Autor Wątek: Wiedźmin  (Przeczytany 10706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 07, 2013, 14:27:08 pm »
Cytat: W7
No i gra w kości jest trudniejsza, bo przeciwnicy nie wyrzucają dobrych konfiguracji przy drugim rzucie, tylko zaczynają "myśleć" i wyrzucają wyłącznie pozostałe kości.
I właśnie przez to każdy przeciwnik gra tak samo, bez tej poprawki co lepszy przeciwnik stosował lepszą taktykę, a ci słabsi byli gamoniami, tak jak powinno być.

No i jeszcze te dodatkowe historie... mankamentem kilku z nich jest brak głosu postaci, a jedna dodatkowa przygoda sprawia wrażenie robionej "na kolanie"...
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 07, 2013, 16:26:03 pm »
Ale tylko 2 z nich były robione przez twórców gry, reszta była robiona przez fanów.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 07, 2013, 16:58:52 pm »
Ja gram jedynie z modem Ful Combat Rebalance

http://ifrit.pl/projekty/full-combat-rebalance

Lista zmian (czcionka dziwna jest w tym txt : /

http://ifrit.pl/pub/fcr_changelog_pl.txt

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 30, 2014, 15:35:30 pm »
Nie wiem, czy była tu o tym mowa, ale wyszedł nowy mod do W1 - Powrót Białego Wilka.

http://www.nexusmods.com/witcher/mods/669/?

Zmienia calutki interfejs, częściowo nawiązując do W2, a także poprawia niektóre tekstury postaci, pancerzy Geralta czy dodaje jakiś klimatyczny minicontent.

Jeszcze nie grałem z nim, bo jestem w trakcie rozgrywki na czyściochu. Jak skończę, to na pewno zainstaluję.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 30, 2014, 16:18:34 pm »
Próbowałem ten mod. Wygląda fajnie, ale giera ma większe wymagania sprzętowe przez niego.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 31, 2014, 11:08:27 am »
Jedynie zmiana interfejsu i lekko podrasowane tekstury = szkoda czasu :P
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 31, 2014, 20:16:15 pm »
hm, one faktycznie podrasowane? Bo może źle pamiętam jak wyglądał W1, ale to co pokazali jakoś lepiej niż moje wspomnienia nie wygląda.

no i minus za to pedalskie nowe menu z nickami autorów tego wiekopomnego arcydzieła. Nazwa zreszta też epicka jak na coś, co jest tylko paczką tekstur.

Atrion - faktycznie problem te wymagania? Tzn te 7 lat temu faktycznie ta gra się wczytywała kilka minut, ale dzisiaj?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 31, 2014, 21:27:18 pm »
Jak przeinstaluje winde to spróbuje znów, ale fakt faktem, giera gorzej mi chodziła z tym modem. W końcu podrasowane tekstury ma. Ale chyba coś jeszcze zmieniał ten mod...

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 23, 2015, 01:04:27 am »
(click to show/hide)
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 23, 2015, 09:12:53 am »
Grupa Ifrit zakończyła swoją działalność :( Ich strona nie działa. Dobrze, że mam ich mody (m.in. FCR) :)

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 23, 2015, 11:11:50 am »
Grupa Ifrit zakończyła swoją działalność :( Ich strona nie działa. Dobrze, że mam ich mody (m.in. FCR) :)

I tak są na Nexusie. Sama grupa to zakończyła działalność już dawno, tylko, że nieoficjalnie.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 23, 2015, 11:49:43 am »
DO W2 też robili oni, nie? Ciekawe kto zrobi do 3 ;d

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 23, 2015, 11:59:27 am »
Jeżeli szybko udostępnią narzędzia moderskie to będziesz miał wysyp modów z całego świata.

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 23, 2015, 12:10:25 pm »
Do W2 robili Redzi.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Wiedźmin
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 23, 2015, 12:40:31 pm »
Nie, twórca/y FCR 1. Redzi pomagali itp.