Autor Wątek: Randomki wardasza  (Przeczytany 1934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Randomki wardasza
« dnia: Sierpień 12, 2016, 14:02:32 pm »
Temat zbiorczy do komentowania, radzenia, dyskutowania i dzielenia się pomysłami i spostrzeżeniami na temat rozmaitych pojedynczych opowiadań mojego autorstwa, które co jakiś czas będą się pojawiały na portalu. Serie opowiadań, które (mam nadzieje) pojawią się za jakiś czas, będą miały odrębne tematy.

Opublikowane opowiadania:
Zderzenie nad Iranem - opowiadanie, dyskusja
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2016, 15:09:02 pm wysłana przez wardasz »
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Randomki wardasza
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2016, 15:07:38 pm »
Cytuj
Wyszliśmy z sali odpraw. Kolejna prosta misja, eskorta startujących z Nevatim w Izraelu A-10, atakujących lotnisko w Teheranie. Raporty o pojedynczych Su-24, zestrzeliwanych jak kaczki przez nasze lotnictwo, głównie bazujące na sąsiednim USS Abraham Lincoln Super Hornety, budowały atmosferę triumfu. Także fakt, że używane głównie do ataków przyfrontowych guźce wysyłane są do Teheranu świadczył, że na lądzie sytuacja ma się podobnie dobrze jak w powietrzu, a wojna chyli się ku końcowi. Cokolwiek jeszcze zostało w rękawie Irańczyków, wyląduje w częściach gdzieś pośrodku pustyni.
WIĘCEJ

Opowiadanie napisane już parę lat temu w czasie kilku nudnych lekcji, ostatnio przepisane na kompa i poprawione. Inspirowane misją "Polowanie" w Battlefield3 oraz jednym z rozdziałów książki "Dywizjon 303".

Zapraszam do dyskusji.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć