Autor Wątek: Ultima Online - Polski serwer UO MoonGate  (Przeczytany 437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nebiroth

  • Wiadomości: 1
Ultima Online - Polski serwer UO MoonGate
« dnia: Lipiec 27, 2017, 23:46:50 pm »


Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was Wszystkich - Drodzy Forumowicze - do wkroczenia w progi świata UO Moongate: Perilous  - polskiego, darmowego  serwera gry Ultima Online, wspaniałej sieciówki - jednej z prekursorek gatunku MMORPG. Pozycji, która potrafiła zjednać sobie miliony wiernych fanów na całym świecie. 

Serwer Moongate (adres www.ultimaonline.pl) - który w swojej pierwszej odsłonie powstał na przełomie 2000/2001 roku - uznawany jest do chwili obecnej za shard, który w historii polskiej społeczności UO - cieszył się największym zainteresowaniem graczy. Jego pierwotne założenia - zbudowanie wirtualnego świata o zasadach oddających jak najbardziej realia serwerów oficjalnych - zdobyły sobie dużą rzeszę fanów, którzy przeżywali na pierwszym Moongate, przez szereg lat, wspaniałe przygody. Żaden późniejszy polski shard nie zgromadził tak dużej społeczności - której członkowie, mimo upływu lat, do chwili obecnej wracają z sentymentem do tamtych czasów.

Nowa odsłona świata Moongate - jest miejscem bardzo niebezpiecznym, gdzie zasady gry są zgodne z regułami oficjalnego serwera Siege Perilous. Tak, Moongate stał się miejscem gdzie zło i mrok przenika świat w stopniu znacznie większym, niż ma to miejsce na serwerach regularnych. To świat, w którym pojedynki graczy (PvP)  wzbudzą w Was pokłady prawdziwej adrenaliny, gdzie na wszystkich kontynentach obowiązują  zasady  pełnej zła Felucci, gdzie nie będzie tak krytykowanego Trammel, gdzie wykwalifikowani rzemieślnicy są cennym nabytkiem dla każdej Gildii i Frakcji.

Prace nad nowym serwerem zostały juz zakończone (włącznie z obsługą najnowszej wersji gry 3D) , nasz serwis internetowy z każdym dniem wzbogaca się o nowe moduły i opcje, wróciliśmy również do obsługi domeny www.ultimaonline.pl. Na potrzeby naszego projektu uruchomiono dedykowany, serwer sieciowy podpięty do szybkiego łącza w profesjonalnej serwerowni.

Wierzymy, że wspólnie z Wami stworzymy nowy, wspaniały świat i wielką społeczność, gdzie wzajemne relacje wzniosą się do poziomu zlotów jak miało to miejsce w czasach Pierwszego Moongate.

Nowy Moongate: Perilous czeka na Was. Stańcie się jego częścią - serdecznie zapraszamy !
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2017, 09:08:48 am wysłana przez nebiroth »