Autor Wątek: Sims 4  (Przeczytany 2573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ninastarolecka

  • Wiadomości: 7
Sims 4
« dnia: Listopad 15, 2018, 09:56:04 am »
Czy jestem jedyną osobą na tym forum, która... nadal gra w simsy? :D Wspomóżcie, bo boje się, że coś źle ze mną  :D
Nawilżenie, regeneracja, odżywienie - tak działa przeciwzmarszczkowe serum Richevon https://kobieta.wp.pl/krem-przeciwzmarszczkowy-jak-wybrac-ten-idealny-poznaj-richevon-6282134612825729a

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Sims 4
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2018, 20:27:19 pm »
Osobiście odpadłem po pierwszej części. Nie przepadałem za tym konceptem "aspiracji" z dwójki i coraz bardziej abstrakcyjnym stylem kolejnych urządzeń do domu, wolałem bardziej realistyczny styl jedynki. Później niestety było tylko gorzej, szczególnie że absolutnie każda część gry otrzymuje identycznie nazywające się dodatki o tej samej tematyce, trochę szkoda było mi pieniędzy. Szkoda więc, że dostanie jedynki (lub względnie dwójki) i uruchomienie jej na wspolczesnym sprzęcie to taki ból głowy, bo z ciekawości bym nawet się do serii wrócił, tylko niestety nie ma jak. Thank you EA.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Sims 4
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2018, 21:03:34 pm »
Jedynka to dla mnie ogromny sentyment z tymi wszystkimi dodatkami. To była jedyna gra w moim wczesnym dzieciństwie, w którą grając nie używałem kodów i świetnie mi szło. Do dzisiaj jednak mam gdzieś tam w końcu głowy żal do siebie, że nigdy nie wróciłem do tej części, bo w dodatku Abrakadabra niestety nie odkryłem pewnych rzeczy, które wtedy usilnie starałem się rozwiązać :)

Grałem później w drugą część i po zakupie 4 lata temu nowego komputera także w trzecią. W The Sims 4 jednak nie dane mi było pograć :)

Ale serię bardzo lubię i gdybym tylko nie miał co robić z wolnym czasem, to pewnie dalej bym okazjonalnie pogrywał.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Sims 4
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2018, 22:03:02 pm »
A to ja odwrotnie maniek, właśnie zagrałbym w jedynkę, bo zawsze z braku cierpliwości jechałem na kodach, a zagralbym w to raz poprawnie :P Tak samo akurat abrykadabry jakoś specjalnie nie żałowałem, bo był to imho pierwszy dodatek gdzie wyraźnie skończyły im się pomysły i zaczęli iść w coraz większy absurd, zamiast względnego realizmu z odrobiną głupotek.
Choć moim ulubionym dodatkiem zawsze była randka i zwierzaki. Godziny mógłbym spędzać nad tym edytorem sklepów, budowanie było zawsze moją ulubioną częścią gry :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Sims 4
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2018, 22:35:00 pm »
Budować też uwielbiałem w Simsach. Dla mnie ulubionym dodatkiem były wszystkie, hehe. Tym bardziej w pierwszej części The Sims, gdzie po ich zainstalowaniu dochodziło tyle nowego contentu, że było co robić :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Sims 4
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2018, 00:06:38 am »
Ta, to też jeden z powodów dla których jedynkę wspominam najlepiej - wszystkie kolejne dodatki faktycznie wnosiły coś, co jakoś wiązało się z życiem codziennym i rzeczywiście rozszerzało grę, może za wyjątkiem wspomnianej abrykadabry oraz gwiazdy. W dwójce coś takiego czułem jedynie przy porach roku (choć te imho zabijał idiotycznie szybki licznik czasu, co było zresztą również problemem "studiów" - dwa tygodnie i magisterka w kieszeni :/)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

amy26

  • Wiadomości: 5
Odp: Sims 4
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2018, 10:15:56 am »
Ja grałam we wszystkie części, akutalnie jestem na etapie 4. Wiec chyba nie tylko z Tobą tak źle  ;D jak na początku byłam nastawiona sceptycznie do czwórki tak teraz, jak próbowałam wrócić do trójki, to no way bym nie potrafiła   ???
Masz cerę naczynkową, wrażliwą lub alergiczną? Serum przeciwzmarszczkowe Richevon jest dla Ciebie https://poznajrichevon.pl/produkt/richevon/

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Sims 4
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2018, 19:07:10 pm »
to w sumie ciekawa opinia, ponieważ na 4 generalnie psioczono za to, że mało w niej typowych simsów :p Nie żeby trójka miała dobre opinie, ale wciąż nie tak złe jak 4

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Sims 4
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 22, 2019, 18:36:11 pm »
Sims 4 za darmo na origine!

..bez dodatków ofc, jakoś was muszą zachęcić do ich kupowania :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Roszpunek

  • Wiadomości: 15
Odp: Sims 4
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 16, 2022, 12:11:07 pm »
Ja nadal czasem gram w 2, ze względu na sentyment. Uwielbiam, że są tam doprecyzowane akcje jak np. głupie mycie zębów. Ostatnio widziałem nawet filmik z porównaniem 2 z 3 i 4 i to widać jak 2 ma więcej po prostu detali. Problem ze mną jest taki, że simsy są dla mnie monotonne i szybko mnie nudzą, ale mam do nich sentyment.

Adonis

  • Wiadomości: 15
Odp: Sims 4
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 14, 2022, 15:11:11 pm »
Nadal gram i sprawia mi to frajdę, szczególnie dodatek z wampirami :D
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"

Hokum

  • Wiadomości: 15
Odp: Sims 4
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 14, 2022, 15:47:09 pm »
W 4 sporadycznie, za to w 3 gram non stop, uważam, że jest to najlepsza część simsów, czuje dużą nostalgię jak ją odpalam