Autor Wątek: [ŚP] Sesja RPG - głosowa  (Przeczytany 14685 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 18, 2016, 19:20:51 pm »
Imię: Vitor
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca skarbów
Wiek: 33 lata
Wygląd: 175 cm wzrostu, średnio-zbudowany, krucze średnio przystrzyżone włosy, brak zarostu. Oczy piwne, brak blizn bądź tatuaży.
Charakter: Vito uważa się za osobę honorową, ponieważ twardo trzyma sie własnego kodeksu postępowania. W niektórych miejscowościach uchodzi jednak za hienę cmentarną. Co wskazuje, że ten kodeks został stworzony w bardzo elastycznej formie. Jest święcie przekonany o własnej racji i "nigdy się nie myli".
Umiejętności: Vitor jest niezłym handlarzem i poszukiwaczem skarbów, potrafi na oko ocenić wartość nabytych przedmiotów. Umie zakładać i rozbrajać pułapki, otwierać zamki. Potrafi posługiwać się krótkim mieczem prostym i procą.
Uzbrojenie: Krótki miecz, proca
Ubiór: Dobrej jakości ubrania wędrowca, koloru brązowo-granatowego.
Ekwipunek: Plecak, szpadel, mały kilof, mapy, weksle pieniężne, mieszek z pieniędzmi, suchy prowiant, lina, nożyki, osełka, manierka, latarnia, miska, łyżka, kamyki do procy, lniany materiał.
Historia: Vitor od dzieciństwa interesował się historią i pieniędzmi. Gdy wyruszył w świat ze swej małej mieściny w wieku 18 lat, postanowił połączyć oba zamiłowania. "Zaginione artefakty prędzej, czy później trafią w bogate ręce" powiadał "Prędzej... jak zapłacą".
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2016, 17:32:38 pm wysłana przez Lowcap »

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 19, 2016, 00:51:32 am »
Imię: Wilhelm
Rasa: Człowiek         
Zawód : Łowca nagród
Wiek: 42
Wygląd: Wyższy niż przeciętna, średniej budowy. Na głowie ma rzadkie, ciemne blond włosy. Oczy koloru stali. Przez większość czasu jego twarz pokrywa ciemna przecina. Jego ubranie składa się z prostych, brązowych spodni, butów o długich cholewach koszuli, długiego, skórzanego płaszcza i kapelusza z dużym rondem już nieco oklapniętym z jednej strony przez lata użytkowania.
Uzbrojenie: Miecz długi, potężna kusza napinana korbą, bełty, sztylet.
Ekwipunek: mieszek z pieniędzmi, fajka, tytoń, kaganek, buteleczka oleju, czyste bandaże, bukłak alkoholu, zioła lecznicze, mały moździerz, butelka z utwardzanego szkła.
Charakter: Traktuje swoją pracę jako pracę. To znaczy, że nie czerpie z niej jakieś wielkiej przyjemności, robi to głównie dla pieniędzy i stara się nie zadawać zbyt wielu pytań przy przyjmowaniu zlecenia. Nie gardzi dobrą kompanią. Po latach pracy zrobił się jednak marudny.
Zdolności: Wilhelm jest przede wszystkim dobrym tropicielem. Potrafi oczywiście posługiwać się posiadaną bronią w dobrym stopniu. Łowca potrafi również tworzyć proste opatrunki i podstawowe lekarstwa. 
Historia: Jako 15 letni chłopiec Wilhelm wyruszył z rodzinnego domu uciekając przed biedą, która ogarnęła jego wioskę. Przez lata błąkał się po Imperium szukając ryzykownej, acz dobrze płatnej pracy. Gdy dorósł swoją karierę skupił na tropieniu i łapaniu lub zabijaniu poszukiwanych ludzi w całym Starym Świecie. Mimo swojej specjalizacji nie gardzi inną pracą jak eskorta czy poszukiwanie skarbów.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2016, 14:40:28 pm wysłana przez Fenrir »
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 19, 2016, 16:34:50 pm »
Imię: Tasir
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca potworów
Wiek: 38
Wygląd: Dość wysoki, średnio zbudowany jegomość, z krótko przystrzyżonymi włosami, wąsami i kozią bródką. Odziany w skórzane spodnie i takąż kurtę.
Uzbrojenie: Łuk refleksyjny oraz dwa sztylety.
Ekwipunek: Przy lewym goleniu niewielki kołczan, sakwa z kilkoma monetami, suchym prowiantem oraz ziołami leczniczymi, a w jukach większy zapas strzał, prowiantu oraz krzesiwo, miska, łyżka i nóż.
Charakter: Szczery, co wielokrotnie pakowało go w kłopoty, ale mimo wszystko zawsze stara się rozwiązać spory polubownie, w czym pomaga jego niewrażliwość na obelgi. Poza tym typowy obserwator, zawsze lubi wiedzieć wszystko.
Zdolności: Strzelanie z łuku, oprawianie zwierzyny, poruszanie się po lesie, dobrze widzi w ciemności. Słaby w walce wręcz
Historia: Od młodych lat szwendał się po krainie polując na zwierzynę, nigdzie nie zagrzał dłużej miejsca, z rzadka przyłączał się do niewielkich grupek podróżników.

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 19, 2016, 22:53:33 pm »
Sesja się odbyła, gracze byli zadowoleni, podobnie jak obserwatorzy i MG. Można se dopisać odpowiednie plusy czy co tam macie jako nagrody za aktywność
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć