Autor Wątek: [ŚP] Sesja RPG - głosowa  (Przeczytany 16432 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 08, 2016, 13:41:30 pm »
masss mój lluk
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 08, 2016, 13:49:47 pm »
Postaram się być, ale nic nie gwarantuje.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 08, 2016, 16:28:55 pm »
Melduję się!
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 01, 2016, 22:08:41 pm »
Ciężka noc pod trzema piórami
Lasy leżące nad brzegami Reiku nie ucierpiały zbytnio w czasie inwazji sił chaosu. Od czasu do czasu trafi się gdzieś na stado zwierzoludzi czy jakiegoś mutanta, aczkolwiek takie przypadki należą do rzadkości. Co nie oznacza że podróż przez nie, nawet głównymi traktami, należy do najłatwiejszych, najprzyjemniejszych i najbezpieczniejszych.

Od trzech dni jesteście w drodze. Trzy dni w siodłach, na wietrze, sypiając na przydrożnych polankach, żywiąc się suchym prowiantem. Jakby tego było mało, pogoda zaczyna się psuć. Co was posłało w tą podróż? Jakie kłopoty wzywają, jakie zlecenia na was czekają, jakie wieści niesiecie? W tym momencie mało to istotne. Cokolwiek jest celem podróży, jest jeszcze daleko.
Przed wami horyzont znaczy słup dymu. Przydrożny zajazd, karczma, coś w tym guście. Ciepło, porządny posiłek, jakieś porządniejsze posłanie, może nawet trochę rozrywki po monotonnej podróży. Czy aby na pewno?

---------------------------------------------------------------------------------------

Po kilku Łowcowych sesjach ŚP, czas na małą odmianę. Zapraszam na sesję Warhammera Fantasy, dla tych co znają to powiem, że druga edycja. I dodam, że to MOJA druga edycja, mistrzem wiedzy o świecie nie jestem, więc może on odbiegać od tego co piszą w podręczniku. Dla tych co nie znają... puki co powiem tylko, że fantasy, po więcej zapraszam na Cursa, chętnie o świecie opowiem szeroko i wyczerpująco. Mimo że wystarczy dość wąska wiedza, jako że sesja nie zahacza zbytnio o szczególne smaczki świata i nawet powierzchowna jego znajomość starczy. Upraszam przy tym, aby z pytaniami przychodzić do mnie, nie innego znawcy świata-jak pisałem wyżej, moja wizja warmłota może się "nieco" różnić od podręcznikowej, czy tym bardziej innego gracza/mistrza.

Co do postaci-macie być drużyną poszukiwaczy przygód, najemników czy czymś takim. Znacie się od pewnego czasu, podróżujecie razem, pracujecie razem. Walczycie razem i zabijacie razem. Jesteście w drodze z Nuln w kierunku północnym, ew na odwrót. Powód podróży dowolny, jak nie sprecyzujecie nic się nie stanie. Postacie nie mają być ciotami, żyją na szlaku już jakiś czas i znają się na swojej robocie, ale bez przesady. Smoka nie zabijecie. Tuzina zbrojnych też samemu nie zdzierżycie. Z racji kształtu fabuły (i własnej wygody) muszę nałożyć bana na magów oraz członków wpływowych organizacji. Żadnych licencjonowanych łowców czarownicy, imperialnych gwardzistów, agentów wywiadu, wyższej szlachty czy innych ludzi (i nieludzi) z takim mianem/tytułem, że plecy im niepotrzebne.

Zagramy najpewniej 12 XI, choć jakby się błyskawicznie ekipa zebrała jestem gotów nawet poprowadzić 5 XI (oba dni to soboty). Najchętniej zacząłbym już o 18-19, jako że nie jestem pewien jak się potoczy sesja i ile zajmie. Oczywiście gramy na Cursie, mikro jest wymagane. Postacie pisać w postach poniżej, przede wszystkim potrzebuję charakteru, EQ i zdolności, mile powitam historię.
Nie napisałem wcześniej, napiszę teraz, gramy 19-tak jakby ktoś jeszcze chciał dołączyć.

Na zakończenie zaznaczę, że od chętnych będę wymagał nieco inicjatywy w czasie sesji. Jeśli bezrefleksyjnie zjecie kolację i pójdziecie spać, sesja skończy się w 5 min. Z tego też względu odradzam postacie wybitnych samotników, mających w dupie cały świat.

Lista Graczy
-Łowcap
-Fenrir
-Paladyn Łowca
-
-
-
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2016, 12:27:51 pm wysłana przez wardasz »
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 01, 2016, 22:51:48 pm »
I'm in.

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 02, 2016, 15:00:07 pm »
Jeżeli sesja odbędzie się 5 to ja się piszę. 12 niestety nie mogę się zjawić.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 02, 2016, 15:45:45 pm »
Jak pisałem, mi zajedno który termin to będzie. Tak więc sprężać się i postacie pisać, to jeszcze w tym tygodniu zagramy.
W sumie to równie dobrze to może być kolejna sobota, 19 to bodajże będzie. Albo gdzieś w tygodniu, jak się uda termin znaleźć.
No, ale puki co niech się więcej osób zgłosi.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 02, 2016, 16:34:26 pm »
Sesja będzie tylko w uniwersum czy też mechanice Warhammera? 
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 02, 2016, 17:40:56 pm »
raz-nie przepadam za zbytnim naciskiem na mechanikę tak ogólnie
dwa-nienawidzę bardziej złożonej mechaniki na sesjach skypowych/cursowych/jakichkolwiek głoso-internetowych
trzy-mechaniki warmłota, (czy szerzej mówiąc-mechaniki k%) nienawidzę serdecznie.
słowem-mechanika autorska drastycznie uproszczona. swe umiejętności opiszcie fabularnie, nie mechanicznie (bez cyferek)
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 04, 2016, 19:12:19 pm »
Jutro nie mogę.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 04, 2016, 20:10:21 pm »
aha...
gadałem z paladynem łowcą, byłby chętny grać, ale też średnio ma czas w najbliższym czasie. mówił że potem, 19, dałby radę. a jak u was z tym terminem?
albo inaczej, może nie sobota a co innego? pt za tydzień? wolnej jest, przynajmniej od pracy, bo ktoś może znikać na jakieś uroczystości
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 04, 2016, 20:49:48 pm »
Ja nie mogę tylko 12.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 04, 2016, 21:12:07 pm »
Powinno mi pasować.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 13, 2016, 15:39:38 pm »
Poprawiłem datę i listę graczy. Przypominam o pisaniu postaci, wolałbym je mieć wcześniej niż 5min przed sesją.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: [ŚP] Sesja RPG - głosowa
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 18, 2016, 18:14:20 pm »
jutro gramy, a przynajmniej mamy grać, jak tam idzie kminienie postaci?
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć