Autor Wątek: E3 2016  (Przeczytany 14096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
E3 2016
« dnia: Czerwiec 14, 2016, 19:56:26 pm »
największe targi growe w pełni, mnóstwo niusów, cycków, a jak wasze wrażenia? Co wam się spodobało, co rozbawiło, co zniesmaczyło?

Dla mnie najciekawszym punktem było chyba póki co publiczne przyznanie, że obecna generacja konsol umarła praktycznie po trzech latach, wydając same remastery i może po 5-10 wartych uwagi exów na każdą z konsol. MS już się przyznał, że w tym roku xbone slim, zaś w przyszłym nowa konsola (tyle że dla odmiany wsteczna kompatybilnie), sony zdaje się dzisiaj powinno ogłosić mocniejsze PS4 które niby nie ma mieć gier na wyłączność, tylko ładniejsze ze "zwykłego" ps4, ale po decyzji microsoftu wiadomo, że długo takiego embarga nie utrzymają.  Pechowo jak zwykle wyjdzie na tym wszystkim nintendo, które zapewne ogłosi konsolę mającą być nieco lepsza od obecnego Ps4 i xboxa, tyle że z konkurencją w postaci ich mocniejszych braci czającą się za rogiem. I tylko te wojenki fanbojów śmieszą kto kogo bardziej pozamiatał, jakby nie widzieli, że ich się właśnie dyma w dupę.

na reszcie frontów raczej cicho, ale też god of war 45 i inne blockbustery na jedno kopyto, ani też remastery starych gier na VR niespecjalnie mni interesują.

A jak wasze wrażenia?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2016, 20:25:41 pm »
Co do X-klocka. Obecny jest wstecznie kompatybilny, tylko gry musiały otrzymać stosowne wersje. Z tego co wyczytałem niecały rok temu, wystarczy wsadzić płytkę z grą z X-boxa 360 i gotowe. Nowy natomiast to będzie kalka obecnego z nowszą technologią - Zen + Polaris. Stąd wsteczna kompatybilność nie będzie problemem.

Będzie gwint i to mnie cieszy.
Nigdy nie poświęcałem zbytniej uwagi Nintendo, ale ich konsole uchodzą za bardziej familijne.

Na Humble Bundle jest paczka związana z E3. Sporo kuponów do gier F2P.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2016, 21:21:05 pm »
jest kompatybilny.. od pół roku jakoś, może faktycznie roku. Nie dało się, nie dalo, ale jak się zaczęło robić MSowi ciepło bo sony odjeżdżało, to się nagle okazało, ze można po półtora roku odblokowac wsteczną kompatybilność. Tutaj zapowiedzieli ją już na wstepie że będzie, bo zamknięcie generacji po trzech-czterech latach wyglądałoby jak przyznanie się do porażki, a i jak sam zauważasz technologia pozwala. Tyle że MS nie czaruje jak Sony, które bajki opowiada że PS4K tylko odblokuje detale ultra i nie bedzie miało gier na wyłączność (co na marginesie tez jest kretynskie, po trzech latach robic upgrade konsoli by gry były ładniejsze), a wprost mówi że to nowy sprzęt z nowymi grami.

co do gwinta - a to nie po prostu te same karty co dawali do pudełkowych gier?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2016, 22:17:09 pm »
co do gwinta - a to nie po prostu te same karty co dawali do pudełkowych gier?

Nieeee... przynajmniej tak wnioskuję z zapowiedzi, po której wygląda to na zmodernizowaną grę. Zresztą w takiej formie, jak było w grze, to nie miałoby większego sensu robienie z tego online'ówki :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2016, 22:32:53 pm »
a, myslalem ze wydają pudełkową z tymi kartami. Tbh nie śledziłem, tylko tytułczytałem :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2016, 16:18:46 pm »
Redzi próbują zrobić konkurencje dla Hearthstone'a?



Ok, na Bethesde można się było porywać, bo od Morrowinda nic dobrego z nich nie wyszło, ale jak żyje nie pamiętam, żeby ktoś Blizzarda pobił.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2016, 17:56:26 pm »
Redzi próbują zrobić konkurencje dla Hearthstone'a?



Ok, na Bethesde można się było porywać, bo od Morrowinda nic dobrego z nich nie wyszło, ale jak żyje nie pamiętam, żeby ktoś Blizzarda pobił.

Szczerze powiem, że Hearthstone mnie do siebie nie przekonuje, natomiast grając w Wieśka wiele razy zastanawiałem się, czemu gwint nie jest osobną grą.
P.A 65%

Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 15, 2016, 18:19:12 pm »
Gwint sukces osiągnie, a w zasadzie to już osiągnął, więc nie ma powodu, czemu mieliby z tego rezygnować. Czy będzie zagrożeniem na HSa, to inna sprawa.

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 15, 2016, 18:40:12 pm »
Gwint przynajmniej był już w książce, a nie karcianka na siłę dla kasy jak HS.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 15, 2016, 18:48:21 pm »
Szkoda, Atrion, ze HS jest za darmo. Można kupować pakiety, ale nikt Ci nie każe. No i oczywiście gry robi się za darmo, albo dopłaca. Nic dla zysku.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 15, 2016, 19:48:02 pm »
No widzisz, tak mnie nie interesuje ta gra, że nie wiem, że za free jest. Oh well, inaczej pewnie by ludzie nie chcieli grać. No może poza WoWowymi fanatykami ;d

I tak wolę zerknąć na coś oryginalniejszego.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 15, 2016, 20:54:54 pm »
z innej beczki, zdaje się, że nowa zelda walczy o fanów Assassina i Skyrima :P https://www.youtube.com/watch?v=1rPxiXXxftE

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 16, 2016, 08:24:12 am »
Jak dla mnie kolejna generacja konsol to spoko sprawa. PS4 pewnie sporo stanieje, a że chce, pierwszy raz od czasów PEgazusa, pobawić się konsolą to nie mam nic przeciwko. Co prawda nie umiem grać na padzie, ale co tam. Może uda się wyciągnąć poniżej 1000zl.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2016, 17:16:15 pm »
arim - biorąc pod uwagę, że PS3 nadal jest niemalże w cenie PS4 - szczerze wątpię. Chociaż kto wie, tym razem ma być wsteczna kompatybilność :X I ja jednak lubię długie generacje, więcej gier. Wg wiki taki xbox ma obecnie raptem 13 gier, w ktore sie nie zagra nigdzie indziej, a ps4 moze 2x tyle (z czego polowa w japonii)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: E3 2016
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 16, 2016, 17:21:26 pm »
Mi starczy to co jest i tak nie zdążę wszystkiego przejść przez 5 lat. Już teraz da się znaleźć PS4 po 1400-1200zł, więc myślę, że spokojnie poniżej 1000 zejdzie.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie