Autor Wątek: dank Souls - karty postaci  (Przeczytany 2917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
dank Souls - karty postaci
« dnia: Lipiec 21, 2018, 21:07:17 pm »
Szablon karty postaci

Imię:
Przedmioty:
(click to show/hide)
Broń:
(click to show/hide)
Magia/Cuda/Piromancje:
Pancerz: możecie sobie polecieć opisowo, byle się to trzymało kupy, jeśli chodzi o klasę pancerza
(click to show/hide)
Przymierze:
(click to show/hide)

Powyższe informacje są niezbędne, ale jeśli chcecie dopisać jeszcze jakieś dodatkowe opisy swoich postaci - droga wolna.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2018, 10:36:14 am wysłana przez Lifu »

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6304
  • demigod
Odp: dank Souls - karty postaci
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2018, 16:41:01 pm »
Imię: Morgan Półmartwy, zwany również Morganem Śniącym lub po prostu Szalonym.
Przedmioty: Pierścień przychylności i ochrony, Zestaw wytrychów
Broń: długi kij zwieńczony ciężkim, kulopodobnym obuchem - dobry do podpierania się podczas marszu oraz do miażdżenia czaszek (broń dwuręczna)
Magia/Cuda/Piromancje: brak (?)
Pancerz: Stare, przypominające bardziej brudną i wielokrotnie łataną szmatę niż szatę odzienie. Tu i ówdzie została jednak ona wzmocniona płytkami metalu, ewidentnie pochodzącymi z różnych pancerzy (lekki pancerz)
Przymierze: Brak. Jeśli Morgan należał kiedyś do którejś z frakcji, zupełnie tego nie pamięta.

Nikt nie wie kim dokładnie jest Morgan. Co gorsza, on sam tego nie wie. Nie zdaje sobie również za bardzo sprawy z tego gdzie jest, czasem nawet nie pamięta co robił ledwie dzień czy dwa temu. Wie tylko, że żeby przeżyć musi stosować postępy, kłamać, zabijać, a przede wszystkim, uciec. Morgan wielokrotnie uciekał już z obrazu, ale też wielokrotnie był do niego wtrącany z powrotem. Tak przynajmniej mówią, ponieważ on sam zupełnie tego nie pamięta. Obsesja na punkcie zachowania resztek człowieczeństwa doprowadziła Morgana do na skraj paranoi. Wielu sądzi, że niewiele już mu brakuje, by przekroczył granicę i na zawsze znalazł się po drugiej stronie. Być może znaleźliby się tacy, którzy chętnie pozbyli się go już teraz, ale jak do tej pory to Morgan wychodził z takich polowań zwycięsko.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1344
  • Masztalerz
Odp: dank Souls - karty postaci
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2018, 19:18:37 pm »
Imię: Dennis Szczurolicy

Przedmioty początkowe:
butelka estusa, ponętna czaszka

Broń: krótki łuk

Magia/Cuda/Piromancje: brak

Pancerz: buty i rękawice z twardej skóry. Zbroja wykonana z grubych żelaznych płyt. (Średni)

Przymierze:
brak

Dennis pochodzi z odległego królestwa. Wywodzi się z rodziny parobków i tak samo jak jego ojciec, dziad i pradziad, usługiwał na majątku ziemskim pewnego rodu szlacheckiego. Nocy jednej, kierowany chciwością, Dennis wtargnął na dwór dziedzica z zamiarem wykradnięcia srebr stołowych i sprzedania ich w pobliskim mieście za pokaźną sumę. Nie był jednak dosyć ostrożny, a jego plan nieprzemyślany. Uciekając, narobił tyle hałasu, że zbudził całą izbę i prędko został złapany. W ramach kary za jego przewinę, rodzinę parobka wydalono z majątku, jego samego zaś dziedzic kazał pozbawić rąk, wychłostać, a następnie wywieźć w głąb lasu. Pierwszej śmierci Dennis zaznał, konając z głodu po długiej tułaczce w gęstej puszczy, podczas gdy kruki niecierpliwie dziobały jego dogorywające ciało. Wtem, z ciemności kostuchy wyrwał go niezwykły płomień. Obudził się w pełni sił i zdrowia niedaleko miejsca, w którym umarł. W akcie głupoty, przekonany o własnej wszechmocy, powrócił na majątek ziemski w celu zemszczenia się na swoim oprawcy. Tym razem nieumarły został spętany i wywieziony hen, hen na północ, do azylu dla noszących mroczny znak, gdzie czekały nań już łakome świeżego mięsa, krukopodobne sługi bogini grzechu...

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

SlendyMan

  • Wiadomości: 2
Odp: dank Souls - karty postaci
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2018, 12:11:30 pm »
Imię: Felveir Łowca

Przedmioty: Butelka Estusa + Pierścień przychylności i ochrony

Broń: Kusza myśliwska

Magia/Cuda/Piromancje: brak

Pancerz: ciemno szara peleryna z kapturem, pod spodem której noszona jest lekka skórzana zbroja

Przymierze: brak

Odkąd pamiętał, Felveir zawsze stronił od innych. Życie nauczyło go, że nie należy nikomu ufać i prościej jest towarzystwa po prostu unikać. Przez lata przemierzał krainę, polując na dzikie bestie z pomocą swej wiernej kuszy, nabierając niebywałej celności i zwinności.
Teraz jednak wszystko się zmieniło. Dotknięty klątwą nieumarłych, Felveir zrobi wszystko, by odzyskać człowieczeństwo. Samotni podróżnicy szybko nauczyli się bać każdego cienia - nigdy nie było wiadomo, czy ostatnim dźwiękiem, jakim usłyszysz przed śmiercią nie będzie świst nadlatującego bełtu. Nic nie jest już dla Felveir’a święte - nawet pierścień będący w jego posiadaniu odciął z palca jakiegoś umierającego nieszczęśnika.