Autor Wątek: E3 2016  (Przeczytany 14083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 16, 2016, 17:39:59 pm »
zalezy jakiego kompa masz obecnie, bo na niego i tak wychodzi w 90% to samo. Dlatego wlasnie kupilem 3dsa, bo takich gier jak na niego w takich ilosciach na innych platformach nie ma, a do tego kompatybilny ze starym DSem - razem to gry z 14 lat do nadrobienia.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 16, 2016, 17:44:15 pm »
Heh, to jest właśnie jeden z powodów, dla których chciałbym nabyć PS4, CK na kompie mi ledwo zipie, o nowym Wieśku czy DS nie wspominając :D Po za tym, nigdy nie miałem konsoli, a nie powiem, jara mnie gra na nie na malutkim monitorku, a na dużym ekranie telewizora.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 16, 2016, 17:51:34 pm »
ja po prostu kupiłem dwumetrowy kabel HDMI i gram na tv bez problemu jak mnie najdzie :P choć częściej słuzy mi jednak do filmow, bo nie dorobiłem się jeszcze bezprzewodowego pada czy klawy

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 16, 2016, 17:52:58 pm »
Mam po prostu dylemat, czy kupić PS4 czy zainwestować 2.5 koła w kompa. Póki co skłaniam się do PSa.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 16, 2016, 17:54:23 pm »
nwet jesli ps4, tto nie ma sensu przed premierą PS4k. Ceny moze spadną.

Choć ja i tak bym kompa brał, bo CK i inne strategie paradoxu, bo Pillarsy i inne klasyczne rpgi, bo więcej indie, bo i tak ma te same blockbustery co PS4 za wyjątkiem dwóch czy trzech gier jak uncharted

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 16, 2016, 17:57:30 pm »
Cytuj
nwet jesli ps4, tto nie ma sensu przed premierą PS4k. Ceny moze spadną.

Od tego zaczęliśmy :D

Cytuj
Choć ja i tak bym kompa brał, bo CK i inne strategie paradoxu, bo Pillarsy i inne klasyczne rpgi, bo więcej indie, bo i tak ma te same blockbustery co PS4 za wyjątkiem dwóch czy trzech gier jak uncharted

Paradoxy to mi zipią na moim podobnie jak Pillars :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 16, 2016, 18:00:30 pm »
ta, ale dlatego mówię ze bym jednak 2,5k władował w kompa, by nie zipały, a i cos nowszego dobrze działało :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 16, 2016, 18:03:14 pm »
Będę się musiał dosyć mocno nad tym zastanowić i ogarnąć co uda mi się za te 2,5 koła stworzyć. Wracając do E3, to podobno jakiś nowy TES ma wyjść, mógłby ktoś przybliżyć temat.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 16, 2016, 18:13:33 pm »
to taki trolling ze strony beth, wychodzi po prostu nieco ładniejszy skyrim na Ps4 i xbone. bo tego starego sobie nie włączysz (brak kompatybilnosci wstecznej). Żadnego prawdziwego nowego TES nie ma.

A co do pc jeszcze, akurat wychodzą nowe generacje proców i grafik, wiec za te pol roku cos fajnego za 2,5k sie zlozy, o ile ofc zlotowka nie bedzie leciala na ryj w takim tempie jak obecnie :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 16, 2016, 18:17:03 pm »
Szkoda, zagrałbym bym sobie w jakiegoś fajnego RPGa.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 16, 2016, 18:27:11 pm »
Jak UK nie wyjdzie z unii, to złotówka nie powinna polecieć. Za 2,5k można już zacnego kompa złożyć.

Odświeżony Skyrim ma być w 64 bitach, czyli będzie można załadować jeszcze więcej modów jednocześnie.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 16, 2016, 19:10:11 pm »
idę o zakład że niezależnie czy wyjdzie czy nie to złotówka będzie lecieć :p


Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 18, 2016, 12:40:35 pm »
Odświeżony Skyrim ma być w 64 bitach, czyli będzie można załadować jeszcze więcej modów jednocześnie.

To już nie jest problemem, bo są mody, które zwiększają maksymalne zużycie pamięci, więc ez można po kilkaset pluginów mieć.

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 20, 2016, 12:26:33 pm »
Oh well, inaczej pewnie by ludzie nie chcieli grać. No może poza WoWowymi fanatykami ;d
Zabawnie czyta się taki komentarz do gry mającej obecnie ponad 50 mln graczy na całym świecie. Tyle to nawet fanatyków WoWa przez całe 10 lat nie było.
Nie sądzę, by te gry ze sobą rywalizowały, bo chyba nawet model biznesowy mają inny. W Gwinta jeszcze nie grałam, ale patrząc na info wygląda bardzo podobnie do karcianki, w którą się kiedyś mój facet zagrywał, tylko trochę bardziej rozbudowana i lepsze grafy.

Dla mnie najważniejszym newsem z E3 był trailer do nowego Styxa: Shards of dankness <3
https://www.youtube.com/watch?v=mSRXbj2LpWU


MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 20, 2016, 12:28:33 pm »
Liczba graczy nigdy nie była dla mnie wyznacznikiem jakości. Zwłaszcza od kilku-kilkunastu ostatnich lat