Autor Wątek: Cyberpunk 2077  (Przeczytany 372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fenrir

Cyberpunk 2077
« dnia: Sierpień 28, 2018, 15:37:22 pm »
Zauważyłem, że dotąd nie było tematu poświęconemu powstającej grze CD Projekt RED. Otwórzmy go za to 48 minutowym gameplayem.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=euqbMkM-QQk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=euqbMkM-QQk</a>
Poszukiwacz Podziemia

Treser Podziemnych Bestii

alyesim

• Pozbądź się łupieżu pstrego
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2018, 16:14:12 pm »
Ten gameplay wygląda naprawdę super i bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Inna sprawa, że jednak jeszcze sporo będziemy czekać, zanim będziemy mieli okazję, żeby zagrać. Ale jak już wyjdzie - na pewno zrobi szum na rynku gier AAA.

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2018, 18:38:42 pm »
jest gdzieś tego jakiś skrót? no bo dla fanów studia to na pewno super i w ogóle, ale jako osoba która do CP2077, CDPR i ogólnie gier z otwartym światem ma stosunek letni, to wolałbym coś pięciominutowego, co pokazałoby najważniejsze założenia

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 01, 2018, 23:26:30 pm »
Ja też się jaram jak murzyn blaszką. Jeszcze parę miesięcy temu naprawdę powątpiewałem w CDPR, po tej aferze z crunchem i rzekomymi informacjami o tym, że masowe uciekanie ludzi ze studia wręcz zatrzymało prace nad CP2077... ale teraz dali mi taki wewnętrzny spokój. Wreszcie jest gra, na którą oczekuję tak, jak oczekiwałem te 5 lat temu na Wiedźmina 3 i tak jak oczekiwałem 12 lat temu na Gothica 3!  8)
Oczywiście nie mówię, że to co zobaczyłem, jest idealne, ale wierzę, że dopieszczą mechanikę gry, a już pokładam ogromne nadzieje w fabule i całkowicie im zawierzam. Liczę na coś porządnego z masą zwrotów akcji :)

Sent...

(click to show/hide)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2018, 21:39:39 pm »
w sumie mialem na myśli jakiś skrót video, ale dzięki, może obczaję ten początek, skoro jest w nim trochę więcej akcji :P

Wreszcie jest gra, na którą oczekuję tak, jak oczekiwałem te 5 lat temu na Wiedźmina 3 i tak jak oczekiwałem 12 lat temu na Gothica 3!
zeby tylko finał oczekiwania był lepszy, niż w przypadku tego G3 :P

*zanim polecą bluzgi, ja tam tę grę nawet lubię, tragicznie niedorobiona i na dłuższą metę męczy powtarzalnością, ale mam do niej jakiś sentyment :p*

Anakin

• http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,247861,pityver-body-care.html
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 19, 2018, 09:36:27 am »
Ja mam mieszane uczucia. Niby spoko to wyglada, ale z drugiej zalatuje to mocno reżyserką i niechce mi sie wierzyc ze cala gra bedzie leciec na tak silnej "filmowosci" gameplayu.

MuadDib

« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 24, 2018, 10:07:52 am »
A ja tam ufam REDom. na pewno będzie się wybijać ponad te AAA serwowane nam co roku. A to już wiele znaczy.

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 24, 2018, 11:26:57 am »
no akurat wybicie się ponad AAA nic nie znaczy, bo jak sam mówisz, one i tak są co roku takie same, więc to nie jest też jakieś specjalnie trudne zadanie :P Zwłaszcza teraz, jak konkurencji w tym gatunku i segmencie budżetowym praktycznie nie ma, gdyż beth i bioware bawią się w coopy z wyciąganiem kasy.

Co oczywiście nie zmiania faktu, że dobrych rpgów nigdy za wiele i oby CP faktycznie taki był.