Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 168349 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 25, 2013, 11:55:23 am »
Nic nie trwa wiecznie, dlatego ta część powinna być ostatnią. Moim zdaniem dalej będzie już raczej odcinanie kuponów, a i tak mam obawy, że z "trójki" zostało zrobione pospolite high fantasy, co wręcz przeczy idei prozy Sapka.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 25, 2013, 14:33:41 pm »
Geralt ma "stówę" na karku już w jedynce, więc wtf?

@up - odcinaniem kuponów to już dwójka śmierdziała. W 3 będzie maksymem hamberger.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 25, 2013, 14:42:13 pm »
A nie zaprzeczam, w dwójkę jeszcze nie grałem, bo zabieram się do niej jak do jeża.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Ringil

  • Wiadomości: 33
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 25, 2013, 14:43:42 pm »
Testo, nie wiesz, że Yennefer miała swój pierwszy raz zaraz po tym, jak wynaleziono koło? : }


Heh.

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 25, 2013, 14:52:18 pm »
Nie koło, tylko dwuskibowy pług, i to według wersji Jaskra :D

Cóż, na pewno zagram, mam tylko nadzieję, że otwartość świata nie odbije się na fabule i klimacie. Z pewnością chętnie powitam długość rozgrywki porównywalną przynajmniej do jedynki, a brak niewidzialnych ścian na każdym kroku z prawdziwą ulgą, bo irytujące to było niemożebnie.

@Endaron
Cytuj
Brak skakania! Szkoda słów..

To też.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2013, 15:19:27 pm wysłana przez Barneyek »
Milion Lat W Lochu

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 25, 2013, 15:15:07 pm »
Cytuj
a brak niewidzialnych ścian na każdym kroku z prawdziwą ulgą, bo irytujące to było niemożebnie.

Ee tam, narzekanie.
Brak skakania! Szkoda słów..

Ringil

  • Wiadomości: 33
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 25, 2013, 15:49:43 pm »
Lepsze to niż jakieś sv_gravity 500.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 25, 2013, 20:00:07 pm »
Hmm... a jak się zapatrujecie na ten zapis: "Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie ostatnią odsłoną z serii, w której Geralt będzie głównym bohaterem. Niemniej w następnych częściach „Wiedźmina” Biały Wilk może pojawić się w drugoplanowej roli"?
 Ja osobiście na żadną część Wiedźmina bym się nie gniewał, bo dla mnie najważniejsza jest opowieść, ale bez Geralta w roli głównej to już nie będzie nawet w połowie to samo.
CDP idzie drogą wyznaczoną przez "Gothica". Nic dobrego z tego nie wyjdzie. Ba - na razie kompletnie się nie zanosi na to, by już W3 nie okazał się zupełnym niewypałem (który jednak spodoba się fanom "Skyrim").
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 25, 2013, 20:15:54 pm »
jeśli chodzi o porównywanie w3 do skyrima, to wszyscy pomijają jedną ważną rzecz-głównego bohatera. W skyrimie mamy randomowego kolesia który cudem uniknął śmierci, najpierw z ręki kata, potem smoka, i okazuje się być największym koksem na świecie. ale tak naprawdę... jest obcy. na dobrą sprawę walczy dla ludzi których nie zna. no, chyba że gramy nordem. a w w3? wiesiek goni za wspomnieniami, utraconą miłością i przybraną córką. ma stado przyjaciół, którzy jednoznacznie ciągną go na stronę nordlingów. jest częścią tego świata
nie mówię że to gwarantuje że gra będzie udana. ale znacznie zwiększa szansę, że główny wątek fabularny nie zgubi się gdzieś wśród pobocznych questów tak jak stało się to w skyrimie
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 25, 2013, 21:08:30 pm »
Geralt już w W2 miał niewiele wspólnego z Geraltem z W1, o książkowym Geralcie pewnie nawet nie wspominając.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 25, 2013, 21:20:17 pm »
co ma piernik do wiatraka? W2 było swego rodzaju odskocznią w bok. w jedynce przez całą grę dążył do likwidacji wycieku informacji i materiałów z labolatoriów Wiedźmińskiego Siedliszcza, w dwójce zaś musiał po prostu wygrzebać się z bagna w które władował do Letho. w trójce powraca na szlak i do pogoni za Yen i Ciri. wiedźmiński szlak to swego rodzaju motyw przewodni opowiadań wiedźmińskich, pogoń za Yen i Ciri-sagi wiedźmińskiej. bardzo więc prawdopodobne, że Geralt z W3 będzie miał więcej wspólnego z tym książkowym niż ci w W1 i W2 razem wzięci. co nie znaczy, że będzie wzorem idealnego wiedźmina mającego w dupie wszystko poza potworami
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 25, 2013, 21:29:11 pm »
tworcy sami mówią że trójka nie ma nic wspólnego z 1 i 2. Co by się biędni posiadacze nextgenowych konsol nie czuli zagubieni.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 25, 2013, 21:42:34 pm »
co ma piernik do wiatraka?
W tym przypadku ma tyle, że grając w W2 bardziej czułem się, jakbym sterował poczynaniami jakiegoś kartonu z TES-a niż Geralta.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2013, 21:48:02 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 26, 2013, 08:31:30 am »
Jak to nie bedzie miala nic wspolnego? Jedynka konczy sie
(click to show/hide)
, Zabojcy Krolow konczy sie
(click to show/hide)
Czyli w sumie mniej wiecej wiemy gdzie jestesmy na poczatku czesci 3.

Spoilery! ;__; /W7

A porownujac gre do skyrima trzeba naprawde uswiadomic sobie pare waznych faktow:

1.) +18 w CDPR to prawdziwe solidne i mocne +18.
(click to show/hide)
2.) Geralt to Geralt.
(click to show/hide)

 
3) Fabula.
(click to show/hide)

4.) Grafika bedzie lepsza? Nie zalezy mi na tym bardzo ale staram sie wylapac pozytywy.

5.) Muzyka.
(click to show/hide)

6.) Urozmaicenia.
(click to show/hide)

Pozostaje jeszcze sprawdzic klimat gry by ostatecznie wiedziec czy calosc daje rade.

Reasumujac:
Najgorsze jest w tym wszystkim to, ze Skyrim juz jest gotowy i skonczony, wiec CDPR nie robi nam laski robiac lepsza open world gre. Przyniesie nam jedynie zawod robiac gorsza.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2013, 13:46:17 pm wysłana przez Testoviron »
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 26, 2013, 22:47:23 pm »
http://pl.thewitcher.com/news/view/419

Co tu było o skakaniu, W W3 Geralt będzie skakał.
Ktoś coś pisał że wiedźmin w grze, to już nie wiedźmin, bo wlazł w całą tą politykę, tzn. wiedźmin w w sadze, to też nie jest stary, dobry wiedźmin, bo siedzi tak głęboko w szambie polityki że jego białych włosów nie widać, można by powiedzieć, że ten prawdziwy, neutralny wiedźmin, to był tylko w opowiadaniach.
Tylko psioczyć potraficie i narzekać, a grać będziecie, jak nic. Jestem fanem sagi wiedźmińskiej, przeczytałem ja ze 3 razy, jestem fanem gier o wiedźminie, bo są naprawdę dobre, trzymają poziom i klimat książki (chociaż w1 jest trochę nudnawe ;F).

Sapek postanowił, jak widać napisać nową książkę, zapewne powodowany jest zazdrością związaną z popularnością gry, znając to co o nim mówią. 
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.