Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 24154 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kaseven

• Blizzard fangirl
Odp: Anime
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 10, 2017, 22:58:50 pm »
Motoko nigdy nie miała takich rozterek.
Całe jej historia sprzed dołączenia do Sekcji 9 została zmieniona. Przy okazji wyjaśniają, dlaczego nie wygląda jak Azjatka.
(click to show/hide)

Meanwhile, po prawie 4 latach ruszył wreszcie drugi sezon Attack on Titan.

Maniaks

« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 11, 2017, 15:55:25 pm »
Mnie tam się podobał ogólnie film. Może fabuła taka trochę papkowata, ale ogólnie klimat i ten gatunek.. mało tego w kinach, a wyszło fajnie. Muzyka i zdjęcia też dobre. A i do Scarlett człowiek się powoli przyzwyczaja i stwierdza, że nawet pasuje ;)

Anime nie oglądałem ;p
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 01, 2017, 21:44:29 pm »
po latach podchodów obejrzałem w koncu ghost in the shell: stand alone complex. Szczerze, jak na anime z takim kultem spodziewałem się czegoś więcej. Już kij z mocno nierówną oprawą (zakładam że to wina tego, że rysowano ją z myslą o kineskopach, a nie 24-calowych monitorach HD), ale samo story było mocno rozczarowujące - arce odcinków proste jak budowa cepa, wydarzenia w finale (w chuj efektownym btw) nie mają specjalnie sensu*, a ostatnia filozoficzna rozmowa sprawia wrażenie wciśniętej na siłę, bo w poprzednim filmie też takie były. Żałować nie żałuję że obejrzałem, bo były też i dobre akcenty (tachikomy!), ale jak na taki hajp pierwszy sezon okazał się mocno... przeciętny.
A, i z całego serca hejtuję ten tani opening w 3d.

*
(click to show/hide)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 14, 2017, 16:40:08 pm »
Ok, obejrzałem drugi sezon - story, opening czy arce odcinków są zdecydowanie lepsze. Wprawdzie finał znowu raz czy dwa mi podpadl
(click to show/hide)
ale summa summarum jestem zdecydowanie bardziej zadowolony niż z poprzedniego

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 11, 2017, 07:11:39 am »
Mając w pamięci peany Moga na cześć sagi Hadesu, postanowiłem odświeżyć sobie w końcu całych Rycerzy Zodiaku (Saint Seiya dla purystów). Nie ukrywam, ze ostatni raz widziałem to ze sto lat temu i niewiele z tego pamiętam, ale... czy to tyylko moje dziury w głowie, czy oni faktycznie puszczali u nas to anime dopiero od połowy serii, jak pojawił się wątek 12 świątyń i strzały w kolanie ateny? Bo ni w cholerę nie pamiętam, bym na RTL7/TVN7 widział kiedyś ten galaktyczny turniej :P

Już pomijam, że jak zobaczyłem że akcja toczy się we współczesnej japoni to zrobiłem takie "whaaaa", wydawało mi się, że to bliżej nieokreślona starożytność z fancy zbrojami :P

Master of Gorzała

• Lewacki głos na Twoim forum
« Odpowiedź #140 dnia: Grudzień 11, 2017, 13:17:13 pm »
Nope. Saint Seiya było puszczane od początku i to ze dwa razy lekko. Jakoś tylko "hype" zaczął się właśnie od dwunastu świątyń.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #141 dnia: Grudzień 12, 2017, 19:55:26 pm »
hm ,może. Ale to dziwne, bo asgard to pamiętam że leciał dwa albo trzy razy, ale tego turnieju galaktycznego to ni w cholerę :P

A z innej beczki - Dragonball super w ostatnim arcu jest lepsze, ale nadal nie wie do końca czym chce być. Z jednej robią ten turniej, że bardziej niż siła liczy się skill i taktyka, a z drugiej i tak sprowadził się do klasycznej napierdalanki, plus "słabsze" postacie typu piccolo czy kuririn wyleciały z niego jak lamusy. Trochę syndrom nowej trylogii SW, niby ogólny zamysł dobry, ale realizacja niekoniecznie.

Master of Gorzała

• Lewacki głos na Twoim forum
« Odpowiedź #142 dnia: Grudzień 15, 2017, 07:41:43 am »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=unIh9vnzZp8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=unIh9vnzZp8</a>
Moda na remake'i jest. Osobiście? Chętnie obczaje. Mam nadzieje tylko, że dramaturgie z oryginalnej serii zachowają, bo wygląda mocno cukierkowato.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #143 dnia: Grudzień 17, 2017, 20:14:02 pm »
cóż, na animacji na pewno nie oszczędzali <patrzy krzywo na DBS>

anyway myślę, że to nie tyle cukierki, co inne możliwości techniczne. I tak jestem pod wrażeniem jak udało im się zachować ten stary styl (DBS to znowu przykład na to, jak bolesna może być transformacja w HD)