Autor Wątek: Przymierze z Wall Street - Karty Postaci  (Przeczytany 1876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Przymierze z Wall Street - Karty Postaci
« dnia: Sierpień 15, 2016, 15:50:00 pm »
Przymierza z Wall Street - Karty Postaci


Nie, nie, nie! Nie możesz wyjść tak po prostu między tutejszych ludzi! Spójrz na siebie, nie wyglądasz raczej na "tubylca". Ogarnij się, znajdź jakieś ziemskie ciuchy, i na Arcanusa, poproś jakiegoś maga żeby zaczarował ci twarz! Jeszcze ktoś cię weźmie za diabła albo coś. A potem wymyśl sobie nowe życie, bo trochę tutaj posiedzimy.

Imię i nazwisko - niezależnie od tego, jakie imię nadali wam rodzice jeszcze w ojczyźnie, teraz trzeba umiejętnie wtapiać się w tłum. Potrzebne jest nowe imię i nazwisko, a stare można co najwyżej zachować jako przydomek dla braci i sióstr.
Wiek - zarówno oficjalny (w którym utrzymują cię potężne czary Przymierza) jak i ten prawdziwy, niewtajemniczeni raczej nie powinni wiedzieć, że macie ponad cztery wieki na karku.
Poglądy - chcesz odbić ojczyznę by wszystko mogło być jak dawniej czy może wolisz zostać tutaj i budować swoją potęgę w "nowej ojczyźnie"? Krótka piłka - Powrót czy Pozostanie?
Ranga - możesz sobie być kim chcesz w ziemskiej społeczności, ale pamiętaj, że wciąż jesteś członkiem Zakonu i obowiązuje cię zakonna hierarchia.
Wygląd - po przybyciu na Ziemię mogła zajść konieczność magicznego... zamaskowania pewnych elementów wyglądu zewnętrznego, które dla tubylców mogłyby być dość trudne do zaakceptowania. Albo dla samego kaprysu, w końcu nadarzyła się okazja jaka nigdy wcześniej. W ostateczności, można nosić się tak samo od czterystu lat. Albo zrzucać maskę "normalnego" człowieka we wtajemniczonym towarzystwie.
Charakter - nadnaturalnie długi żywot miał prawo nieco pomieszać w osobowościach. Może być tak, że z dawnego Ciebie nie zostało nic poza skorupą, albo wręcz przeciwnie - mimo przeciwności losu, nie straciłeś swej osobowości.
Ubiór - w zależności od wykonywanego zawodu, pozycji społecznej czy chociażby kaprysu, każdy może mieć inny styl.
Umiejętności - pobyt na Ziemi wymusił na nas nauczenie się nowych rzeczy, by przetrwać. Ale oprócz nich, może wciąż masz w zanadrzu jakieś nadprogramowe (z puntu widzenia tubylców) zdolności? Wiadomo, że nie obnosimy się z naszymi zdolnościami magicznymi i innymi takimi, ale mogą się kiedyś jeszcze przydać.
Życiorys oficjalny - umówmy się, oficjalnie żyjesz najwyżej kilkadziesiąt lat i w razie, gdyby ktoś zaczął drążyć, musisz mieć przygotowane odpowiedzi na każde możliwe pytanie. Skąd pochodzisz, kim byli twoi rodzice, gdzie studiowałeś - zastanów się dobrze.
Życiorys prawdziwy - a tak między nami, wiek, że masz ponad czterysta lat na karku. Teraz powiedz, jak to było, szczerze. Co robiłeś przez ten czas, pod jakimi nazwiskami występowałeś, co osiągnąłeś i do czego dążyłeś.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2016, 21:45:11 pm wysłana przez Dollan »