Autor Wątek: World of Warcraft  (Przeczytany 19636 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 04, 2017, 22:52:19 pm »
Co zaś do siódmego dodatku - a to wojna o azeroth nie toczyła się cały szas? :P Bo z opisu który czytałem na benczmarku brzmiało, jakby troche skonczyly się im już pomysły :P
Hehe, no wiesz, dali super-mega-epicką wojnę z Legionem, no to teraz uznali, że gracze mogą już zacząć rzygać tymi klimatami i totalnie zmienili taktykę na coś bardziej kameralnego i nieopierającego się na schemacie "hej, jesteśmy niby zaprzysięgłymi wrogami blebleble, ale ej, Legion przybył, hurr durr, połączmy siły", tylko na czymś totalnie odwrotnym. I paradoksalnie to im może jeszcze wyjść na dobre :D
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 05, 2017, 00:20:37 am »
Wystarczy posłuchać Sylvannas. Skończyli im się wspólni wrogowie, to znowu zaczęli bić się między sobą. Anyway, będzie Pabdaria 2.0. Zaczyna się od konfliktu, a w powietrzu wisi groźba Old Godow/Void Lordow.
No i wracamy do korzeni. Alliance vs Horde.
Bawi mnie to, że najwięcej malkontentow w stosunku do fabuły wywodzi się z grupy, która nie gra w WoWa. Nie bedzie Warcrafta 4. Deal with it. WoW jest zbyt dobry.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 05, 2017, 09:23:13 am »
W sumie ma to nawet sens, zdziwiło mnie raczej skąd wzięli aż sześć nowych ras i dwa kontynenty gratis (opis brzmiał jak soft-reboot do czasów WC2) :P

W ogóle jak tak teraz patrzę na feature trailer, to ukradli ŚP pomysł na przeniesienie wojny wyspy, by nie psuć kontynentu :< (swoją drogą, alliance rządzi teraz całym zachodem? Bo tereny nieumarłych też były zamalowane na niebiesko)


Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 05, 2017, 18:05:50 pm »
Każda z nowych ras, będzie miała swój introduction quest, który trzeba zrobić na main postaci, żeby w ogóle zagrać takowym altem. Dziwne, ale startują wtedy na 20 lvlu. Co do pochodzenia nowych ras - większość jest z Legionu (dodatku). Po stronie Hordy:
Highmountain Tauren - no chyba nie muszę tłumaczyć. Taureni pochodzący od Hula Highmountain, zamieszkujący Highmountain.
Nightborne - oryginalna wersja elfów, która lekko "zmutowała" pod wpływem Nightwell z Suramaru. Zapewne dołączają do hordy, bo Lady Liadrin - matrona krwawych elfów paladynów - okazała im współczucie i zrozumienie - w końcu krwawe elfy również straciły swoją moc wraz z Sunwell. No i fakt, że Tyrande wzgardziła nimi - mimo pochodzenia z Suramaru.
Zandalari - to akurat nowy nabytek z BfA. To do ich imperium przybywamy w poszukiwaniu sojuszników jako horda.

Po stronie alliance:
Void Elves - lekko naciągane, ale niech będzie. Alleria Windrunner podczas tysiącletniej wojny nauczyła się korzystac z mocy pustki. Zapewne przyuczyła inne elfy, które były wierne alliance (Silver Convenant) w tej dziedzinie.
Lightforged Draenei - Draenei, którzy nie uciekli z Velenem z Argus, ale też nie podzielili losu tych pod przywództwem Hatuuna. Dołączyli oni do Xe'ry i armii światłości. Po upadku Legionu (soon) zapewne nie mają się gdzie podziać, więc dołączają do swych pobratymców w alliance.
dank Iron Dwarves - no to po prostu krasnoludy, które dołączyły w Ironforge do alliance wraz z Moirą Bronzebeard. Są obecne już w Cataclysm, ale dopiero teraz jako osobna "rasa".

Dwa kontynenty - o Kul Tiras czy Zandalarii już dawno było słychać. Kul Tiras już w Warcraft III: TFT za sprawą ojca Jainy - Daelina Proudmoore. Natomiast istnienie Zandalarii zostało potwierdzone wiele razy. Najwyraźniej w Cataclysmie w patchu Rise of the Zandalari, a potem w MoPie podczas ich (części, która odłączyła sie spod władzy króla Rastakhana) sojuszu (ponownego) z Lei Shenem - Thunder Kingiem.

Mam nadzieje, że to wyczerpało temat.

EDIT: Filtr forumowy zmienił nazwę jednej rasy. Na lepsze. :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2017, 21:29:07 pm wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 06, 2017, 18:00:32 pm »
Szczerze mówiąc połowy z tego co napisałeś nie zrozumiałem (lore WC śledzę od wielkiego święta), ale cieszy mnie, że to wszystko ma jakieś uzasadnienie :P No i że sam WoW stanął o własnych nogach i rozwija swoje lore samodzielnie, zamiast mordowac wszystkich kolejnych bohaterów  z WC3, jak to było w pierwszych kilku dodatkach

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 06, 2017, 18:19:29 pm »
No najpierw odstrzelili tych starych, żeby robić miejsce na nowych. Chociaż w nowym dodatku centralnymi postaciami są Thrall (znowu), Jaina, Sylvannas, Anduin i...  Vol'jin. Czyli 4 na 5 (w tym martwy troll) są z W3.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 14, 2018, 16:28:47 pm »
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/warcraft-iii-reforged-mozna-bedzie-sprawdzic-podczas-beta-testow.html

Skoro odświeżają Warcrafta III, to chyba wykrakałem tę szansę na Warcrafta IV :D


Chyba że ja o czymś nie wiem i WC3 średnio działa na wspolczesnych systemach.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 14, 2018, 16:45:42 pm »
Działa dobrze. Raczej chodzi o fakt, ze WCIV nie wyjdzie, wiec robią remake WCIII.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 14, 2018, 17:35:51 pm »
Działa dobrze.
Nie powiedziałbym... U mnie w Podstawce W3 dialogi się pomieszały i w efekcie część scenki była po angielsku, część po polsku, a jeszcze inna nie ma. Nie mówiąc już, że test potrafił lecieć szybko, jakby ktoś wciąż wciskał klawisz "pomiń"... W dodatku jeszcze gorzej, filmiki na początku misji działają dobrze, ale te w środku lub na końcu różnie, tzn. raz potrafią się przewijać, jakby ktoś dawał "pomiń", a innym razem ten sam filmik załapie się poprawnie i mm normalny filmik z dubbingiem ::) :-\
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 14, 2018, 18:04:30 pm »
Jaki patch? Bo ja smigalem na 1.28 (a jest juz 1.29) i gralo.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 14, 2018, 22:37:18 pm »
Jaki patch? Bo ja smigalem na 1.28 (a jest juz 1.29)
A powiesz, gdzie to się sprawdza? Pewnie 1.29, ale pewności nie mam.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 15, 2018, 02:29:42 am »
W menu glownym jest napisane chyba.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 15, 2018, 21:24:29 pm »
Czy ja wiem MoG, to od jakiegoś czasu takie odświeżanie to dość częsta praktyka, by wybadać rynek, czy byłoby ewentualne zainteresowanie na sequel, lub wręcz odświeżenie pamięci o serii przed jego ogłoszeniem. Taktykę tę nagminnie stosował nordic przy danksiders, titan quest czy bodaj spellforce, zaś ostatnio również nintendo przy okazji luigi's mansion.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 15, 2018, 21:29:00 pm »
Tak, ale mamy do czynienia z wymarłym gatunkiem RTSów.
Ponadto Reforge ma byc kompatybilny w multiplayerze z oryginalnym W3, ale w kampanii ma nawiązywać do WoWa (jak chociazby Stratholme).
Z drugiej strony szansa na WCIV jest, ale nie przez najblizsze dwa lata conajmniej.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 15, 2018, 21:42:22 pm »
tia, nie mówię że ta czwórka byłaby za rok, ale imho ten reforge zwiększa na nią szansę, skoro chce im się bawić we wskrzeszanie tych rtsów

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!