Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 169463 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 26, 2013, 23:03:00 pm »

Tylko psioczyć potraficie i narzekać, a grać będziecie, jak nic. Jestem fanem sagi wiedźmińskiej, przeczytałem ja ze 3 razy, jestem fanem gier o wiedźminie, bo są naprawdę dobre, trzymają poziom i klimat książki (chociaż w1 jest trochę nudnawe ;F).
Oho, chyba na horyzoncie mamy fanboya, który jest gotów pogryźć każdego, kto choć lekko skrytykuje jego ukochaną serię. Zresztą co Ty możesz wiedzieć, w co ja będę grał i ile, a w co nie? Wkurzają mnie takie teksty.


Cytuj
Sapek postanowił, jak widać napisać nową książkę, zapewne powodowany jest zazdrością związaną z popularnością gry, znając to co o nim mówią.
Hahaha! O ile pierwsza część wpisu mnie zirytowała swoim zacietrzewieniem i fanatyzmem, to już ten mnie autentycznie rozbawił. Więcej takich! :D
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 26, 2013, 23:14:42 pm »
Co tu było o skakaniu, W W3 Geralt będzie skakał.
w dwójce to miał nawet biegać jak asasyn po dachach a jak to się skończyło to wiemy wszyscy

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 26, 2013, 23:54:45 pm »
Skoro ja fanboy, to Ty hejter Dassanar. ;) Mnie po prostu nudzi takie psioczenie i tyle, bo ile można się powtarzać, ale taka mentalność Polaka, narzekać. :D

Taa, samotny "fanboy" który wpłyną na morze hejtów i hejterów.
Btw, Pred to też taki fanboy. ;)

Cytuj
w dwójce to miał nawet biegać jak asasyn po dachach a jak to się skończyło to wiemy wszyscy
O bieganiu jak asasyn to nie słyszałem, pamiętam że miał skakać, a tylko "skakał", mam nadzieje że będzie w w3 autentycznie skakał, a jakby było coś na kształt skakanie i wspinaczki z g1/g2, było by zajebiście, a nie jakieś hopsasa do przodu.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2013, 23:56:53 pm wysłana przez Blady »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 27, 2013, 00:24:51 am »
Skoro ja fanboy, to Ty hejter Dassanar. ;)
Nope. Ja akurat nie popadam w skrajności i kiedy widzę coś fajnego, to chwalę, kiedy coś złego - krytykuję. Wiedźmin ma wiele błędów, które dostrzegam i punktuję, i tyle, a jeżeli ktoś tak jak Ty uważa, że konstruktywna, poparta argumentacją krytyka = "hejterstwo" (co za gimbusiarski zwrot, swoją drogą), to ma nie po kolei w głowie pod tym względem. Błąd fałszywego dylematu, drogi fanboju - nie muszę wybierać tylko pomiędzy byciem fanboyem, a hejterem, tak jak zresztą np. Pred ; )

A reszty nawet mi się nie chce komentować, bo takimi wpisami pokazujesz po prostu, że sam należysz do tych narzekających Polaków. Możesz sobie podać z nimi rękę.

Co do Preda, to on akurat niestety pisze całkiem konstruktywnie, a przynajmniej w tym temacie.

Także wróć, kiedy nabierzesz więcej doświadczenia, a przynajmniej odrzucisz ten swój fanatyzm.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 00:44:44 am wysłana przez Dassanar »
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 27, 2013, 01:11:24 am »
Brzeczy mi wlasnie caly dzien o tym na gg. Sapkowski i jego nowa ksiazka. Jestem co prawda pijany, ale nowa ksiazka przed W3 jest niby o czym? Ciekawe.
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 27, 2013, 09:57:57 am »
Drogi hejterze, ja fanboyem (bardzo gimbisuarski zwrot), po prostu wyraziłem swoje zdanie, jak dla ciebie każdy komu podoba się gra i saga jest fanboyem, to coś z tobą jest źle. Większość nie wytykała błędów i niedopracowań gry, lecz hejtowała fakt że wiedźmin do wiedźmina nie podobny, to ja napisałem że się mylą,a zresztą, przeczytaj jeszcze raz, cały wpis. ;) Tam nie ma an krztyny fanatyzmu, drogi hejterze. :)

Pred, dla Sapka gry nie są kanoniczne do sagi (mimo że sam pomagał przy w1. :P), ba, nie powinno ich być nawet.
Wydarzenia w książce dzieją się, prawdopodobnie, przed wydarzeniami z sagi.
Czyli książka jest, a właściwie będzie, o ciężkim, wiedźmińskim życiu.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 10:05:30 am wysłana przez Blady »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 27, 2013, 11:24:14 am »
Ależ oczywiście, że jest, już choćby pierwsze zacytowane przeze mnie zdania Twojego autorstwa. I tu się pojawia problem, bo Ty zdajesz się nie tolerować żadnych innych opinii o Wieśku od tych pozytywnych. Spójrz na swój post - w nim nie ma dosłownie żadnych argumentów, poza pieprzeniem "ja jestem wielkim fanem książek, gier i wszystkiego z tym związanego (ale Sapek jest zazdrosny!)". Poważnie. Większość Twoich poprzedników uzasadniła, czemu coś im się nie podoba, co Ty solidarnie i po równo zbeształeś, co jak najbardziej powinno się nazywać fanatyzmem. Zastanów się, kto po ilości użytych argumentów tutaj wygląda na tego Twojego "hejtera", a kto na fanboya.

Cytuj
(...) jak dla ciebie każdy komu podoba się gra i saga jest fanboyem, to coś z tobą jest źle.
I tu wyraźnie pojawia się Twój problem czytania ze zrozumieniem, bo ja w poprzednim poście czarno na białym napisałem, że Preda, któremu też się podobała gra, się nie czepiam. W tym też wypadku Twój argument jest inwalidą, bo nie pokrywa się z faktami.

+ Najważniejsze: mi też się podobała nawet ta saga - to znaczy, że sam siebie wyzywam?  Zastanów się :D

A "fanboy" jest jak najbardziej adekwatny, choćby dlatego, że przynajmniej to zwrot angielski, a nie jakaś śmieszna hybryda, więc muszę Cię rozczarować ;)

I nie wiem, jakie w ogóle masz podstawy, żeby nazywać mnie "hejterem", poza dziecinnym oddawaniem tekst za tekst na zasadzie "bo ty". Gdybym nim był, zwracałbym uwagę JEDYNIE na negatywy, czego nie robię. Pomyśl logicznie.

P.S. A, i radziłbym zacząć chociaż używać własnych tekstów, bo takie powtarzanie dokładnie tych samych sformułowań, a nawet po części budowy mojej argumentacji jest po prostu wtórne.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 11:31:25 am wysłana przez Dassanar »
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 27, 2013, 12:02:14 pm »
....
To chyba przeczytałeś tylko 1/3 mojego posta, gdzie ja Ci na innych najeżdzam, gdzie ja Ci nie argumentuje mojego zdania? Przeczytaj go raz jeszcze:
 Mój post.
Cytuj
Co tu było o skakaniu, W W3 Geralt będzie skakał.
Ktoś coś pisał że wiedźmin w grze, to już nie wiedźmin, bo wlazł w całą tą politykę, tzn. wiedźmin w w sadze, to też nie jest stary, dobry wiedźmin, bo siedzi tak głęboko w szambie polityki że jego białych włosów nie widać, można by powiedzieć, że ten prawdziwy, neutralny wiedźmin, to był tylko w opowiadaniach.
A post Neda.
Cytuj
Geralt już w W2 miał niewiele wspólnego z Geraltem z W1, o książkowym Geralcie pewnie nawet nie wspominając.

Cytuj
I tu się pojawia problem, bo Ty zdajesz się nie tolerować żadnych innych opinii o Wieśku od tych pozytywnych.
Załamujesz mnie, stwierdzasz to tylko po tym, że napisałem że jestem fanem?
Sam nie raz krytykowałem i krytykuje gre Wiedźmin, rożne jej aspekty, przeczytaj inne moje posty w tym temacie. Czyli według Ciebie, to że W1 był dal mnie nużący i słabszy od W2, pełen klonów, jest zaprzeczeniem samemu sobie?
Ach, i jeszcze jedno, ty też masz ten sam problem. ;)

Cytuj
co Ty solidarnie i po równo zbeształeś, co jak najbardziej powinno się nazywać fanatyzmem.
W którym momencie ich zbeształem, pisząc że tylko psioczą? Napisał może gdzieś że: "są pipierpapier, bo jak mogą krytykować tak zajebistą gre jak wiedzmin!!1!1!!, Ide fapać przed plakatem Tris" ? Nie.

Twoje, wszystkie, argumenty są inwalidami.

Cytuj
I nie wiem, jakie w ogóle masz podstawy, żeby nazywać mnie "hejterem"
Pacz, a ja nie wiem, jakie w ogóle masz podstawy by nazywać mnie "fanboyem", drogą dedukcji, Ja według ciebie jestem "fanboyem" bo napisałem że jestem fanem, ty zaś jesteś "hejterem" bo się do mnie przysrałeś, bo napisałem że jestem fanem.

Przestańmy offtopować.
Dobra myśl ;___; /W7
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 14:00:54 pm wysłana przez Testoviron »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 27, 2013, 12:12:26 pm »
Pred, dla Sapka gry nie są kanoniczne do sagi (mimo że sam pomagał przy w1. :P), ba, nie powinno ich być nawet.
Wydarzenia w książce dzieją się, prawdopodobnie, przed wydarzeniami z sagi.
Czyli książka jest, a właściwie będzie, o ciężkim, wiedźmińskim życiu.

Odnoszę się do tego cytatu, bo mi tak wygodnie, nie żebym personalnie odnosił się do Ciebie Blady. To tak gwoli jasności ;)

Uważam, że wszelkie dywagacje jakoby dla Sapkowskiego, fabuła obu gier W1 i W2 powinna być, czy też musi być, albo choć może być- kanoniczna, są śmieszne i pozbawione sensu. Jeżeli już tak na to spojrzeć, to dla twórców gier literatura Sapka powinna być kanoniczna, czego zresztą AS nie wymagał ściśle.
Innymi słowy, pracę nad scenariuszem pozostawił pisarzom z CDP, a służył jedynie konsultacjami, na wyraźne życzenie tychże.

Gdzieś czytałem, jeszcze przy okazji prac nad W1, że główna pomoc Sapka ograniczała się do konsultacji nad powstawaniem mapy świata, gdyż on sam takiej nie stworzył na potrzeby książek (nie widział takiej potrzeby- mówiąc, że on nie Tolkien itp.). Ludzie z CDP opierali się na opisach topograficznych z książek i chcieli wiedzieć, czy sposób w jaki interpretują swoje przemyślenia na mapie, są do przyjęcia dla ASa.

Na tym głównie polegała współpraca. Gadanie, że Sapkowski czegoś zazdrości CDP w związku z popularnością gier, też jest śmieszne, gdyż on dzięki tej popularności tylko zyskuje- więcej potencjalnych czytelników jego prozy.


Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 27, 2013, 13:12:59 pm »
Cytuj
Uważam, że wszelkie dywagacje jakoby dla Sapkowskiego, fabuła obu gier W1 i W2 powinna być, czy też musi być, albo choć może być- kanoniczna, są śmieszne i pozbawione sensu. Jeżeli już tak na to spojrzeć, to dla twórców gier literatura Sapka powinna być kanoniczna, czego zresztą AS nie wymagał ściśle.

Sapkowski sam stwierdził że fabuła obu gier nie jest kanoniczna do sagi.
Z resztą postu, zgadzam się.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 27, 2013, 15:29:33 pm »
Tak, spodziewałem się, że puszczą Ci zaraz nerwy, co było do przewidzenia.


Twoje, wszystkie, argumenty są inwalidami.
Niestety, to że to napisałeś, nie zmienia faktu, że to nieprawda i to Ty się miotasz


Cytuj
W którym momencie ich zbeształem, pisząc że tylko psioczą? Napisał może gdzieś że: "są pipierpapier, bo jak mogą krytykować tak zajebistą gre jak wiedzmin!!1!1!!, Ide fapać przed plakatem Tris" ? Nie.
Tak. To znaczy, napisałeś coś merytorycznie podobnego. Zacytuję raz jeszcze:

Cytuj
Tylko psioczyć potraficie i narzekać (...)



Cytuj
Sam nie raz krytykowałem i krytykuje gre Wiedźmin, rożne jej aspekty, przeczytaj inne moje posty w tym temacie.
Odnosiłem się do ostatniej wypowiedzi. Kolejny dowód na to, że, w odróżnieniu ode mnie, nie czytasz dokładnie wypowiedzi rozmówcy.

Poza tym, cytaty poprzednich wypowiedzi, które mi podałeś, kompletnie nic nie zmieniają w kwestii tego, że, niech już Ci będzie, prawie bez argumentacji (bo czasem nawet coś Ci się udało uzasadnić, więc z argumentu, że miałeś zero argumentów się przynajmniej częściowo wycofuję) zacząłeś atakować tych, którzy coś pisali na Wieśka. Inna sprawa, że teraz po prostu jeszcze mniej wiadomo, o co Ci konkretnie chodzi ; )

Cytuj
Załamujesz mnie, stwierdzasz to tylko po tym, że napisałem że jestem fanem?
Stwierdzam to po Twoim prowokacyjnym poście, cytat na początku.

Cytuj
Pacz, a ja nie wiem, jakie w ogóle masz podstawy by nazywać mnie "fanboyem", drogą dedukcji, Ja według ciebie jestem "fanboyem" bo napisałem że jestem fanem, ty zaś jesteś "hejterem" bo się do mnie przysrałeś, bo napisałem że jestem fanem.
j.w.


Chciałem tylko to ostatecznie uargumentować, coby była jasność. Nie mam zamiaru tego więcej ciągnąć, szczególnie w sytuacji, kiedy rozmówca zaprzecza swoim poprzednim wypowiedziom, nawet jeśli poprę je cytatem, i wrzuca w większości zlepki wypowiedzi, które nie mają zbyt wiele wspólnego z moimi zarzutami. Nie mam ani czasu, ani specjalnej chęci na takie przepychanki, więc ode mnie to ostatni post.

Co do trzeciego Wieśka, to nie oczekuję jakichś fajerwerków, ale liczę chociaż na solidny sandbox. Przynajmniej wyeliminowali tą liniowość z pierwszej części...

P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 27, 2013, 15:40:03 pm »
Aj panowie! Nie ma sie co denerwowac od razu i sobie do szyji skakac, odmawiac alkoholu albo i przedawkowywac. W Wiedzmina 3 kazdy zagra aczkolwiek na pewno ten kto glodny RPGow dobrych i ten co ciekawy zakonczenia sagi komputerowej no i ten co po prostu sie zainteresuje nowa gra na rynku gier. Nie oszukujmy sie bo hit bedzie jak batonik co w sklepach na polce lezy. W koncu na skale swiatowa robia juz swe produkty.
Fajnie by bylo gdyby Geralt mogl skakac jak Bloodrayne, latac jak samoloty nad Smolenskiem, akrobatyzowac jak Ezzio i zakopywac laski w ogrodku jak Dzony Deep. Co sie okaze to sie okaze. Najwazniejsze zeby system walki byl zajebisty a reszta przyjdzie na pewno z dodatkami...

A co do ksiazki to i tak jeszcze nie przeczytalem zadnej wiec nie wiem, czy sie w ogole kiedykolwiek skusze. Czasu tak niewiele. A do zrobienia duzo. Filma by nakrecili bo o niepelnosprawnych mi sie juz nie chce ogladac. Dalby se Peter Jackson spokoj.

Niech W3 zrewolucjonizuje otwarty swiat w grach RPG i niech bedzie tym calym ukoronowaniem biegania Geralta po dachach domow, : ) Amen.



Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 28, 2013, 13:54:55 pm »
Jak widzę skakanie w W3.

Jak nie zrobią, będzie "otwarty świat" jak w Arcanii.

Jak zrobią, to będzie to wyglądało jak skoki w Morrowindzie.

Trzecia opcja (najlepsza): niech zrobią jak w Batman: Arkham Asylum/City. Żeby nie było opcji skakania w miejscu jak debil, albo chodzenia-skakania.

Co nie zmienia faktu, że odchodzi się nadal od słowiańskich klimatów Wieśka, na rzecz zachodu (nie napisze hamburgeryzacja, bo lubię hamburgery).
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

KrzysheK

  • Wiadomości: 76
  • XI
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 02, 2013, 16:32:35 pm »
Co nie zmienia faktu, że odchodzi się nadal od słowiańskich klimatów Wieśka, na rzecz zachodu (nie napisze hamburgeryzacja, bo lubię hamburgery).
Ja hamburgerów nie lubię, ale z porównaniem się zgodzę. Wszystko idzie w strone "imperialistycznego" rynku gier. Z tego samego powodu nowy Hitman różni się od starego i nowy Thief będzie inny niż poprzednie części. A powód prosty. Kasaaaaaaa.

Ale dobrze że Geralt w końcu będzie umiał skakać. Co do otwartości świata to boje się, że narzucają sobie za duże tempo przy takim ogromie prac. No ale cóż, rynek nie śpi. No i zmieniony system walki też byłby fajny bo te QTE z klikaniem na czas jest nudne -,-
Królewski Rzemieślnik

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 08, 2013, 12:32:15 pm »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.