Ankieta

Czy wybierasz się na tegoroczny Pyrkon?

Tak.
3 (25%)
Raczej tak.
4 (33.3%)
Raczej nie.
3 (25%)
Nie.
2 (16.7%)

Głosów w sumie: 12

Autor Wątek: Pyrkon 2017  (Przeczytany 27073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 29, 2017, 20:10:32 pm »
Co tam u Dema?

Klasztor - Fechtmistrz

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 29, 2017, 21:55:53 pm »
Dobrej zabawy! :)
Domowy substytut Pyrkonowego klimatu:
(click to show/hide)

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 30, 2017, 00:27:49 am »
Paladyn Lowca pił tego klasyka bananowego.
Ja stanalem na pszenicznym okocimiu.

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 30, 2017, 11:31:57 am »
Wszyscy, którzy w końcu się nie zdecydowali niech żałują ;)

Być może później wrzucę jakąś obszerniejszą relację, ale to zalezy jak będę stać z czasem.
Po pierwsze udało mi się poznać osoby z naszego forum, których wcześniej nie miałam okazji spotkać. I muszę powiedzieć ze swojej strony, że był to bardzo miło spędzony czas, szczególnie gdy graliśmy w "MUCHY". :D Samo to było warte wydania pieniedzy na wejsciówke ;)


Co do samego konwentu-> było drożej, ale czyściej i nie było problemu z dostępnością łazienek(może to śmieszne, że wspominam to na początku, ale w poprzednich latach było to trochę uciążliwe). Wydaje mi się, też że przez wzgląd na pogodę było mniej cosplayerek(tzn. tak chodzących swobodnie przez cały dzień) za to więcej grup męskich.

Barn ciasto było świetne Dziękujemy! ;* <3 i jeszcze raz Wszystkiego NAJLEPSZEGO!

PS. Łowcap pamiętaj o losowaniu!

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 30, 2017, 13:28:57 pm »
Macie jakieś zdjęcie grupowe?
Klasztor - Fechtmistrz

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 30, 2017, 16:05:32 pm »
Wszyscy, którzy w końcu się nie zdecydowali niech żałują ;)
No żałuję strasznie, w imieniu swoim i swoich zatok :I

I tej szaty, co sobie uszyłem... >:I
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 30, 2017, 19:49:57 pm »
Wszyscy, którzy w końcu się nie zdecydowali niech żałują ;)
Dokładnie :D

Po pierwsze udało mi się poznać osoby z naszego forum, których wcześniej nie miałam okazji spotkać.
I po to zwykle jadę na Pyrkon, aby zobaczyć ludzi z forum, czy to tych, których jeszcze nie spotkałem, czy też takich, których już znam od pierwszego "wspólnego" zjazdu na Pyrkonie 2014 :)

I muszę powiedzieć ze swojej strony, że był to bardzo miło spędzony czas, szczególnie gdy graliśmy w "MUCHY". :D Samo to było warte wydania pieniedzy na wejsciówke ;)
Wziąłem grę Packa na Muchy, bo miałem właśnie nadzieję, że będzie chwila, aby w te 4-5 osób zagrać :D I udało się ;)

Co do samego konwentu-> było drożej, ale czyściej i nie było problemu z dostępnością łazienek(może to śmieszne, że wspominam to na początku, ale w poprzednich latach było to trochę uciążliwe). Wydaje mi się, też że przez wzgląd na pogodę było mniej cosplayerek(tzn. tak chodzących swobodnie przez cały dzień) za to więcej grup męskich.
Ja powiem tak. Kasy tym razem były od strony wejścia północnego. Jednak do każdej była oddzielna kolejka (mega plus), do tego gdacz pilnował, że jak w jakiejś kolejce nagle było mało osób, to mówił chętnym, żeby tam przeszli, skoro stoją w dłuższej kolejce (mega plus), a na dodatek każda kasa miała dwa stanowiska, więc stojąc w kolejce mogło być tak, że nagle dwie osoby przed Tobą idą kupować (mega plus). Ja jestem zadowolony, choć znów pojawiło się zjawisko z 2014 roku, czyli na wykład musisz przyjść godzinę wcześniej, żeby się dostać... Ja tak straciłem dwa wykłady, a na ostatni czekałem właśnie godzinę, ale było warto.

Barn ciasto było świetne Dziękujemy! ;* <3 i jeszcze raz Wszystkiego NAJLEPSZEGO!
A ja bardzo przepraszam, że nie mogłem zostać na ciasto do 22... Po pierwsze pociąg, a poza tym jak zajechałem do Piły (tuż przed 21), to zamiast do domu, to poszedłem z wizytą do brata, bo tam była reszta rodzinki i jeszcze załapałem się na kawałek pizzy (wyrób bratowej) oraz herbatę. Oczywiście dołączam się ponownie do życzeń!

PS. Łowcap pamiętaj o losowaniu!
To mnie zaciekawiłaś. Jakiego losowania? :D

Macie jakieś zdjęcie grupowe?
Jak byłem, to żadnych zdjęć nie robiliśmy.

No żałuję strasznie, w imieniu swoim i swoich zatok :I
Znam ten ból z 2015, gdy też nie mogłem przyjechać, bo mnie zatrzymały problemy zdrowotne...

I tej szaty, co sobie uszyłem... >:I
Poczekają na Pyrkon 2018 :D
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 30, 2017, 22:47:38 pm »
Było fajnie, na spontanie, co lubię. Szkoda tylko, że ponownie pogoda zawiodła i potem jeszcze Narzeczona mi dupę truła przez telefon, więc musiałem wyłączyć (wybacz CyCu, bo widziałem później, że próbowałeś się połączyć ;p)

Niestety nie widziałem się ze wszystkimi (Pola, Łowcap wybaczcie), bo mieliśmy być na dwa dni, a przyjechaliśmy z kumplami tylko na sobotę, a prelekcje musieliśmy ogarnąć. Do ostatniej czekaliśmy dwie godziny w kolejce! Najpierw, żeby zbliżyć się do wejścia, jak wchodzili ludzie na wykład, który był godzinę przed docelowym. Dopiero potem do prelekcji, którą chcieliśmy ogarnąć ;p

Fajnie było się zobaczyć z Barn, CyCem i Xilkiem. Barn pozdrów proszę męża, bo z Nim też nie miałem okazji zamienić chociaż paru słów.

Wróciłem do domu wyjechany po 2 nad ranem, a po 7 już mnie obudzono, bo miałem cały dzień roboty na ogrodzie. Przyjechało ok 1000 ziół do rozsadzenia i parę tysięcy pomidorów z paprykami  :'(
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 30, 2017, 22:55:36 pm »
Losowanie przy jednym stoisku w którym mieli loterię z kołem fortuny. Można było zgarnąć los na wielką loterię. Gdzie była tylko jedna nagroda... pudło pełne gier. Mogli to rozdzielić, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę, że oczekujących było ponad 100.

Jest jedno zdjęcie które zrobiłem na imprezie Barn.


EDIT: No szkoda Maniaksie :/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2017, 23:03:36 pm wysłana przez Lowcap »

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 01, 2017, 13:55:45 pm »
Za rok już na 100% na trzy dni przybędę, pod warunkiem, że nie wypadnie mi w maju Pyrkon, bo wtedy mam wesele  :o
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 02, 2017, 10:40:05 am »
Nastepnym razem te losowanie musimy rozegrać bardziej taktycznie -> skoro nagroda głowna to kilka gier to mogliśmy kupić kilka losów jako grupa, a potem sie podzielic nagroda ;> zdaje sie ze i tak oplacalne.

Damian, a Ty poka poka swoje. Bo co roku żebrzesz o nasze, a przyjechać czy dać swojego to nie łaska :p



Xilk robiliśmy zdjecia jak gralismy w muchy ^^ jestes nawet na nim :D

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 03, 2017, 17:39:27 pm »
Barn, to nie Twój mąż w 3:04?  :D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TZYoxIeLA58" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=TZYoxIeLA58</a>
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 03, 2017, 21:45:50 pm »
Jest jedno zdjęcie które zrobiłem na imprezie Barn.
A tak mniej więcej kto jest kto...?

Damian, a Ty poka poka swoje. Bo co roku żebrzesz o nasze, a przyjechać czy dać swojego to nie łaska
Nie widzę potrzeby. Nic się nie zmieniłem. Nadal jestem młody i piękny.

przyjechać
Nieno, zapomniałaś najwyraźniej, że Was nie lubię, więc wyszłaby głupia sytuacja, hehe.
Klasztor - Fechtmistrz

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2017
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 04, 2017, 16:39:33 pm »
Nastepnym razem te losowanie musimy rozegrać bardziej taktycznie -> skoro nagroda głowna to kilka gier to mogliśmy kupić kilka losów jako grupa, a potem sie podzielic nagroda ;> zdaje sie ze i tak oplacalne.
Jeśli da się dogadać "co kto chce" i "kto ile daje", to można pomyśleć.

Xilk robiliśmy zdjecia jak gralismy w muchy ^^ jestes nawet na nim :D
A faktycznie, zapomniałem o tym zdjęciu :D

Co do Packi na muchy, to Łowcap przyznał mi się w tym tygodniu, że zakupił grę :)

Barn, to nie Twój mąż w 3:04?  :D
Tak to on.

Nadal jestem młody i piękny.
W tym zdaniu prawdą jest tylko "i"  :P
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2018
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 09, 2018, 18:39:46 pm »
nie wiem czy jest sens zakładać osobny topic, ale chciałbym napisać jedno - kogoś ostro pojebało z tą ceną 70 zł za jednodniowy, sobotni bilet na tegoroczny pyrkon. Przyjezdnych to pewno boli mniej, bo i tak brali karnety na trzy dni, ale dla mnie taka cena za wysłuchanie kilku prelekcji jest zwyczajnie chora - przynajmniej jeśli chce się tylko przejść zobaczyć z czym to się je.

No cóż, przynajmniej w niedzielę jest w miarę znośne 30 zł.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2018, 18:41:44 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!