Autor Wątek: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie  (Przeczytany 15182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 30, 2016, 13:39:28 pm »
Ne ma przedłużenia, był czas i własnie się kończy i tyle.
Mogłaś dać ostrzeżenie w regulaminie.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 30, 2016, 13:55:39 pm »
dała termin, terminy z reguły, z definicji (nie patrz na poprzednie konkursy ŚP, tylko na świat) są nieprzesuwalne.
nie udawaj przedszkolaka
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 30, 2016, 14:04:08 pm »
Nie wymądrzaj się. Wiesz, jakie były poprzednie konkursy. Gdy ktoś planował nie przesuwać terminów, to ostrzegał przed tym explicite w regulaminie. To dobra praktyka i polecam się do niej stosować. "Explicit is better than implicit" i takie tam, nie trzeba się zastanawiać, co organizujący ma na myśli ani jaki będzie miał humor.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Youkata

  • Wiadomości: 77
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 30, 2016, 14:08:51 pm »
Podjęłam decyzję o nie przedłużeniu przy uprzednim rozważeniu okoliczności. Tyle mam do powiedzenia. Nie można z góry zakładać że na pewno organizator konkurs przedłuży.
Dominium - Rekrutka
_____________________________
Bo trzeba znać tego kto ci robi dobrze.
Pyr pyr pyr

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 30, 2016, 14:25:53 pm »
No dobra, przepadłem, mniejsza o to. Myślę, że na przyszłość lepiej mieć w regulaminie jeszcze przed rozpoczęciem konkursu jasno opisane stanowisko sędziów w sprawie przedłużeń terminu. Wtedy nie trzeba rozważać 'okoliczności'.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 30, 2016, 14:32:08 pm »
Myślę, że na przyszłość należy zakładać, że jeśli jest napisane, że termin jest do 29, to znaczy że termin jest do 29. Bądźmy k*** poważni
a co do magicznego dopisku "termin nie będzie przedłużany" to np konkurs na opis przygody drużyny (druga pozycja w archiwum, tym normalnym, nie prac konkursowych) miał taki dopisek. i jakoś termin został przedłużony. więc gówno taki dopisek znaczy
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 30, 2016, 14:38:05 pm »
Bądźmy k*** poważni
Zastanówmy się lepiej, czemu ta powaga ma służyć. Punktualność sędziów często była większą solą w oczach zaangażowanych ŚPowiczów, niż przedłużanie terminu. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, by dłuższy termin oddawania prac i potencjalnie większe uczestnictwo były dla sędziów problemem.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 30, 2016, 14:51:00 pm »
temu, żeby termin był terminem, a nie komedią. jak dołączałem  do ŚP, standardem były 3 tygodnie terminu. co i rusz było wydłużanie o tydzień, do 4, więc ktoś startowo dał 4 tyg zamiast 3, z zamiarem uniknięcia przedłużki. minęły 3 miechy i każdy dawał 4, po czym przedłużał do 5. za moment będzie 5 tygodni standardu, tylko po to, byś mógł częściej przypominać że zostało jeszcze tyle i tyle czasu.

wczoraj na curse yuki żartowała żeby zrobić konkurs błyskawiczny, 2h na napisanie pracy. jak tak na to patrzę, to może jest w tym metoda-robić konkursy z 1 tygodniem czasu, bo po co więcej jak każdy pisze ostatniej nocy i płacze o przedłużenie
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 30, 2016, 14:52:00 pm »
Bądźmy k*** poważni
Zastanówmy się lepiej, czemu ta powaga ma służyć. Punktualność sędziów często była większą solą w oczach zaangażowanych ŚPowiczów, niż przedłużanie terminu. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, by dłuższy termin oddawania prac i potencjalnie większe uczestnictwo były dla sędziów problemem.

Te potencjalne większe uczestnictwo jest tylko potencjalne, zwłaszcza w twoim przypadku. Jak chciałem przedłużyć konkurs odpisałeś:
Ja stwierdziłem, że mam gdzieś ten konkurs i niczego nie dostarczę.
Także ten, weź ty już spierdalaj.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 30, 2016, 15:22:13 pm »
Draaaaaama  :o

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 30, 2016, 16:05:30 pm »
temu, żeby termin był terminem, a nie komedią. jak dołączałem  do ŚP, standardem były 3 tygodnie terminu. co i rusz było wydłużanie o tydzień, do 4, więc ktoś startowo dał 4 tyg zamiast 3, z zamiarem uniknięcia przedłużki. minęły 3 miechy i każdy dawał 4, po czym przedłużał do 5. za moment będzie 5 tygodni standardu, tylko po to, byś mógł częściej przypominać że zostało jeszcze tyle i tyle czasu.
...nawet nie zauważyłem tej tendencji.
A moje przypominanie pełni ważną rolę: by inni czuli upływający czas i zwiększyć szansę, że jednak coś dostarczą.

Cytuj
wczoraj na curse yuki żartowała żeby zrobić konkurs błyskawiczny, 2h na napisanie pracy. jak tak na to patrzę, to może jest w tym metoda-robić konkursy z 1 tygodniem czasu, bo po co więcej jak każdy pisze ostatniej nocy i płacze o przedłużenie
I to jest myśl. Tydzień-dwa tygodnie z gwarantowanym przedłużeniem. Nie wiem, czy ty jesteś nowy, ale Youkata na pewno i powiem wam, że taka prawidłowość rzeczywiście istnieje, przynajmniej w moim przypadku. Jest dokładnie tak, jak mówisz: wszystkie te tygodnie się dla mnie nie liczą, bo nieironicznie zaczynam prace dopiero, gdy liczbę pozostałych dni mogę policzyć na palcu jednej ręki.
EDIT: może bez tej gwarancji, bo wtedy uczestnicy dojdą do wniosku, że co im za różnica.

Także ten, weź ty już spierdalaj.
Synek, ale ty z takim słownictwem się tu nie pokazuj. Masz reprezentować Królestwo.

A że mi się nie chciało, to tak było, potwierdzam. No co mogę rzec? Nie pamiętam już okoliczności. Inny konkurs, inny czas, inne priorytety. Dla pocieszenia powiem, że to do tej pory był jednorazowy wybryk z mojej strony.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2016, 16:09:23 pm wysłana przez C »

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 30, 2016, 17:10:17 pm »
wczoraj na curse yuki żartowała żeby zrobić konkurs błyskawiczny

Nawet to człowiekowi zabierają -.-
I to nie był żart, tylko poważny pomysł.


I do C, a nie chce mi się cytować. Po cholerę dawać 2+1, skoro od razu wiadomo, że to jest 3?

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 30, 2016, 17:29:10 pm »
A moje przypominanie pełni ważną rolę: by inni czuli upływający czas i zwiększyć szansę, że jednak coś dostarczą.
uzupełniają matołkowany komizm twojej postaci. bo fakt, że to właśnie ty, osoba która od początku terminu co tydzień przypominała ile jeszcze jest czasu, z rozbrajającą szczerością stwierdzasz że robiłeś pracę ostatniej nocy i nie możesz wysłać bo cośtam, po czym żebrzesz o więcej czasu, jest komiczne. i żałosne

przechodząc do rzeczy ważnych, choć niezbyt dla mnie personalnie istotnych-Dollan pracę wysłał? czy ogólnoforowo zdechł i konkurs zmienił się na rywalizację królestwo vs królestwo vs królestwo?
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 30, 2016, 17:46:55 pm »
przechodząc do rzeczy ważnych, choć niezbyt dla mnie personalnie istotnych-Dollan pracę wysłał? czy ogólnoforowo zdechł i konkurs zmienił się na rywalizację królestwo vs królestwo vs królestwo?
Zawsze jest to szansa na podium dla mnie. xD
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kiczfest - Konkurs na najbardziej kiczowate opowiadanie
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 30, 2016, 18:07:25 pm »
nie no, ostatnie miejsce ma mnik, więc niezależnie od tego czy będzie 3 uczestników czy 4 ty masz gwarantowane podium :P
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć