Autor Wątek: Moda damska  (Przeczytany 1028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maryja232

  • Wiadomości: 3
Moda damska
« dnia: Lipiec 12, 2018, 12:30:03 pm »
Uważacie, że kobietom pasuje ubiór w stylu militarnym?
Na ulicy widzę coraz więcej dziewczyn, które noszą spodnie, bądź kurtki moro, nie wiem czy to stało się modne, czy o co chodzi? Osobiście bym w takim stroju, jako kobieta w dojrzałym wieku nie wyszła z domu, ale może się po prostu nie znam? Jak to jest ?
Których kremów na cellulit warto użyć? Zajrzyj pod http://cellulitowo.pl/krem-cellulit-ranking-poznaj-skuteczne-kosmetyki-cellulit/

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda damska
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2018, 22:30:55 pm »
każdy wiek ma swoje prawa imho. Styl militarny jakoś mnie nie razi, póki kobieta nie przekroczyła czterdziestki, później potrafi wyglądać to nieco groteskowo :P Większy problem mam z tymi męskimi zestawami  powodzianina, czyli obcisle spodenki konczace sie wysoko nad kostką i brak skarpetek, jakby ktos wyszedł właśnie z zalanej piwnicy.

przy okazji, nie zakładaj codziennie innego konta plz. Opcja przypominania hasła działa i nic by się nie stało, jakby te nowe tematy postawiono z użyciem poprzedniego
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2018, 22:33:26 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

nieznajomy

  • Wiadomości: 3
Odp: Moda damska
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2018, 20:45:52 pm »
Według mnie właśnie taki styl bardzo pasuje, tylko dlatego że zazwyczaj widzi sie dziewczyny ultra dziewczęce a to jest miła odmiana
mamma mia