Autor Wątek: Kącik chipsowy  (Przeczytany 10316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 08, 2017, 18:47:26 pm »
w sumie z czym jecie takie ostre? Bo to raczej nie jest takie "do pochrupania" jak inne, chyba nawet lays je reklamował jako "do piwa"

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 08, 2017, 20:05:04 pm »
Nie mam chipsow bez piwa...

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 13, 2017, 18:30:46 pm »
w sumie z czym jecie takie ostre?
Z niczym. Ewentualnie z wodą lub odrobiną mleka dla uśmierzenia pieczenia w języku. Dajcie znać, gdyby kiedyś wróciły laysy serowe w sensie czedarowe.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 21, 2017, 17:04:22 pm »
ogarnąłem w końcu te limitowane cheetosy paprykowe. Szczerze mówiąc, smakowały jak delikatniejsza wersja pizzowych. Nie były złe, ale drugi raz bym ich chyba nie kupił.

Podobnie wyglądała zresztą sprawa z tą grillowaną papryką laysów. Papryka jak papryka w sumie, nie były złe, ale też nie czuję potrzeby zjeść je jeszcze raz. Delikatny ser podszedł mi bardziej

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 23, 2017, 11:44:37 am »
Podobnie wyglądała zresztą sprawa z tą grillowaną papryką laysów. Papryka jak papryka w sumie, nie były złe, ale też nie czuję potrzeby zjeść je jeszcze raz.

Ale one były od samego początku, jak jest seria prosto z pieca. Natomiast teraz fajny smak dorzucili do tych z pieca, mianowicie jogurt z ziołami ogrodowymi. Powiem Wam, że to jest to. Charakterystyką smaku bardzo podobne są do tych Lorenza o smaku pomidorków z bazylią, ponieważ też są takie delikatne, ale tutaj jest ten smak ziół połączony jakby z fromage. Bardzo fajne, polecam, jak ktoś lubi takie ziołowe.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 23, 2017, 18:33:28 pm »
Tyle, że to były zwykłe laysy, nie prosto z pieca. Na marginesie, słyszałem że prosto z pieca zmieniły skład i są teraz dużo gorsze, prawda to?

I dzięki za propozycję tych jogurtowych, chętnie obadam bo zwykły fromage był jednym z moich ulubionych smaków :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 23, 2017, 20:18:18 pm »
Jadłem w sob z pieca. Lipa.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 01, 2017, 22:16:30 pm »
ouch :<

anyway jogurtowych dorwać się nie udało, więc zdecydowaliśmy się na coś innego z naszej szafki chipsów kupionych "na zaś". Tym razem padło na laysy karbowane o smaku salsy - nie pamiętam, czy tutaj już padły, ale OMG ale były dobre. Pikantne, smakujące mocno pieprzem cayenne, ale też nie na tyle, by przyćmiewało całą resztę. Jeśli uda mi się je gdzieś dostać, na pewno kupię drugi raz.

Tymczasem na degustację czekają crunchipsy o smaku leśnych grzybów, wyjątkowo pikantne skrzydełka laysów oraz crunchipsowy warzywny mix...

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 01, 2017, 23:00:29 pm »
Ugh, chyba pokaleczyłem sobie dziąsła od jedzenia chipsów. Zdarza wam się to? Szczególnie te z biedy, cienkie i starawe a przez to trochę twarde, czasami zostawiają nieprzyjemną niespodziankę w ustach.

@Sent: Tak, ktoś o salsowych pisał. Smakują jak chrupki Maczugi. Laysy maczugowe mają moją okejkę.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 02, 2017, 11:57:00 am »
anyway jogurtowych dorwać się nie udało, więc zdecydowaliśmy się na coś innego z naszej szafki chipsów kupionych "na zaś". Tym razem padło na laysy karbowane o smaku salsy - nie pamiętam, czy tutaj już padły, ale OMG ale były dobre. Pikantne, smakujące mocno pieprzem cayenne, ale też nie na tyle, by przyćmiewało całą resztę. Jeśli uda mi się je gdzieś dostać, na pewno kupię drugi raz.

Tymczasem na degustację czekają crunchipsy o smaku leśnych grzybów, wyjątkowo pikantne skrzydełka laysów oraz crunchipsowy warzywny mix...

No niestety Jogurtowych już chyba nie ma. Standardowo. Pojawi się coś dobrego na chwilę i znika. Pierdolone laysy.

Te Salsowe właśnie wziąłem w żabce ostatnią paczkę, jak szukałem jogurtowych i były bardzo spoko, chociaż i tak z takich, które ciągle są, to właśnie ta standardowa salsa z Tesco za piątaka (250g) nigdy mi się nie znudzi :D

Pikantne skrzydełka to były z crunchipsów z tego, co kojarzę, bo sam je ostatnio kupiłem. Ale bez większych rewelacji :) Warzywny mix mnie zainteresował. Nie trafiłem jeszcze na nie!

Ugh, chyba pokaleczyłem sobie dziąsła od jedzenia chipsów. Zdarza wam się to? Szczególnie te z biedy, cienkie i starawe a przez to trochę twarde, czasami zostawiają nieprzyjemną niespodziankę w ustach.

Kiedyś tak miałem, ale te czasy już minęły ;P
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 02, 2017, 20:08:10 pm »
Maniek - o rly? ;D https://imgur.com/a/zpQIB Ale tbh nie polecam, dużo ostrości mało kurczaka (choć takiemu C może własnie z tego powodu podejdą)

C - czasem, a co gorsza czasem wchodzą między ząb a dziąsło ;p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 02, 2017, 20:37:27 pm »
Maniek - o rly? ;D https://imgur.com/a/zpQIB Ale tbh nie polecam, dużo ostrości mało kurczaka (choć takiemu C może własnie z tego powodu podejdą)

 :o to tych nie widziałem!
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 02, 2017, 20:44:56 pm »
Widziałem je wczoraj na dworcu! Jeśli kurczaka w nich mało, tak jak mówisz, to poszukam ich w najbliższym czasie z zamiarem spróbowania.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 05, 2017, 18:43:17 pm »
tylko podkreślam słowo "może" C, bo dla mnie były dość ostre, ale ty masz trochę inną skalę :P

anyway udało mi się dostać te jogurtowe w carrefourze - faktycznie całkiem niezłe, aczkolwiek trochę mało ich w tej paczce. Skusilem sie tez na zwykle serowe pringelsy, ale tbh nie były jakieś zajebiste jak za tę cenę

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik chipsowy
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 07, 2017, 19:03:06 pm »
Ale jaja! Znalazłem te jogurtowe u nas na wioskach w naszym międzywioskowym mini markecie! Od razu wziąłem 5 paczek aż po 5 złotych, gdzie we Wro brałem ja za 3,5 (wziąłbym chętnie cały zapas i miał już spokój na parę miesięcy 8)) plus te Laysy pikantne skrzydełka, o których pisałeś. Jestem ciekaw jak będą smakować!

« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2017, 19:05:03 pm wysłana przez Maniaks »
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!