Autor Wątek: Ultima Online: Zapomniane Krainy  (Przeczytany 916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dezzmond

  • Wiadomości: 1
Ultima Online: Zapomniane Krainy
« dnia: Luty 20, 2017, 21:50:38 pm »
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Pozwoliłem sobie zawitać na wasze forum jako były członek Obrońców Czarnej Wyspy (nieistniejącego już forum roleplay prowadzącego miedzy innymi turnieje gier takich jak Baldur`s Gate). Wraz z grupką zapaleńców postanowiliśmy przywrócić świetność gry jaką jest Ultima Online. Nie jest to bowiem zwykłe mmorpg, lecz gra, w której można poczuć niepowtarzalny klimat niczym podczas sesji rpg. Poniżej kilka informacji o serwerze oraz kontakt do nas:

Zapomniane Krainy to serwer Ultimy Online nawiązujący do świata fantasy Forgotten Realms stworzonym na potrzeby gry fabularnej Dungeons & Dragons przez Eda Greenwooda. Mechanika oparta jest na odświeżonej i poprawionej wersji oskryptu nieistniejącego już serwera Kraina Cienia wzbogaconego o nowe grafiki i tekstury, które sprawią, że gra nabiera zupełnie nowego klimatu.  Mapa również została nieznacznie przebudowana w taki sposób, aby w naturalny sposób skupiać online w jednym miejscu (neutralnym miastem z bankierem, targiem i karczmą) jednocześnie zapewniając możliwość rywalizacji zarówno militarnej jak i fabularnej, co mają za zadanie spełniać specjalnie lokacje frakcyjne, które nie odbierają konieczności korzystania ze stolicy Krainy.  Nadszedł długo wyczekiwany moment! Ze względu na wasze liczne prośby postanowiliśmy pójść wam na rękę i ruszyć z BETA TESTAMI już za tydzień. Prosimy jednak o wyrozumiałość, gdyż planowany oskrypt nie jest jeszcze gotowy w 100%. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby sprawdzanie funkcjonalności serwera prowadzić równolegle z pracami Ekipy.
Serwer testowy zostanie uruchomiony 27.02.2017 o godzinie 20:00. Ekipa dokłada wszelkich starań, aby dać wam do użytku produkt jak najlepszej jakości. Naszym paliwem jest motywacja, a tą dostarczacie nam właśnie wy. Każdego dnia.
Na pewno są osoby, które kiedykolwiek miały styczność z Ultimą, spędziły przy tej grze lata swojego życia, ale nie wierzą w sukces tego projektu. A może ktoś jeszcze o nas nie słyszał? Zmieńmy nastawienie ludzi wspólnymi siłami, pokażmy jak wielu nas jest! Niech zobaczą na własne oczy, że tej projekt będzie sukcesem!
Gorąco zachęcamy do polubienia i udostępnienia tego postu na Facebooku (https://www.facebook.com/pg/Ultima.Online.Zapomniane.Krainy/) w celach rozreklamowania dzieła, które tworzymy wspólnie, Ekipa i Gracze.
Serwer testowy zostanie uruchomiony w wyznaczonym terminie tylko w przypadku, gdy licznik polubień strony https://www.facebook.com/Ultima.Online.Zapomniane.Krainy/ i  postu będzie wynosił minimum 40 (tylu jest nas aktualnie na chatcie, więc nie jest to wygórowana liczba). W przeciwnym wypadku testy zostaną przesunięte o tydzień.
Prośby o przyznanie konta testowego będzie można kierować do nas od 26.02.2017 za pomocą platformy discord (https://discord.gg/yjT2Kfj) podając nam login konta z forum dyskusyjnego (http://zapomnianekrainy.pl/ipb/). Dane do konta zostaną odesłane w prywatnej wiadomości na forum.

Jednocześnie zachęcam administratorów forum do współpracy i wymiany bannerów.

zsez

  • Wiadomości: 1
Odp: Ultima Online: Zapomniane Krainy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2017, 14:37:21 pm »
Niestety Dezzmont wprowadza was w blad. Swiat stoi na bugach. Bug buga pogania. Ekonomia to dno a ekipa gm lepiej niemowic. 4 proba postawienia serwa widac ze totalne fiasko. Zamienione jedynie grafiki. Pod wzgledem oskrypotowania kompletne dno. Gorszej mapy nie widzialem
[/quote]