Autor Wątek: Fajny trailer wczoraj widziałem...  (Przeczytany 13902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 07, 2018, 21:29:32 pm »
Hawkeye zmienia sie w Ronina.
/me dostaje pozytywnego pierdolca.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 31, 2018, 17:33:55 pm »
bo dalej uważam że to nie istnieje :P Nie wiem skąd ta maniera disneya, by wszystkie stare filmy przerabiać na ultrarealistyczne. Choć z drugiej, mała syrenka mogłaby być ciekawa, HUE_HUE

Tak mnie naszło, po przedostatnim wypadzie do kina, że to już w sumie poniekąd mamy... Aquaman  :D :P

Tak serio to z takich przeróbek Herkules faktycznie mógłby być najciekawszy. Mam słabośc do Hadesa :P

Oooo! Herkulesa uwielbiam od małego dzieciaka i wiele bym dał za porządny film w stylu bajki Disneya, którą wiele razy katowałem na VHS. Bo ta wersja z Rockiem niespecjalnie mnie porwała ;/

(...) chociaż szczerze mówiąc jakoś nie powalił mnie ten trailer

Mnie też nie, póki co :P


A tak BTW to co powiecie na Godzillę: Króla Potworów? Bo zapewne widzieliście zwiastun  8)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 31, 2018, 23:10:20 pm »
Mam erekcje ba mysl o Godzilli.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 01, 2019, 15:14:32 pm »
A widziałeś tą robioną przez twórcę Evangeliona mog? :P Bo podobno good stuff

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 03, 2019, 23:18:54 pm »
Link or something.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 04, 2019, 16:50:46 pm »
prosz.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hNwORVbNN-s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hNwORVbNN-s</a>

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 04, 2019, 22:32:20 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=shbiwCCMDHQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=shbiwCCMDHQ</a>
Neat.

Edit: Obejrzalem trailer tej Toho Godzilli. Duzo nie pokazuje. Sam film też ma średnie oceny. Ogladales Sent? Jak wrażenia? Mnie w filmie z 2014 jest wisząca groza w postaci Godzilli. Świetnie to ujeli.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2019, 00:12:36 am wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 05, 2019, 09:49:12 am »
Lol@Carmen. Tbh wygląda na trochę przekombinowane, ale z drugiej oryginału nie oglądało się dla fabuły :p

Co do godzilli - niestety wszystkie które widziałem takie są, ten i tak był najlepszy. I nope, nie miałem okazji obejrzeć. W zasadzie to tylko przypadkiem się dowiedziałem o jej istnieniu, gdy szukałem informacji kiedy w końcu wyjdzie Evangelion 4.0 :p Ciężko mi się więc wypowiedzieć co do tych niskich ocen, ale może to po prostu inne oczekiwania widzów zachodnich i japońskich, bo tym drugim podobno bardzo się podobała, co pomogło hino w walce z kolejną depresją.
Nie wiem tylko czy to dobrze, bo evangeliony były imho lepsze jak nie był w najlepszym nastroju :p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 12, 2019, 21:41:37 pm »
Jest już trailer ep IX, aż z ciekawości spojrzałem, czy te leaki są prawdziwe

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uXd3ubH_3Uo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uXd3ubH_3Uo</a>

kek, oni naprawdę się wystraszyli odzewu po Ep VIII i Solo - leia, Lando, bojowy 3po, Luke jako narrator, nawet retcon hełmu Kylo, ruiny gwiazdy śmierci, śmiech Palpatine'a i jeszcze skywalker w tytule, bylebyś tylko rozważył wizytę w kinie lel. Niestety, TLJ, a szczególnie zachowanie ludzi z Lucasfilmu, zostawiły we mnie taki niesmak, że nadal nie mam specjalnie ochoty nabijać im kieszeni. Fajnie że się starają i dla odmiany mają jakiś plan co dalej, ale jak dla mnie trochę za późno, zwłaszcza że muszą w tym jednym filmie zrealizować pomysły, które przy normalnym reżyserze/producencie/zarządzie byłyby rozłożone na dwa albo trzy. No bo srsly, jak ostatni film w serii może nazywac się "RISE of the Skywalker" kiedy zabijamy ostatnich z nich by wreszcie pozbyć się ostatnich starych bohaterów lol?

tl;dr trailer w sumie fajny, tylko czemu dopiero w ostatnim filmie chcą pokazać że cośtam słuchają i im zależy?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2019, 21:43:35 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 15, 2019, 17:02:32 pm »
Podobno po IX epizodzie ma byc przerwa od filmów SW. Wiesz. Z punktu widzenia kasy, to każdy z tych filmów zarobił krocie. Nie sądzę, że to przez backlash fanów w związku z TLJ wprowadzają takie, a nie inne zmiany.
Sam trailer mi się nie podobał. Tatooine? Serio? Palpie? Serio?!
A Rey ma nowy miecz, czy to ten co sie rozjebal na koncu TLJ?

Ja pewnie pojde. Mam abonament w kinie, wiec co mi tam. Ale serio, czarno to widze.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 15, 2019, 20:25:37 pm »
Własnie tak nie do końca, po TFA każdy zarabiał coraz mniej, aż do Solo, który wręcz przyniósł straty. Jeśli liczyć zyski z samych filmów, pomijając tantiemy z gier i merchu, to oni WCIĄŻ nie spłacili jeszcze tego, co zapłacili lucasowi.

Nie mówię, że to zasługa bojkotów pewnej grupy fanów, ale TLJ udało im się najwyraźniej wnerwić nawet casuali, że robią taki gwałtowny odwrót na wszystkich frontach.

I ta, też nie jestem fanem odgrzewania w kółko tych samych motywów, ale jak mam do wyboru odgrzewanie albo odgrzewanie z niby-twistem z opluwaniem fanów gratis, to jednak wezmę pierwszą opcję. Miecz pewno też stary, because skywalkers - ta liczna grupa casuali i fanów co łykają absolutnie wszystko bardzo lubi takie zagrywki, bo "inaczej to nie SW".

Ciekawe w sumie co z bohaterami, bo tak jak wcześniej starych starali się chować, tak teraz mam wrażenie było ich chyba nawet więcej niż tych nowych, w zasadzie tylko Rey widać regularnie, Fina czy tej azjatki to praktycznie wcale.
No i ciekawe czy zerżną te ksiązki do koncai  czy rey jednak będzie córką Luke'a/Hana i będzie pojedynek rodzestwa lol
A w sumie czemu u ciebie takie czarne myśli? Wydawało mi się że ty akurat o tyle o ile akceptujesz kierunek i dajesz im kredyt zaufania :p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 16, 2019, 22:33:59 pm »
Przy Solo rozeszło się o tzw. kłopoty zakulisowe. Rzekome lekcje aktorstwa dla odtwórcy roli Hana, zmiana reżyserów (dwa razy?) i wiele innych informacji, które nie nastawiały pozytywnie do filmu. Poza tym kiepska data premiery. Wszystkie filmy SW od Disneya przed Solo były w okolicach świąt BN. Tylko nie Solo. Marketing tez pozostawiał wiele do życzenia. Sama kampania musiała się zacząć po premierze TLJ, czyli zostawiając na "hype" 3-4 miesiące. Tutaj (przy ROtS) pierwszy teaser mamy w kwietniu, a premiera zimą.

Co do kasiory - zapłacili 4 miliardy Lucasowi, a box office samego TFA to 2 miliardy. Jasne, że budżet i marketing to pewnie jakieś pół miliarda, ale myślę, że Disney już się odkuł za kupno studia w samych filmach.

Dawałem im kredyt zaufania, gdyby nie to, że nie mają kompletnie pomysłu chyba co robić dalej. Po właśnie SOLO straciłem nadzieje. TLJ jeszcze mi się podobał. Serio. Nie licząc planety-kasyna. Reszta była ok. Akurat w dupie miałem Snoke'a i jego backstory. Dobrze, że go ujebali. Nudny był.

Albo po prostu mi się już cynizm internetu udzielił? Nie wiem. Z Zemsty Sithów wychodziłem niezadowolony tak czy siak. Bo była crapem. Serio. Nie wiem jak ten film można uważać, za najlepszy z prequeli. Nawet Mroczne Widmo było bardziej wciągające.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 17, 2019, 21:45:13 pm »
Przy Solo rozeszło się o tzw. kłopoty zakulisowe. Rzekome lekcje aktorstwa dla odtwórcy roli Hana, zmiana reżyserów (dwa razy?) i wiele innych informacji, które nie nastawiały pozytywnie do filmu. Poza tym kiepska data premiery. Wszystkie filmy SW od Disneya przed Solo były w okolicach świąt BN. Tylko nie Solo. Marketing tez pozostawiał wiele do życzenia. Sama kampania musiała się zacząć po premierze TLJ, czyli zostawiając na "hype" 3-4 miesiące. Tutaj (przy ROtS) pierwszy teaser mamy w kwietniu, a premiera zimą.
poniekąd prawda, ale ludzie uznali też chyba, że Solo bez forda to nie solo. A część wcześniejszych fanbojów to jednak poczuła się TLJ obrażona, wiec to nawet nie to, że były "tylko 3-4 miesiące hype", ale "po 3-4 miechach rana była jeszcze świeża".
Bo casual to jednak się takim info nie interesuje, zarówno tymi o nadmiarze SJW, jak i o problemach za kulisami.

Cytuj
Co do kasiory - zapłacili 4 miliardy Lucasowi, a box office samego TFA to 2 miliardy. Jasne, że budżet i marketing to pewnie jakieś pół miliarda, ale myślę, że Disney już się odkuł za kupno studia w samych filmach.
true, ale TLJ oraz RO ledwo przekroczyły miliard (wg box mojo), zaś Solo dorobił do tego jeszcze stratę. Po odjęciu kosztów 4 miliardy raczej się nie uzbierają.

Cytuj
Dawałem im kredyt zaufania, gdyby nie to, że nie mają kompletnie pomysłu chyba co robić dalej. Po właśnie SOLO straciłem nadzieje. TLJ jeszcze mi się podobał. Serio. Nie licząc planety-kasyna. Reszta była ok. Akurat w dupie miałem Snoke'a i jego backstory. Dobrze, że go ujebali. Nudny był.
problem polega na tym, że oni tego pomysłu nie mieli od początku :X Co bym więc nie mówił o TLJ i Johnsonie, to jednak swoim filmem trochę wyśmiał storyboard lucasfilmu - "ok, własnie zrobiłem remake ESB i ROTJ w jednym filmie, ciekawe co więc pokażecie teraz w trójce?"
Snoke to sam był dla mnie nudny i bez polotu, ale uważam że jak już się go dało, to wypadało jakoś go poprowadzić, a nie tak wkleić i usunąć totalnie na odpierdol. Zresztę ten film cały jest w takich pomysłach, Kylo nagle juz nie chce być vaderem i ma wątpliwości (chociaz TFA sugerowało rżnięcie EU że jest gowniakiem bawiącym się w dankside, ale takim, który postanowił jednak brnąć do końca), finowi doklejono nowy love interest by rey mogła się umawiać z latynosem, Lukowi nie pozwolono opłakać śmierci przyjaciela bo ważniejsza była scena jak ssie kosmicznego fiuta, w ogóle cały motyw ze luke chce czytać te ksiązki jedi chociaż miał być "nie ostatnim ze starych jedi, ale pierwszym z nowych" i tak dalej. Ten film to taki trochę klasowy pajac, który na siłę chce zwrócić na siebie uwagę.

Cytuj
Albo po prostu mi się już cynizm internetu udzielił? Nie wiem. Z Zemsty Sithów wychodziłem niezadowolony tak czy siak. Bo była crapem. Serio. Nie wiem jak ten film można uważać, za najlepszy z prequeli. Nawet Mroczne Widmo było bardziej wciągające.
Też nigdy nie byłem fanem, ale widmo doceniłem po latach jak obejrzałem wszystkie prequele po kolei. Ma głupie pomysły, ale ogólnie strawny film. ROTS miał za dużo głupich dialogów i drewnianego aktorstwa, reszta od biedy by uszła (chociaż grevious to powinien mieć wejscie jak w animowanej serii, a nie pojawić się by pokaszleć i dwa razy dostać wpierdut od Obi wana :F).

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 19, 2019, 19:49:56 pm »
to chyba coś dla ciebie C:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HZmg7D2ObFk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HZmg7D2ObFk</a>

ja osobiscie szukam środka na odpatrzenie tego czegoś, Sonic przy tym to był pikuś :|

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fajny trailer wczoraj widziałem...
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 24, 2019, 12:27:46 pm »
Ok, miałem olać tak jak i resztę disneyowego SW, ale ten trailer zrobił na mnie pozytywne wrażenie:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aOC8E8z_ifw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=aOC8E8z_ifw</a>

Szkoda tylko, że tyle samo uwagi nie poświęcili filmom, bo teraz to już jest dla mnie too late by cokolwiek z ery post-Endor dało się odratować.

Ciekawe tylko jak szybko będą go musieli uwolnić poza disney+, bo za żadne streamy płacił z pewnością nie będę.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!