962 dnia: Wrzesień 24, 2017, 09:42:43 am »
Wiesz, mi za lata współpracy też się na odchodne uparcie próbuje się przykleić etykietkę "to wszystko przez niego" ;) Przykro mi, jeśli ktoś ma poczucie że łowca jest stygmatyzowany jako zdrajca, ale winne jest przede wszystkim ciągłe drążenie tego tematu. Tu ktoś zrobi niewinną uwagę, że współpraca była niemożliwa, tam ktoś to skontruje, że przecież nie próbowano jej nawet nawiązać, na co poleci uwaga że nie dało się jej nawiązać przez jakiegoś posta, na co znowu poleci kontra że ten post był przecież napisany miesiąc później... takie sztuczne pudrowanie sytuacji tylko pogarsza sprawę, bo przecież każdy wie, że wcale to tak słodko jak w ogłoszeniach nie wyglądało i od dawna ma już wyrobiony pogląd kto był winien bardziej.
Dlatego podkreślam to jeszcze raz - dajmy tej dyskusji w końcu umrzeć. Nie ma i nie będzie w niej zwycięzców, tylko sami przegrani. Przyjmijmy więc, że wszyscy byliśmy debilami i na tym zakończmy sprawę. Jak dalej bedziemy wchodzić w tą mętną wodę, to tylko jeszcze bardziej się wszyscy ujebiemy.


Cieszą mnie więc twoje przeprosiny, bo to dobry sposób by zakończyć temat. Jak już kilkukrotnie pisałem, mi również jest przykro, że twoje i moje rozmowy wyglądały jak wygladały, co niestety negatywnie wpływało na forum i stronie - człowiek byłby wówczas tak mądry jak jest dzisiaj, to wiele niepotrzebnych słów by nie padło i być może wszystko inaczej by dziś wyglądało. Przepraszam więc całą społeczność ŚP, że wyszło jak wyszło.
Rozczulanie się nad przeszłością nie ma jednak sensu, myślmy o tym, jak kształtować naszą przyszłość.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2017, 09:45:49 am wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

 • Redaktor
 • Wiadomości: 1666
 • make war, not love
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #963 dnia: Wrzesień 24, 2017, 10:19:26 am »
Ale lowce to przeproś.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

 • Administracja
 • Wiadomości: 6001
 • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #964 dnia: Wrzesień 24, 2017, 10:40:21 am »
Naprawdę chcecie brnąć teraz w małostkowe dyskusje jakie przeprosiny są wystarczające a jakie nie?  ::)

Jak pisałem, "Przyjmijmy więc, że wszyscy byliśmy debilami" oraz "Przepraszam więc całą społeczność ŚP, że wyszło jak wyszło" - dotyczy to również tego jak skończyła się sprawa z łowcą. Mogłem nie czekać aż się odezwie tylko podbić wcześniej  bezpośrednio do niego, on zaś mógł się odezwać wcześniej niż po pół roku zamiast fochać się o tekst, który nawet nie był o nim. Stało się, to się stało, lets move on.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2017, 10:44:59 am wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

 • Wiadomości: 1858
 • Xqwzts
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #965 dnia: Wrzesień 24, 2017, 11:05:14 am »
DOROŚLI LUDZIE PRODUKUJĄ ŚCIANY TEKSTU NA TEMAT UPADŁEGO FORUM O GRACH [ZOBACZ MEMY]
Klasztor - Fechtmistrz

Damiano_gt

 • Wiadomości: 1858
 • Xqwzts
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #966 dnia: Wrzesień 24, 2017, 11:46:51 am »
Jeszcze coś.

Zauważcie, że pomimo tylu przemian w ŚP, pomimo upływu tych kilkunastu lat pewne rzeczy pozostały niezmienne. Np. jedną z nich jest to, że Sent może krytykować ale od innych krytyki nie przyjmuje.

Z racji tego znanego schematu, zaraz pewnie odpowie mi jakimś swoim krytykanckim tekścikiem. Albo i nie, skoro przewidziałem odpowiedź. Albo jednak tak, żeby nie było że przewidziałem... Ciężko wykminić. Zbyt zawiłe.

Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

 • Administracja
 • Wiadomości: 6001
 • demigod
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #967 dnia: Wrzesień 24, 2017, 11:50:43 am »
w sumie to miałem tylko napisać, że ubiegłeś mnie z tym postem o memach :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Ertix

 • Wiadomości: 625
 • Nosferatu
Odp: Oko w Oko
« Odpowiedź #968 dnia: Październik 04, 2017, 01:18:36 am »
Ale brakuje ważniejszych słów - proszę, dziękuję, przepraszam.
Dziękuje że zrobiłeś mi ten avatar, którego po dziś dzień używam <3

DOROŚLI LUDZIE PRODUKUJĄ ŚCIANY TEKSTU NA TEMAT UPADŁEGO FORUM O GRACH [ZOBACZ MEMY]
To nie jest głupi pomysł, można by je porobić : P

Anyway, wrzucam jako ciekawostkę dla każdego kto chciałby jeszcze stoczyć pojedynek z wiedzy o gothicu - jest aplikacja na telefon twórców "MaturaToBzdura", która nazywa się "Quiz House" - jest oczywiście darmowa, za nic nie musicie płacić, konto możecie powiązać ze swoim fb lub gmail'em. No i jak się domyślacie, istnieje tam kategoria "Gothic" - na razie ma dopiero 765 pytań, ale można zgłaszać własne pytania, jak ktoś chciałby jeszcze ze mną zawalczyć to zapraszam - nick Lord Ertix (bo jak zwykle ktoś mi Ertix podjebał... ) - możecie dodać ręcznie do listy znajomych to będzie prościej rzucać wyzwanie bądź znaleźć w rankingu (na razie utrzymuje miejsce 18).

I w sumie to wcale ich nie reklamuje, tylko długo się czeka aż ktoś będzie szukał wyzwania, a ile można grać samemu... (jest taka opcja, punkty się liczą normalnie do rankingu).