Autor Wątek: Dragon Age  (Przeczytany 22343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Dragon Age
« dnia: Sierpień 16, 2013, 22:32:23 pm »
Gracie? Graliście? Macie zamiar grać? Denerwuje lub urzeka Was coś w tej grze? Macie problem? Utknęliście z fabułą? Chcecie pochwalić się postępami w grze? Pisać, pisać, trzeba nabijać posty!

Ja obecnie gram człowiekiem wojem bronią dwuręczną, krąg uratowany, Connor uratowany, Leliana już mie kocha, właśnie wybieram się zrobić jej quest, Sten odzyskał miecz, niebawem zaatakuje mnie Zevran.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2014, 18:05:23 pm wysłana przez Testoviron »

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2013, 22:40:47 pm »
Grałem, zacząłem grę chyba ze trzy razy różnymi klasami i rzuciłem w kąt. Nie lubię erpegów wymieszanych z simsami, przez co nie ma w nich dubbingu głównej postaci. + słabe tekstury, animacje i interfejs. Ogólnie DA wspominam jako produkt odpychający w każdym calu.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2013, 22:48:12 pm »
Przeszedłem raz, nie było źle, chociaż z tego systemu 4 hirołsów nie korzystałem i grąłem tylko swoim magiem, w kilku momentach przymuszałem się do przejścia, ale gra mimo wszystko bardzo dobra, nie cierpiałem i nie cierpie pustki.  Ta gra jak dla mnie jest na 1 raz, za drugim podejscie szybko sie nudzi, szczególnie na głębokich ścieżkach.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2013, 22:48:47 pm »
Zabawne, że już nawet w "Saints Row", czyli w wannabe-GTA sandboksie z możliwością stworzenia własnej postaci, udostępniono możliwość wyboru głosu (2 męskie, 2 kobiece i głos zombie), a w DA i TES-ach nie.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2013, 23:13:23 pm »
w DA:O jest wybór głosu, ale tylko tych tekstów które nasz hero wali podczas walki. ;)
A w Saint Row, jest raczej mniej linijek dialogów niż w DA:O, za to w DA 2 masz full dub, ale tam praktycznie rzecz ujmując, wybierasz gotową postać. :)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2013, 23:42:46 pm »
Właśnie, da się jako tako popykać w DA2? Bo słyszałem, że gawno straszne. Nie wiem czy brać.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

BloodMess

  • Wiadomości: 67
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2013, 23:49:09 pm »
Mnie się DA:O bardzo podobało, przeszedłem grę trzy razy, trzema różnymi postaciami. Fakt, gra czasami nuży, ale jest bardzo spoko i chętnie do niej wracam ;)

Za to muszę w końcu ogarnąć dodatek do pierwszej części ;D ale to może jak znowu zrobię kolejną postać ;p

Zaś co do DA2 niestety nic nie wiem. Również słyszałem, że to niezbyt udana produkcja. Oby 'trójka' była lepsza ;)
Wielki Klasztor * Wtajemniczony

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 16, 2013, 23:51:45 pm »
W porównaniu do DA:O, tak, to DA 2 gówno, już zacznijmy od wagi, DA:O full dlc 20+ gb, DA 2 full dlc 6 gb. Lokacje uber monotonne, zasadniczo: 1 mapa do jaskini, 1 mapa do piwnicy, 1 mapa do wnętrza domu, tylko podane w różnych wariantach, tj, raz wchodzisz od dupy strony, raz pół zablokowane, ale po 2/3 razach znasz już je na pamięć, rozumiem, jakby gra toczyła się w wielkim świecie, ale tu do kuhwy nędzy wszystko dzieje się w mieście i okolicach! Jak dla mnie gameplay jest łatwiejszy i lepszy niż w DA:O, ale fabuła w DA 2 zasadniczo ssie. Ja dałem rade grac w to do 2 aktu, potem uj mnie strzelił przez monotonne lokacje i to że wszędzie w nocy atakują Cie stada wrogów, jak w jakimś yeabanym hack'n'sleshu i jeszcze Ci się przeciwnicy spawnuja z dupy. Totalnie nie polecam.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

MrFros

  • Wiadomości: 57
    • Zapraszam na mój kanał YT
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 16, 2013, 23:57:07 pm »
Ja grałem w tą grę i bardzo dobrze mi się ją wspomina może nie była idealna ale historia i fabuła były naprawdę fajne, fakt nie było głosu bohatera w dialogach ale jak na czasy produkcji gra ładnie wyglądała wizualnie i jeszcze ta klimatyczna muzyka i sam klimat Fereldenu i plagi to gra która mnie poruszyła a takich jest naprawdę nie wiele.
Akolita Podziemia

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 20, 2013, 22:04:28 pm »
Grałem już jakiś czas temu i bawiłem się całkiem zacnie. Jednak za każdym razem, nieważne jak dobrze bawiłem się w Redcliffe, Denerim, Wieży Kręgu czy lokacjach z DLC-ków, to wszystko psuł etap w Orzammarze. Całe te krasnoludzkie intrygi potrafiły przynudzić, a błąkanie się pod Głębokich Ścieżkach to była w moim wykonaniu jedna, wielka parada faila. Czasami po prostu rzucałem zapis w diabły, bo ta lokacja doprowadzała mnie do szału. Ale w 90% gra została przeze mnie odebrana bardzo pozytywnie i wciąż ciepło ją wspominam. Może nawet wkrótce znowu do niej przysiądę, a potem z marszu zaliczę jeszcze dwójkę.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 21, 2013, 00:41:40 am »
Orzammar jest banalny. :F A Dragon Age II jest bardzo dobrą grą, fabułą moim zdaniem przewyższającą Dragon Age: Origins. Przynajmniej nie ma sztampowego ratowania świata i Bioware'owskiej "czwórki".
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Hevo

  • Wiadomości: 189
  • Awesome One
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 21, 2013, 01:23:55 am »
Gram właśnie łotrzykiem. Jestem po Ostagarze, odwiedziłem Perłę, aby zostać szampierzem i właśnie wybieram się do Redcliff ( czy jak to się tam pisze)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 21, 2013, 08:57:47 am »
wszystko psuł etap w Orzammarze. Całe te krasnoludzkie intrygi potrafiły przynudzić, a błąkanie się pod Głębokich Ścieżkach to była w moim wykonaniu jedna, wielka parada faila.
zazdrościsz projektantce waginy i pracy w branży, szowinistyczny hejterze >:U

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 21, 2013, 17:26:23 pm »
Cytuj
wszystko psuł etap w Orzammarze. Całe te krasnoludzkie intrygi potrafiły przynudzić, a błąkanie się pod Głębokich Ścieżkach to była w moim wykonaniu jedna, wielka parada faila.
Podbijam, najnudniejszy i najgorszy etap chyba cały DA, gorsza jest tylko pustka. (chociaż na niej można sobie fajnie staty nabić :D)

http://www.youtube.com/watch?v=dIEP6cKeClM Z najnowszego DA. :>
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 21, 2013, 17:42:53 pm »
Cytuj
A Dragon Age II jest bardzo dobrą grą, fabułą moim zdaniem przewyższającą Dragon Age: Origins. Przynajmniej nie ma sztampowego ratowania świata i Bioware'owskiej "czwórki".

Za to nowi towarzysze są dość słabi (tylko Varric trzymał jakiś poziom, pozostałych nawet z imienia nie pamiętam) a samo Kirkwall wydaje się dość ubogie w porównaniu do miast z jedynki.
Cytuj
zazdrościsz projektantce waginy i pracy w branży, szowinistyczny hejterze >:U

Już taki ze mnie zimny drań.

Cytuj
gorsza jest tylko pustka.

Pustka była nie tyle nudna, co strasznie zawiła. Jak się rozgryzło co trzeba zrobić, żeby dostać się do głównych demonów, to reszta szła gładko. A poszczególne koszmary były zaprojektowane ciekawie.