Autor Wątek: World of Warcraft  (Przeczytany 19641 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Montana

  • Wiadomości: 3
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 10, 2016, 11:22:43 am »
Ja też nie zaliczam WoW do kanonicznej historii. Według mnie MMO nie jest najlepszym nośnikiem do kontynuowania historii, bo przecież prędzej czy później każdemu znudzi się granie w jeden i ten sam tytuł, a do ostatnich dodatków dotrą chyba tylko najwięksi fani. Mam nadzieję, że Warcraft 4 będzie jednak pomijał wątki z WoW'a lub przedstawi je też w jakiś sposób strawny dla osób, które nie grały w mmo.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 10, 2016, 12:18:07 pm »
Wątpię żeby kiedyś wydali WarCrafta 4. Prędzej World of Diablo czy ze StarCraftem coś.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 10, 2016, 13:45:35 pm »
Dobra, bo widzę, że wy dalej o fabule, a ja tutaj jako affli lock dostałem nerf hammerem i... http://www.noxxic.com/wow/dps-rankings/targets-1-ilvl-865-fight-real/

Ale nie zrobię demo, choćbym skisł.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 03, 2016, 23:27:09 pm »
Korzystając z okazji, jaką był battle chest w filme wróciłem do wewa, gram sobie forsaken hunterem i jest miło.
Teraz tylko uciułać hajsik na lidżion zostało. :3
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 06, 2016, 01:13:58 am »
No, to w tym dodatku będzie to, czego się spodziewałem, czyli inwazja na Argus. Oczywiście najpierw trzeba dorwać Gul'dana, ale to już niedługo, bo w 7.2 już będzie Tomb of Sargeras, jako raid. Biorąc pod uwagę, że ten dodatek ma mieć 4 sezony PVP, a dopiero w 7.2 ma być drugi sezon - szykuje się cholernie długi xpac.
Poza tym, za Broken Isle Pathfindera każda klasa ma mieć innego mounta, będzie rozwinięcie Order Hall campaign, więcej artefaktu w artefakcie i solo content przypominający ten rodem z vanilli (Benedictum/Anathema, czy też quest huntera na epicki łuk). Szykuje się najlepszy xpac ever?
A w przyszłym tygodniu znowu drugie zmiany... Nawet kurde Karazahnowego attunment nie zrobiłem. :(
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 07, 2016, 22:21:07 pm »
Tak z ciekawości, co się dzieje z garnizonami w Legionie, stały się bezużyteczne?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 07, 2016, 22:33:45 pm »
Tak. Przynajmniej raz na tydzień wchodzę na dwóch postaciach na garnizon i nawet ciekawych misji nie ma. Chyba najlepsze to z archeologią. Polowałem na Gronnlinga dla kumpla, ale nie ma też.

Jedyne co, to pewne itemki z tamtego dodatku można craftować, które pomagają w tym dodatku, czyli Goblin Glider Kit z engi czy też drums of fury z leatherworkingu.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 07, 2016, 23:19:25 pm »
Trochę szkoda.
Rozumiem, że Class Order Halls przejęły ich rolę?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 07, 2016, 23:34:02 pm »
Tak. W raczej okrojonej formie. Championi zamiast followerów. Jest ich tylko 8 na klase (teraz doszedl Moroes jako ogolny follower), mozna uzywac tylko 5, w tym jednego jako combat ally.
No i poza tym wysylamy na misje, ktore daja eq dla championow, kase, ew. questy na dungeon lub raid. Polegaja na tym, ze dostajemy questa np. Na Maw of Souls Mythic i po zrobieniu tego dungeona dostajemy skrzynke z randomowym lootem z tego dungq.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 08, 2016, 22:49:34 pm »
No, to w tym dodatku będzie to, czego się spodziewałem, czyli inwazja na Argus. Oczywiście najpierw trzeba dorwać Gul'dana, ale to już niedługo, bo w 7.2 już będzie Tomb of Sargeras, jako raid. Biorąc pod uwagę, że ten dodatek ma mieć 4 sezony PVP, a dopiero w 7.2 ma być drugi sezon - szykuje się cholernie długi xpac.
Wyciągają najcięższą artylerię (Legion i Argus), uśmiercają najbardziej ikonicznych bohaterów - pachnie mi to ostatnim dodatkiem do WoWa.

Z innej beczki - nowy klasowy mount dla priesta. Najpierw padłam i kwiczałam, a teraz stwierdzam, że koniecznie chcę to zdobyć :D
https://youtu.be/CEtLWdDDHOM?t=1m10s

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 08, 2016, 23:35:36 pm »
Ostatnim? Blizz ma podobno jeszcze kupe pomysłów na dodatki. No i po prostu moim zdaniem robi drugą fale bohaterów. Podejrzewam również, że skoro lecimy na Argus, a Varian nie żyje, to Anduin pobierze nauki u Turalyona. W końcu on też na początku był priestem, by w końcu zostać paladynem.
Poza tym, nie widać póki co na horyzoncie N'zotha. Czyżby dodatek w pełni poświęcony Starym Bogom się szykował? Czy może w którymś patchu go wtrącą? Co z Azsharą? Liczyłem na to, że właśnie dostaniemy combo Azshara plus N'zoth w jakimś momencie dodatku.
Mounty robią wrażenie. Podoba mi się Air Elemental dla Szamka.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 20, 2016, 15:42:42 pm »
pachnie mi to ostatnim dodatkiem do WoWa.
Takie pogłoski słyszałem lata temu. Po Kataklizmie miały być dwa bardziej ogólne dodatki, a potem ostatni, poświęcony Płonącemu Legionowi, z Sargerasem jako ostatnim bossem. Jak na razie zgadza się prawie wszystko, poza tytułem (ktoś pisał o "Rise of the Legion").

Być może jednak Activision-Blizzard będzie robił dodatki tak długo, jak gra jest rentowna. Ale skoro czas jakiś temu przestał publikować informacje o liczbie subskrybentów... zobaczymy.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 29, 2016, 14:16:17 pm »
Tak, w sumie to to chyba ma sens, by Legion był końcem WeWa. Pomyślmy nad tym: gdzie jeszcze moglibyśmy zajść - już nie pod względem fabuły, ale jako postacie? W waniliowym byliśmy bezimiennymi żołnierzami. W Płonącej Wyprawie Krzyżowej - bezimiennymi czempionami. We Wkurwie Króla-Licza awansowaliśmy do rangi bohaterów światłości. W Kataklizmie razem z Furionem i Thrallem (największym zbawicielem wojennym) ratowaliśmy świat. Gdy wkraczaliśmy na oślep w mgły Kung-Fu Pandy, stworzyliśmy własne warownie. Walcząc w innej czasoprzestrzeni z Draenorskimi Watażkami... nie bardzo wiem, co tam się działo. Nadal dowodziliśmy warowniami? Wreszcie w Legionie staliśmy się szefami wszystkich szefów, przywódcami wszystkich $KLASA_KRESKÓWKI_(ANG._"TOON")_(INACZEJ_"POSTACI"). Na dodatek posiadamy potężny artefakt. No już większe zaszczyty spotkać nas nie mogą.

Parę WoWowych obrazków, których nigdy nie miałem okazji wrzucać. Pamiętacie, gdy Frostmourne miał być przedmiotem klasy artifact (wyższy od legendary) i miał być tylko jeden na realm, i jeszcze na dodatek czynić jego posiadacza następnym Królem-Liczem?... Sześć lat później każdy paladyn ma biegać ze swoim własnym Spopielaczem. (Nie wiem, czy tak faktycznie jest, czy może w Legionie jest sens korzystać z innych broni, niż swoich artefaktów.)



Alternatywna okładka rozszerzenia, o którym na dobrą sprawę nic nie wiem, poza olbrzymią czerwoną flagą ostrzegającą przed fatalną fabułą zawierającą podróż w czasie czy inne międzywymiarowe szenanigany (brakuje mi w tym momencie dobrego polskiego słowa).



A tutaj rozwinięcie starego obrazka z czasów Mgieł, przedstawiający to, jak zgorzkniały fan starych WoWów widzi kolejne dodatki.



Miałem jeszcze jeden bardzo fajny, taki mangowy o Lich Kingu i jego rycerzach śmierci, osobliwie o najpotężniejszym z def najtów, Bolvarze Fordragonie... ale widocznie zapomniałem go ze sobą zabrać. No cóż, innym razem.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 29, 2016, 14:59:12 pm »
Na dreanorze bylismy commander i kierowaliśmy podbojem dreanoru.
w mgłach pandarii dalej jesteśmy czempionem azeroth.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 29, 2016, 17:50:33 pm »
Na Draenorze byliśmy tytułowani "General".

W Legionie tytułują nas "champion".

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta