Ankieta

Czy wybierasz się na tegoroczny Pyrkon?

Tak.
3 (25%)
Raczej tak.
4 (33.3%)
Raczej nie.
3 (25%)
Nie.
2 (16.7%)

Głosów w sumie: 12

Autor Wątek: Pyrkon 2017  (Przeczytany 27095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 25, 2018, 17:27:52 pm »
Nie ma to jak w 2013 roku bodajże czy to był 2014 (już nie pamiętam), jak sobota kosztowała bodajże 39 złotych? Albo jeszcze mniej.

Swoją drogą ja w tym roku odpuszczam. Muszę sobie zrobić przerwę, to raz, a dwa, tydzień po mam wesele, więc raczej nie będę miał głowy do tego, by sobie latać po Pyrkonie ;p
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 25, 2018, 21:19:59 pm »
nie, piątek jest bodaj za 50 zł, niedziela za 30, zaś sobota za 70. Prawdopodobnie będę w tym roku i prawdopodobnie na niedzielę, tylko jak widzę cenowy rozstrzął to się zastanawiam, czy w ten dzień jest w ogóle co oglądać

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 25, 2018, 22:27:47 pm »
Swoją drogą ja w tym roku odpuszczam. Muszę sobie zrobić przerwę, to raz, a dwa, tydzień po mam wesele, więc raczej nie będę miał głowy do tego, by sobie latać po Pyrkonie ;p
No po ślubie, to czasu na Pyrkon też nie będziesz miał, bo jednak na pierwszy plan pójdzie rodzina ;)


nie, piątek jest bodaj za 50 zł, niedziela za 30, zaś sobota za 70. Prawdopodobnie będę w tym roku i prawdopodobnie na niedzielę, tylko jak widzę cenowy rozstrzął to się zastanawiam, czy w ten dzień jest w ogóle co oglądać
Ja się zastanawiam, co z Pyrkonem w tym roku - z kilku powodów, jedne na plus, drugie na minus:
1) Termin - majowy termin dużo mniej mi odpowiada, niż kwietniowy. Do tego sporo obowiązków w tym czasie będę miał, więc z piątkiem może być różnie.
2) Znajomi - kilka osób mówi, że pojedzie, inni rezygnują. To kwestia do większego przemyślenia, bo jednak na Pyrkon jechałem, żeby się spotkać z ludźmi.
3) Atrakcje - tych nie miałem czasu wybadać do tej pory, pewnie w kwietniu więcej nad tym tematem usiądę, gdy będę rozważał, czy kupić w przedsprzedaży bilet na 3 dni za te 99 zł.
4) Transport - tu też jest wiele niepewności, kwestia podobna, jak przy terminie.
5) Chęci - tu raczej na tak, choć też to będzie się jeszcze zmieniało.

Ogólnie o Pyrkonie myślę, a pewnie im bliżej, tym będę bardziej zdecydowany. Więcej przemyślę po feriach, czyli pod koniec lutego.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia