Autor Wątek: Pyrkon 2019  (Przeczytany 6512 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2019
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 29, 2019, 18:24:09 pm »
Ja też na pewno się zjawię, karnet zakupiony wczoraj ;)

No to pozostaje czekać.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2019
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 30, 2019, 19:46:55 pm »
No i po Pyrkonie 2019. Następny już zapowiedziany na 8 - 10 maja 2020... Znów maj :/ Mi to się nie podoba...

No trochę pieniędzy wydałem, kilka drewnianych podkładek od Waytech (tak Barn wie jak sprzedawać :D). Do tego mata do rzucania kostkami, choć głównie będę używał ją jako podkładka do klawiatury i myszy. No i nie obyło się bez zakupu smoka - pięknego świecznika w dość przystępnej cenie.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2019
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 30, 2019, 21:31:33 pm »
Te sklepy na pyrkonie to chyba w ogóle miały złote żniwa. Tak jak w zeszłym roku w niedzielę była już lekka bieda, tak w tym w ogóle nie dało się odczuć, ze wszyscy już pomału zbierają się do domów. MAginarium to już w ogóle drukowało materiały na bieżąco :P Niestety tyle co zdążyłem, to właśnie obejść stoiska sklepów, coś zjeść na placu i trza się było zwijać :/ Zresztą żarcie średnio wyszło, bo może i smaczne, ale było tak zimno, że szybko stygło (genialny pomysł by w tej hali ze stolikami pootwierać wszystkie drzwi :/) i jeszcze tak podane ze się rozpadało w rękach, w życiu tak się nie upierdoliłem głupim burgerem :/ Ale hej, przynajmniej zakupy o tyle o ile się udały :p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pyrkon 2019
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 01, 2019, 00:54:24 am »
Kolejny rok i znowu nikomu nie udało się upolować tego skurwiela, Sentenzy.

BTW podkładek od Barneyki używam po dziś dzień i są dobre. Niestety, trzeba je polakierować samemu.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2019
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 01, 2019, 09:58:51 am »
Może za rok C :D

te podkładki to w sumie do czego?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2019
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 01, 2019, 10:45:58 am »
Kolejny rok i znowu nikomu nie udało się upolować tego skurwiela, Sentenzy.

Ano... nawet nie dał znać skurczybyk, że idzie!  8)

te podkładki to w sumie do czego?

Do kubków z herbatą na przykład ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2019
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 01, 2019, 12:38:48 pm »
od początku mówiłem, że powinienem być w niedzielę, nikt nie czyta :P

Ach, bo już myślałem ze to jakieś deski do krojenia czy coś :p

ale a propos pierdółek z pyrkonu, ta koszulka mnie zniszczyła:
https://karoka.pl/106268-jurrasic-kitten-koszulka-unisex-the-mountain

zresztą inne z kategorii filmowych też polecam :p


Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2019
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 01, 2019, 23:29:22 pm »
Może za rok C :D
O ile znów nie zaczniesz sugerować, że Cię nie będzie, a potem pójdziesz :p

te podkładki to w sumie do czego?
Głównie do kubków/szklanek z herbatą, czy kawą. Choć świetnie się nadają też, żeby leżały :D

Po tegorocznym Pyrkonie Waytech wstawił zdjęcie swojego stoiska i można popatrzeć na ich produkty (poza notesami, bo one są kawałek dalej):
https://www.facebook.com/waytechpl/photos/a.951868344944137/1515507698580196/
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2019
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 02, 2019, 09:39:25 am »
cóż, ostrzegałem że jak już, to będę tylko na chwilę, bo to naprawdę było dosłowne przyjście niemal prosto z pociągu, oblot stoisk z pierdółkami, zakup żarcia i do domu bo nogi już strajkowały po tych trzech dniach, może trzy godziny tam byłem :P

A, to takie podstawki. Ta z lisem świetna :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2019
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 02, 2019, 15:38:20 pm »
cóż, ostrzegałem że jak już, to będę tylko na chwilę, bo to naprawdę było dosłowne przyjście niemal prosto z pociągu, oblot stoisk z pierdółkami, zakup żarcia i do domu bo nogi już strajkowały po tych trzech dniach, może trzy godziny tam byłem :P
To opłacało Ci się? Wejście w niedzielę to 39 zł... I byłeś tam ze 3 godziny, z czego większość pewnie spędziłeś w kolejce po jedzenie i przepychaniu się przez tłum?

Ja zapłaciłem 100 zł, a byłem łącznie na Pyrkonie ponad 15 godzin.

A, to takie podstawki. Ta z lisem świetna :P
Jak chcesz, mogę dać Ci namiar. Robią zarówno zwykłe podkładki, jak też na zamówienie z nowym wzorem. Ja tak zamówiłem w zeszłym roku i przesłali kurierem :D
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2019
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 02, 2019, 21:33:31 pm »
o dziwo właśnie nie, jedzenie poszło całkiem sprawnie, ale to też pewno dlatego że połowa zamiejscowych już się powoli rozjeżdżała. To, że jedliśmy z mikstury też pewno pomogło :P

Czy się opłacało.. pewno nie, ale chciałem zobaczyć jedno stoisko, zaś dziewczyna miała żal że rok temu była i nic nie kupiła, wiec ostatecznie machnąłem ręką i poszliśmy. Interes  zrobiłem taki sobie, bo miałem rację, że w niedzielę wszystko będzie przetrzebione, przez co zresztą przepłaciłem na jednej "okazji" - okazało się, że ludzie tyle towaru wykupili, że te resztki co zostały upychano już dość randomowo na półce, przed czym zresztą przestrzegł mnie opiekun stoiska i kazał upewnić się w kasie, a tam z kolei okazało sie że jest wyższa niż ta, w którą celował opiekun.. Niby i tak było taniej niż normalnie w sklepach, ale niesmak pozostał, zwłaszcza jak dodać cenę biletu (choć z drugiej jakbym biletu nie kupił, to bym nie wiedział co i za ile jest, więc bądź tu człowieku mądry  ¯\_(ツ)_/¯). No ale przynajmniej dziewczyna kupiła parę bzdetów oraz podłapaliśmy parę nowych sklepów z ciekawym stuffem, więc moje poświęcenie nie było na marne :p

Zresztą, wykłady i tak mnie nie interesują, więc nie wiem czy będąc trzy dni faktycznie bym coś zyskał, czy tylko zapłacił więcej za wstęp, a zobaczyłbym i tak dokładnie tyle samo, może tylko na lepsze promocje bym trafił (afaik wszystko co fajne i poprawnie oznaczone, rozeszło się w piątek).

I jasne, podrzuć linka jak masz, chętnie spojrzę choćby z czystej ciekawości


Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pyrkon 2019
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 05, 2019, 01:15:15 am »
Jak chcesz, mogę dać Ci namiar. Robią zarówno zwykłe podkładki, jak też na zamówienie z nowym wzorem.
O! Świetnie, że o tym wspomniałeś. Muszę to sprawdzić, bo spersonalizowany wzór na podkładce mógłby być fajny.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2019
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 05, 2019, 20:15:57 pm »
Zresztą, wykłady i tak mnie nie interesują, więc nie wiem czy będąc trzy dni faktycznie bym coś zyskał, czy tylko zapłacił więcej za wstęp, a zobaczyłbym i tak dokładnie tyle samo
No wiesz, ja z bilet zapłaciłem w marcu 100 zł, więc chcąc przyjechać na dwa dni, to jednak bardziej się mi opłaciło. Jeśli faktycznie chciałeś tylko na szybko po stoiskach przelecieć, to faktycznie wystarczyło w niedzielę wpaść na trochę.

Co do podkładek. Na FB mają swój profiil:
https://www.facebook.com/waytechpl/

Tutaj zrobili ujęcie swojego stoiska na tegorocznym Pyrkonie:
https://www.facebook.com/waytechpl/photos/a.951868344944137/1515507698580196/

Jeśli chodzi o zamawianie podkładek, to wszystko zależy od tego, czy się chce coś swojego, czy gotowy wzór oraz ile tego zamawiasz. Ja w zeszłym roku zamawiałem komplet 12 podkładek z określonym, własnym wzorem. Wtedy za te podkładki zapłaciłem 170 zł plus 15 zł za kuriera. I teraz uwaga, gdybym ten komplet chciał mieć z jakimś zwykłym wzorem, który mają w swoim repertuarze lub gdybym sam projekt przesłał (konieczny plik wektorowy), to koszt spada do 50 zł za podkładki oraz koszt kuriera. 120 zł to sporo za projekt wektorowy, ale po pierwsze Barneyek zna się naprawdę na rzeczy i faktycznie oddała to, co chciałem w projekcie, a po drugie przesłali mi samą grafikę do akceptacji, czyli naprawdę kontakt jest super.

I tak, te podkładki zamówiłem ze szczególnym wzorem na prezent ślubny przyjaciela. I to jest oryginalny prezent, który się Im przyda i używają go cały czas :)
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia