Autor Wątek: Fajny trailer wczoraj widziałem...  (Przeczytany 3506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

• Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 25, 2019, 12:55:27 pm »
Kordelas w lape!
Poza tym czy Disney plus bedzie dostepny w Polszy?
Poczekam na recenzje, wyglada dobrze, ale fabula moze byc beznadziejna. Bounty Hunter na PS2 mial fajna koncepcje, ale nic poza tym.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 25, 2019, 15:09:15 pm »
ta, też się staram nie napalać, bo epizody też miały dobre trailery. Co do disneya, szczerze wątpię, bo gdzieś mi się obiło o uszy że niemcy dopiero na początku 2020 mają dostać, a to jednak jest większy rynek.

W ogóle podobno mają ściągnąć McGregora do serii o kenobim. W sumie mogłoby być ciekawe, o ile masturbowali by się nadal tym idiotycznym motywem że maul przeżył przecięcie na pół i upadek w bezdenną przepaść.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 26, 2019, 21:43:43 pm »
Ok, jednak nie moze być zbyt fajnie, dla równowagi dzisiaj wrzucili trailer ep IX:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3n1T3HxHd7Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3n1T3HxHd7Y</a>
tatooine, endor, gwiazda śmierci (ciekawe kiedy nakręcą SW story o tym jakim cudem stacja która rozprysła się w pył teraz nagle wylądowała na endorze w sporych kawałkach), kolejny superlaser, wskrzeszone ISD (co jest bez sensu, bo wg nowego genialnego kanonu ostatni rozkaz palpatine'a zmusił całość sił imperium do samobójczego ataku na flotę rebelii, w całości ją unicestwiając), wskrzeszony palpatine, nowa laska Fina (pewno córka Lando by bylo "nawiązanie"), zła rey (ale pewno tylko w wizji, bo jest za dobra by być zła, wink wink nudge nudge). Yawn.

Ale najbardziej to mnie rozczulił plakat reklamowy:

ten palpatine w tle w stylu rodem z clone wars jest uroczy.

Master of Gorzała

« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 26, 2019, 23:01:45 pm »
Ale tak pomyślałem, że The Mandalorian - jeżeli osiągnie sukces - może otworzyć Disneyowi oczy na poważniejsze SW. Oczywiście kategoria R nigdy mi do tego uniwersum nie pasowało, ale kto by nie chciał historii jak w KotoR 2 albo Republic Commando?
Nowy trailer faktycznie meh. Brak pomysłu na trylogię. Szkoda. Juz wolałbym kalkę EU.

Podziemie - Demo Paladyn

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 27, 2019, 17:38:55 pm »
Ale tak pomyślałem, że The Mandalorian - jeżeli osiągnie sukces - może otworzyć Disneyowi oczy na poważniejsze SW. Oczywiście kategoria R nigdy mi do tego uniwersum nie pasowało, ale kto by nie chciał historii jak w KotoR 2 albo Republic Commando?
Count me in.

Chociaż kto wie, czy racji nie mają ci, którzy mówili, że SW przynosiło taką kasę, bo był to swego rodzaju event: trylogia z filmami co dwa-trzy lata, dekada lub więcej przerwy, kolejna trylogia rozciągnięta na 6 lat, dekada przerwy.  Spamowanie SW jak avengersami możesię w tym wypadku nie sprawdzić, bo magia ulatuje.

Nowy trailer faktycznie meh. Brak pomysłu na trylogię. Szkoda. Juz wolałbym kalkę EU.

W sumie już ją robią, tylko gorszą.  Przecież ta flota ISD którą widać zżynka z floty Katańskiej z trylogii thrawna. Różnica jest tylko taka, że to nie imperium jej szuka, a nasze trio bohaterów.

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 22, 2019, 18:12:50 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4dZOLmumMjc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4dZOLmumMjc</a>
yay... palpatine powraca.. yay, bedzie flota ISD z laserami gwiazdy śmierci wyjęta z oceanu... hype hype...

Master of Gorzała

« Odpowiedź #51 dnia: Październik 22, 2019, 18:39:45 pm »
Dramatycznie zjebany ten trailer. Nie spodziewam sie po tym filmie nic dobrego. Boli mnie to jak rozpad Spice Girls...

Podziemie - Demo Paladyn