Autor Wątek: O RPGach.  (Przeczytany 3988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: O RPGach.
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 19, 2016, 23:56:55 pm »
Nah, wiem, że w oczach kogos kto dał za nią 40$ (albo lepiej, 70$, bo kolekcjonerka cyfrowa) to niczego nie zmienia, raczej tak tylko mówię czemu za wiele się nie spodziewałem i czemu mam nadzieję, że przy następnej grze wszyscy zaangażowani bardziej się postarają.

Tak mi się skojarzyło, za wiedźmin 3 w dniu premiery był w takiej samej cenie co ta gra.
A był 5 razy dłuższy.

Jak to jest z tym PoE, pdst zawiera cześć tylko gry/historii a reszta jest zapewniona w dlckach czy pdst to zamknięta historia, a dodatki to nowe historie?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: O RPGach.
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 20, 2016, 09:30:05 am »
Z tą długością to różnie bywa. Tzn nie bronię w tym miejscu Tyranny ani nie chcę jeździć po wieśku, ale widzę, że na 3dsie lepiej bawiłem się przy ~20 godzinnych pokemonach niż 100 godzinnym Xenoblade, mimo że kosztoały tyle samo. Ten drugi gdzieś tak koło tej 30 godziny mimo niezłej historii zaczął się już robić monotonny ze względu na powtarzalny gameplay. Generalnie jRPG nigdy nie będą chyba moim ulubionym gatunkiem :X

A co do PoE- nie, plot podstawki jest kompletny i można grać spokojnie tylko w nią. Historia z DLC to zupełnie inny wątek, który toczy się równolegle z "głównymi" wydarzeniami, coś jak Noc Kruka. Traci się najwyżej tyle, że gra z oboma DLC pozwala nabić 4 lvle więcej.

To raczej z DLC jest ten problem, że pierwsze zawiera pierwszą część historii, a drugie drugą, tak więc jeśli kupować White March, to od razu w bundlu "part I+II". Na marginesie polecam, wprawdzie I to taki crawl (co zresztą zapowiadano), ale II jest juz bardzo spoko.

Na osłodę tego dziwnego dzielenia mogę za to powiedzieć, że duża część ficzerów mechaniki,  którą dodawały dodatki, została udostępniona w formie patcha również posiadaczom podstawki :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2016, 09:32:56 am wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!