Autor Wątek: Resident Evil Village  (Przeczytany 1343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Charles1981

  • Wiadomości: 1
Resident Evil Village
« dnia: Kwiecień 01, 2021, 13:51:07 pm »
Czy jest tu ktoś czekający na nową grę z serii Resident Evil Village? Jestem fanem tych gier i ogólnie horrorów odkąd pamiętam! Obejrzałem zwiastun promujący tę grę i myślę, że to wygląda bardzo interesująco, z pewnością ma ten niepewny klimat, jakie miały wczesne RE, nawet z bardzo odmiennym spojrzeniem na otaczającą go mitologię. Nie mogę się doczekać! Premierę ma w maju, a konkretnie 7 maja  :D

Roszpunek

  • Wiadomości: 15
Odp: Resident Evil Village
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2022, 12:08:26 pm »
Trochę czasu minęło, ale chętnie odpowiem. Pierwsze zderzenie z resident evil miałem na ps4 i grałem w revolutions 2. Co tu dużo mówić pokochałem. Mroczny klimat robił swoje. Czasem może i nawet się przestraszyłem, ale lubię tą adrenalinę. W resident evil village już zdążyłem grać i co mogę powiedzieć? świeta gra dla mnie. Dużo akcji, zagadki, dobra grafika i rożnorodne bronie!

Adonis

  • Wiadomości: 15
Odp: Resident Evil Village
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2022, 16:15:53 pm »
Trochę czasu minęło, ale chętnie odpowiem. Pierwsze zderzenie z resident evil miałem na ps4 i grałem w revolutions 2. Co tu dużo mówić pokochałem. Mroczny klimat robił swoje. Czasem może i nawet się przestraszyłem, ale lubię tą adrenalinę. W resident evil village już zdążyłem grać i co mogę powiedzieć? świeta gra dla mnie. Dużo akcji, zagadki, dobra grafika i rożnorodne bronie!

Resident evil revolutions jest świetne a główni bohaterzy są chyba tam najlepsi!
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"